home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white
Blog
ścianki reklamowe
17 listopad, 2021
Ścianki świąteczne do galerii handlowych

Okres bożonarodzeniowy już za pasem, a galerie handlowe przed świętami zawsze szykują ciekawe wystawy tematyczne. Jak przygotować ścianki i stoiska świąteczne, aby jak najbardziej zainteresować nimi zabieganych klientów? Poznaj nasze wskazówki i inspiracje.

15 listopad, 2021
Targi sportowe – jak dobrze się na nich zaprezentować?

Duże wydarzenia takie jak targi sportowe każdego roku przyciągają kilkadziesiąt tysięcy miłośników rozmaitych dyscyplin sportowych. Pokazowe treningi, spotkania na żywo ze sławnymi sportowcami, zajęcia ruchowe dla dzieci i dorosłych to tylko niektóre atrakcje, które pojawiają się na tego typu eventach. Przede wszystkim jednak podczas takich targów można zachwycić ludzi ekspozycją produktów wspierających rozwój różnych sportowych pasji. Jak dobrze zaprezentować się na targach sportowych? Sprawdź nasze wskazówki!

25 październik, 2021
Indywidualny styl realizacji – zaplanuj własne stanowisko!

Bez względu na to czy szykujesz wyjątkową akcję promocyjną czy przygotowujesz się na targi branżowe, z pewnością chcesz, aby Twoje stanowisko było oryginalne i przyciągało wzrok wszystkich gości. W tym celu musisz je odpowiednio zaaranżować. Z pewnością docenisz więc dużą swobodę w zakresie planowania stanowisk reklamowych. Sprawdź jak zaplanować stoisko, aby zwracało uwagę i realizowało najważniejsze dla Twojej firmy cele.

22 wrzesień, 2021
Podsumowanie targów: RemaExtra Warsaw oraz Festiwal Marketingu i Druku
To moment, w którym pora podsumować targi, na których mieliśmy okazję być wystawcami. Wzięliśmy udział w dwóch wydarzeniach: RemaExtra Warsaw i Festiwal Marketingu i Druku. Oba eventy były dla nas okazją, by zaprezentować się światu w nowej odsłonie.
26 sierpien, 2021
Jak kupować systemy reklamowe przez internet?

Zastanawiasz się jak kupować przez internet systemy wystawiennicze? W tym artykule podpowiadamy w jaki sposób możesz szybko i wygodnie wyszukiwać, sortować i dokonywać zakupu najpotrzebniejszych artykułów reklamowych. Sprawdź na co zwracać uwagę oraz gdzie szukać pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań.

26 sierpien, 2021
Dlaczego reklama jest skuteczna?

Każdego dnia ludzie bombardowani są ogromną ilością reklam. Nie dałoby się chyba od nich całkowicie odciąć, a wiele billboardów czy spotów reklamowych ma tak mocny przekaz, że nie można pozostać wobec niego zupełnie obojętnym. Dlaczego tak się dzieje? Jak działa reklama? Co sprawia, że systemy reklamowe i wystawiennicze wywierają wpływ na ludzi? Sprawdź, co tak naprawdę decyduje o tym, czy reklama jest skuteczna.