ŚCIANKI REKLAMOWE

Ścianki reklamowe Adwall to profesjonalne i sprawdzone narzędzie, które dzięki prezentacji wielkoformatowej grafiki reklamowej skutecznie promują firmę i jej produkty. Dają one nieograniczone możliwości przedstawiania firmy, produktu lub idei w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Ścianki reklamowe tego typu to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych i największych przenośnych systemów wystawienniczych.

Powierzchnia ekspozycji wynosi w zależności od systemu kilkanaście metrów kwadratowych w przypadku systemów jednostronnych i kikadziesiąt przy systemach dwustronnych. Gama zastosowań obejmuje konferencje, targi, imprezy firmowe, prezentacje, promocje, dekorację pomieszczeń firmy i wiele innych.

W najnowszych konstrukcjach ścianek medium stanowią kalandrowane tekstyla, starsze wykonane są na bazie banerów, PCV i folii a także papieru dwustronnie laminowanego. Cięższe i większe wyposażone są w kufer a mniejsze w torbę transportową. Załączone w niektórych systemach oświetlenie dodatkowo wzmacnia siłę przekazu - tylko w Adsystem stosujemy silne i energooszczędne oświtlenie LED. Jeden system można zaopatrzyć w kilka rodzajów wymiennej grafiki. Ścianki reklamowe wykorzystuje się najczęściej wewnątrz pomieszczeń.

Ścianki reklamowe w naszej ofercie:

Ścianki reklamowe tekstylne w naszej ofercie:

Galeria