home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

adPro

Program partnerski Adsystem – nowy wymiar współpracy B2B.


adPro to program lojalnościowy stworzony dla agencji reklamowych, drukarni, agencji eventowych w celu nawiązania stałej współpracy i powiększenia portfolio swoich klientów. Naszą misją jest zwiększanie świadomości dotyczącej systemów wystawienniczych w świecie biznesu, pokazania ich zalet, możliwości wykorzystania oraz ukazania, że nośnik reklamowy to dziś coś więcej niż roll-up. Pomóż swoim klientom wzmocnić swój wizerunek dzięki naszym systemom, dołącz do nas!

Jakie korzyści niesie za sobą dołącznie adPro?

Dołączenie do adPro daje ci wiele benefitów związanych ze sprzedażą i marketingiem systemów wystawienniczych. To przede wszystkim gwarancja najlepszej ceny, dostęp do najwyższej jakości produktów oraz wsparcie marketingowe. Buduj świadomość produktów reklamowych i dostarczaj innowacyjne produkty do swoich klientów. Dołączając do programu otrzymujesz: - gwarancję najniższej ceny - stały kontakt z najlepszymi specjalistami z ogromną wiedzą z zakresu systemów wystawienniczych i reklamowych - indywidualnego opiekuna przypisanego do twojej firmy - dostęp do materiałów marketingowych oraz edukacyjnych dotyczących oferowanego asortymentu.

Dobrze wiemy, co wyróżnia nasze produkty, umiemy je zaprezentować i chętnie pokażemy Ci jak przedstawić je Twoim klientom i partnerom biznesowym.

Jak dołączyć do adPro?

Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym, który chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci w dołączeniu do programu adPro.

Formularz kontaktowy.