Produkty MEDI

W Adsystem zdajemy sobie sprawę, że jeszcze nigdy zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom oraz klientom nie było tak istotne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku, zaprojektowaliśmy stojak na dozownik do dezynfekcji rąk, a także stojak z wbudowanym dyspenserem. Umieszczenie takiego standu w Twojej firmie to prosty i zaskakująco skuteczny sposób na utrzymanie higieny dla wszystkich osób – zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i biurach czy różnorakich stoiskach sklepowych. W połączeniu z możliwością umieszczenia dodatkowych treści reklamowych daje to niezwykle praktyczny, a zarazem niedrogi w utrzymaniu produkt.

Zakup naszego produktu niesie za sobą szereg zalet. Przede wszystkim, mając nasz stojak, dezynfekcja rąk będzie szybka, łatwa i wygodna. Umiejscowienie go przed wejściami, w pobliżu stołów i lad, a także przy urządzeniach używanych przez wiele osób, zapewni skuteczny sposób na ograniczenie rozprzestrzeniania się szkodliwych czynników, bakterii i wirusów.

Sama możliwość skorzystania ze stojaka do dezynfekcji bez ograniczeń daje pracownikom oraz klientom większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa oraz zapewnienie, że Twoja firma bezinteresownie dba o ich zdrowie. Pozwala to na budowanie w prosty sposób zaufania do Twojej marki.

Dużą zaletą stojaka na dozownik firmy Adsystem jest dodatkowa powierzchnia, którą można wykorzystać dla celów reklamowych. W połączeniu z dobrym umiejscowieniem oraz zachętą do dezynfekcji rąk daje to pewność, że treść marketingowa trafi do niemal wszystkich użytkowników.

Zdajemy sobie sprawę, że zakup dowolnego stojaka na dyspenser to za mało. Projektując serię naszych nowych standów, wzięliśmy pod uwagę również kwestię ich umiejscowienia oraz widoczności. W końcu sama obecność stojaka z dozownikiem nie zagwarantuje ich użytkowania przez klientów i pracowników. Dlatego, korzystając z bogatego doświadczenia w konstrukcji standów reklamowych, projektanci firmy Adsystem stworzyli stanowiska, które są w pełni mobilne oraz dostosowane do wygody korzystających z nich osób.

Produkty z naszej nowej serii to niezwykle przydatny sprzęt, łączący w sobie wiele praktycznych rozwiązań. Przyniosą Twojej firmie wiele korzyści, ale przede wszystkim pozwolą Ci na uniknięcie zbędnego ryzyka.

Maseczki Ochronne

Niedawne doświadczenia unaoczniły nam, jak istotne w przeciwdziałaniu rozprzestrzenianiu się chorób wirusowych drogą kropelkową są maski na usta i nos. To stosunkowo tani, a jednocześnie niezwykle skuteczny sposób na zmniejszenie ryzyka zakażenia – siebie w przypadku osób zdrowych oraz innych przez osoby chore.

Jako producent masek wielorazowego użytku z nadrukiem chcemy wyjść naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którzy muszą zmagać się z niebezpieczeństwami wynikłymi z rozprzestrzeniania się chorób we współczesnym społeczeństwie. W Admask zdajemy sobie sprawę, że zabezpieczenie swojego personelu oraz klientów w tak podstawowy środek ochrony stanowi nie tylko narzędzie do ograniczenia zbędnego ryzyka, ale stanowi również dowód społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa.

Mając to w świadomości, prezentujemy nasz produkt – maseczkę z nadrukiem. Została ona wykonana z myślą o jak największym ograniczeniu przenikania drobnoustrojów z zachowaniem wysokiego komfortu dla osoby noszącej. Jednocześnie dajemy naszym klientom możliwość umieszczenia na zewnętrznej stronie maski dowolnego nadruku wg własnego projektu.

Konstrukcja maseczki opiera się na dwóch warstwach. Wewnętrzna i zewnętrzna cześć została wykonana z wygodnego i przyjaznej w dotyku poliestru.Wystarczy pranie w 60°C, po którym prasowanie nie jest potrzebne.

Pod względem komfortu skoncentrowaliśmy się na stworzeniu maski z nadrukiem, która nie będzie utrudniać swobodnego oddychania oraz zapewni doskonałą cyrkulację powietrza, niwelując problem skraplania wody w okolicach ust i nosa. Ponadto zastosowaliśmy efektywne rozwiązanie w postaci regulacji gumek za uszy. Dzięki temu maseczka idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy, zwiększając komfort oraz eliminując przestrzenie między skórą a materiałem.

Dodatkowym atutem naszego produktu jest fakt, że maska z własnym nadrukiem pozwala na połączenie środków bezpieczeństwa z celami marketingowymi. Możliwość nałożenia dowolnej grafiki na zewnętrzną warstwę maseczki pozwala na umieszczenie logo firmy czy sklepu bądź ozdobnego projektu – zależenie od własnych potrzeb. Dzięki temu może ona służyć jednocześnie jako środek ochrony osobistej oraz praktyczny gadżet.

Nasz produkt dedykujemy wszystkim przedsiębiorstwom o licznym perosnelu oraz placówkom o wysokiej rotacji osób. Dotyczy to m.in. biur, urzędów, szkół czy hoteli oraz sklepów. Decydując się na maski Admask, kupujesz polski produkt.