zestaw a06. adSet Vario

OPIS

Zestaw promocyjny av06. adSet 06 Vario składa się ze ścianki tekstylnej v13. Vario Peak, trybunki vt02. adTribune OVAL oraz stojaka na ulotki f02. adFolder Premium.

v13. Vario Peak to ścianka reklamowa charakteryzująca się nowoczesnym designem, innowacyjnością, niewielką wagą i wysoką jakością. Konstrukcja ściany składa się z aluminiowych rurek połączonych ze sobą na zatrzaski, a montaż odbywa się w sposób intuicyjny bez użycia narzędzi. Medium to tkanina poliestrowa.Grafika może być umieszczona z dwóch stron ścianki. Kompletny zestaw zawiera składaną konstrukcję, wydruk jednostronny oraz torbę transportową.

vt02. adTribune OVAL jest produktem reklamowym wielokrotnego użytku. Charakteryzuje go prosty i łatwy montaż oraz demontaż w sposób intuicyjny. Medium to tkanina poliestrowa kalandrowana, zadrukowana w technologi ekologicznej sublimacji.

f02. adFolder Premium jest wykonany z aluminium i wypełniony plexi. Wyróżnia się oryginalnym, przyciągającym uwagę nowoczesnym designem. Można go szybko złożyć i rozłożyć. Wraz ze stojakiem zestaw tworzy torba, wygodna do transportowania i jednocześnie zabezpieczająca przed zniszczeniem i porysowaniem konstrukcji stojaka.

Istnieje możliwość zamawiania samych elementów graficznych, co umożliwia kilkakrotne wykorzystanie danego systemu.

SKŁAD ZESTAWU:

v13. Vario Peak
vt02. adTribune Oval
f02. adfolder Premium

GALERIA