yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Blog

ścianki reklamowe
Ścianka prasowa - co to jest i jaką rolę odgrywa we współczesnym marketingu?
Konferencje prasowe, wywiady czy nagrania do social media - to tylko kilka z okazji, podczas których przydatna ci będzie ścianka prasowa. Jeśli rozważasz zakup takiego systemu wystawienniczego, zobacz, jakie korzyści dają ścianki eventowe oraz jak wybrać rozwiązanie optymalne dla twojego biznesu.
Ścianka reklamowa Presto Light, czyli uniwersalny nośnik reklamy
Jest lekka i poręczna, a jej montaż błyskawiczny. Dzięki wydrukom wysokiej jakości zapewni ci skuteczny przekaz promocyjny, ale przede wszystkim jest bardzo uniwersalna. Ścianka reklamowa Presto Light to jeden z naszych sztandarowych wyrobów. Zobacz, dlaczego warto na nią postawić i przekonaj się, jakie korzysci zyskasz.
Jak wybrać ściankę reklamową? Kompletny przewodnik
Ścianka reklamowa tekstylna czy pop-up? Prosta czy łukowa? Jakiej wielkości? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z wyborem ścianki promocyjnej znajdziesz w naszym najnowszym artykule. Zapraszamy do lektury.
Lekkie narzędzie promocyjne - korzyści ścianek Vario Light w Twojej reklamie

Seria Light składa się z aluminiowej konstrukcji o średnicy od 30 do 34 milimetrów. Dzięki temu są znacznie łatwiejsze w przenoszeniu od standardowych ścianek tekstylnych. Nie potrzebujesz ekipy, sam możesz podnosić, przestawiać i reklamować. 

Stoiska reklamowe na targach pracy

Targi pracy to cykliczne eventy w wielu miastach Polski, które dają szansę nawiązania współpracy firmom z wielu branż z grupą potencjalnych pracowników. Misją targów pracy jest często budowanie oraz rozwój relacji między środowiskiem akademickim a biznesem. Jak zaprezentować firmę na takim wydarzeniu i wyróżnić się wśród tłumu innych pracodawców? Zaaranżuj pomysłowe i atrakcyjne stoiska reklamowe, aby przyciągnąć do siebie najlepszych kandydatów!

Konwenty i zjazdy fanowskie

Z roku na rok zjazdy fanów fantastyki, mangi czy komiksów zyskują coraz większą popularność i to nie tylko wśród młodzieży. Poznaj pomysły na aranżacje wystaw podczas konwentów i zlotów fanowskich. Jak oczarować uczestników zjazdu? Wykorzystaj odpowiednie akcesoria i zbuduj atrakcyjny system wystawienniczy, który zainteresuje i zwróci uwagę każdego.