zestaw a01. adSet Vario

OPIS

Zestaw promocyjny av01. adSet 01 Vario składa się ze ścianki tekstylnej v29. Vario Presto o szerokości 150 cm, trybunki t02. adTribune miniElypse oraz stojaka na ulotki f01. adFolder.

v29. Vario Presto to ścianka reklamowa charakteryzująca się nowoczesnym designem, innowacyjnością, niewielką wagą i wysoką jakością. Konstrukcja ściany składa się z aluminiowych rurek połączonych ze sobą na zatrzaski, a montaż odbywa się w sposób intuicyjny bez użycia narzędzi. Medium to tkanina poliestrowa. Grafika może być umieszczona z dwóch stron ścianki. Kompletny zestaw zawiera składaną konstrukcję, wydruk jednostronny oraz torbę transportową.

t02. adTribune miniElypse jest wyposażona w ultralekką konstrukcję zaopatrzoną w poprzeczne wzmocnienia gwarantujące wysoką wytrzymałość i solidność. Cechuje ją błyskawiczne rozstawienie, a po złożeniu mieści się w niewielkiej torbie transportowej.

f01. adFolder jest wykonany z aluminium i wypełniony plexi. Wyróżnia się oryginalnym, przyciągającym uwagę nowoczesnym designem. Można go szybko złożyć i rozłożyć. Foldery można układać z obu stron stojaka co czyni go bardzo praktycznym. Wraz ze stojakiem zestaw tworzy aluminiowa walizka, wygodna do transportowania i jednocześnie zabezpieczająca przed zniszczeniem i porysowaniem konstrukcji stojaka.

Istnieje możliwość zamawiania samych elementów graficznych, co umożliwia kilkakrotne wykorzystanie danego systemu.

SKŁAD ZESTAWU:

v29. Vario Presto 150
t02. adTribune miniElypse
f01. adFolder A4

GALERIA