yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Reklama multimedialna

Innowacyjny, multimedialny nośnik reklamowy

Reklama digital to przede wszystkim morze możliwości dla klientów. którzy potrzebują nowej i innowacyjnej reklamy. Ekran reklamowy bazujący na technologii LED to coraz częściej pojawiający się element przestrzeni miejskiej. Dlatego rozszerzyliśmy swoją ofertę o telebim reklamowy oraz stand multimedialny do rodziny swoich produktów. Produkty z serii adWideo to propozycja dla osób odważnych, chcących szybko dostosowywać się do zmieniającego świata, a także ceniących sobie niezależność i reaktywność.

Infokiosk
Ekrany ledowe

Digital reklama nowym wyznacznikiem trendów

Najpopularniejszym produktem, obecnym na rynku digital jest telebim reklamowy. Matryca złożona z diod LED pozwala na uzyskanie widocznego obrazu wysokiej jakości. Modułowa budowa telebimu LED pozwala na uzyskanie dokładnego wyświetlania, niezależnie od rozmiaru, jaki ma osiągać. Możliwe jest to dzięki temu, iż każdy moduł wyświetla część całego obrazu. Pozwala to zachować rozdzielczość bardzo dobrej jakości, a ilość modułów, z których składa się ekran reklamowy, zależy tylko od tego, jaką ma zajmować powierzchnię. Daje to nieograniczone możliwości w kwestii rozmiaru telebimu LED. To jednak nie jest jedyna zaleta budowy modułowej. Dzięki niej możemy nasz ekran reklamowy LED dowolnie ukształtować. Niezależnie czy będzie to stand interaktywny o jednej ścianie, czy panele diodowe ustawione w prostokąt, przekaz będzie tak samo spójny i czytelny. Ponadto nie musi to być forma prosta. Dostosowanie wielkości modułów pozwala zamontować multimedialny nośnik reklamowy nawet na wypukłej części ściany. W zależności od treści, takie uformowanie może podnieść jej atrakcyjność dla odbiorcy.

Kiosk multimedialny i ekrany reklamowe LED


Ekran reklamowy LED stworzony z wykorzystaniem diod ledowych zyskuje wyższość nad projektorami czy wielkoformatowymi ekranami plazmowymi dzięki „odporności” na światło. Nasłonecznienie nie ma znaczenia dla obrazu, jaki wyświetla ekran reklamowy zewnętrzny, zawsze będzie tak samo wyraźny i czytelny. Również oświetlenie wewnętrzne nie wpływa na widoczność treści wyświetlanych przez stand interaktywny. Jest to szczególnie przydatne w galeriach handlowych, gdzie standy multimedialne podają lokalizację poszczególnych punktów.Treści w produktach z wyświetlaczami LCD można kreować samodzielnie oraz zmieniać w dowolnym momencie. Wspomniane cyfrowe nośniki reklamowe świetnie sprawdzą się jako część informacyjna biura, galerii czy dowolnej placówki, w której pojawiają się ludzie.

Nośniki informacyjno-rozrywkowe - ekrany reklamowe LED

Telebim reklamowy daje niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o prezentowaną na nim treść. Można wgrać na niego filmy, prezentacje, czy aplikacje włącznie z grami. Telebim reklamowy tego typu pozwalają użytkownikowi w szybki sposób dotrzeć do interesujących go treści, w dowolnym miejscu o dowolnym czasie (jeśli jest to ekran reklamowy zewnętrzny).

Panele VideoWall (stand interaktywny) po połączeniu z wydrukami tekstylnymi zabudowy targowej będą robiły niezapomniane wrażenie na odwiedzających – zabudowa targowa zaczyna tętnić życiem, wyróżnia się na tle innych, a dzięki zastosowaniu telebimu nadaje całości nowoczesnego rytu.

Dotykowy ekran reklamowy LED pozwoli w nietuzinkowy sposób zaprezentować ofertę firmy, wskazać pozycję w menu lub przez wgranie mapy ekran reklamowy zewnętrzny wskaże drogę do odpowiedniego budynku. Dodatkowa funkcja w postaci głośników, łączy w spójny sposób przekaz video z dźwiękiem.