|
|
|
Zestaw promocyjny AdSet 03 składa się z dwóch standów AdPoster L o szerokości 60 cm, standu AdPoster L o szerokości 150 cm oraz trybunki AdTribune Elypse.
Trybunka Elypse jest wyposażona w ultralekką konstrukcję zaopatrzoną w poprzeczne wzmocnienia gwarantujące wysoką wytrzymałość i solidność. Cechuje ją błyskawiczne rozstawienie, a po złożeniu mieści się w niewielkiej torbie transportowej.
Adposter L - Najbardziej popularne, zwane stojakami L od litery, którą przypominają, mają za zadanie zwrócić uwagę użytkownika swoją funkcjonalnością, prostotą, łatwością montażu, niską ceną, a odbiorcę przekazu reklamowego swoją efektywnością.
Adposter L wyparł z rynku nieudane i uciążliwe konstrukcje typu X banner i inne podobne. Jest to produkt, który świetnie nadaje sie na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe czy promocje. Cechuje go superlekka konstrukcja wykonana z aluminium i włókna szklanego, która po złożeniu mieści się do niewielkiej torby. Istnieje możliwość zawieszenia samego banneru na ścianie.
Istnieje możliwość zamawiania samych elementów graficznych, co umożliwia kilkakrotne wykorzystanie danego systemu.
|