zestaw a07. adSet Vario

OPIS

Zestaw promocyjny av07. adSet 07 Vario składa się ze ścianki tekstylnej v13. Vario Ring, trzech puf b05. CUBE oraz stojaka na ulotki f03. adFolder Prestige.

v13. Vario Ring to ścianka reklamowa charakteryzująca się nowoczesnym designem, innowacyjnością, niewielką wagą i wysoką jakością. Konstrukcja ściany składa się z aluminiowych rurek połączonych ze sobą na zatrzaski, a montaż odbywa się w sposób intuicyjny bez użycia narzędzi. Medium to tkanina poliestrowa.Grafika może być umieszczona z dwóch stron ścianki. Kompletny zestaw zawiera składaną konstrukcję, wydruk jednostronny oraz torbę transportową.

Pufy b05. CUBE o kształcie kostki charakteryzują się doskonałymi cechami użytkowymi. Obicie wykonane jest z doskonałego jakościowo materiału. Pufa pokryta jest tkaniną, zadrukowaną wg. dowolnego projektu metodą sublimacji. Cube może służyć, jako siedzisko, podnóżek, stoliczek, czy kostka do zabawy dla dzieci.

f03. adfolder Prestige jest wykonany z aluminium i wypełniony plexi. Wyróżnia się oryginalnym, przyciągającym uwagę nowoczesnym designem. Wraz ze stojakiem zestaw tworzy torba, wygodna do transportowania i jednocześnie zabezpieczająca przed zniszczeniem i porysowaniem konstrukcji stojaka.

Istnieje możliwość zamawiania samych elementów graficznych, co umożliwia kilkakrotne wykorzystanie danego systemu.

SKŁAD ZESTAWU:

v13. Vario Ring
3x pufy b05. Cube
f03. adfolder Prestige

GALERIA