ścianka tekstylna v12. Vario proste F

WYMIARY SYSTEMU

  • Szerokość:
    240/300/400/500/600 cm
  • Wysokość:
    230 cm
  • Głębokość:
    50 cm

MATERIAŁY

  • Aluminium, poliester

OPIS

Vario Proste F to ścianka reklamowa wielokrotnego użytku. Charakteryzuje ją nowoczesny design, innowacyjność, niewielka waga i wysoką jakość. Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki montaż. Materiał idealnie dopasowuje się do konstrukcji, jest mocno naciągnięty, nie marszczy się i nie faluje.

Szkielet ściany składa się z rur aluminiowych łączonych ze sobą na specjalne zatrzaski. Montaż odbywa się w sposób intuicyjny bez użycia narzędzi. Po rozłożeniu całość stanowi jednolitą powierzchnię - grafika nie jest łączona.

Medium to tkanina poliestrowa, na którą transferuje się wydrukowaną na papierze grafikę reklamową. Proces przenikania pigmentu do tkaniny (sublimacja) zachodzi w trakcie kalandrowania w temperaturze około 200 stopni. Nawet wielokrotne pranie i prasowanie tkaniny nie zmienia nasycenia ani jakości tkaniny wytworzonej w ten sposób.

Vario Proste F sprawdzi się jako tło stoisk targowych, punktów sprzedaży, „eventów”. System zyskuje niezwykłą stabilność dzięki nóżkom, podobnie jak w ściankach V02 Vario Proste. System składa się do niewielkiej estetycznej torby transportowej.

GALERIA