home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Blog

Wszystkie kategorie
22 listopad, 2022
Regulamin Konkursu pt. “ŚCIANKA ZA MONETĘ”
KONKURS! Wygraj wydruk na dowolną ściankę Vario za 1 zł. Przygotowaliśmy małą świąteczną niespodziankę dla wszystkich naszych klientów. Zbliża się czas firmowych wigilii, prezentów oraz sesji zdjęciowych - Więc to najlepszy moment, żeby wprowadzić trochę radości i uśmiechów do zespołu. Na czym polega konkurs? 1. Zrób zdjęcie ze swoimi pracownikami na tle Twojej ścianki Vario - zapozuj ze śmiesznymi minami, nietypowymi pozami lub daj ponieść się wyobraźni 2. Wyślij zdjęcie na marketing@adsystem.pl. 3. Następnie wybierzemy zwycięzcę, a wyniki ogłosimy do 20 grudnia tego roku. Już na starcie każdy uczestnik za przesłanie zdjęcia dostaje -30% na dowolny wydruk do ścianki Vario! Zgłoszenia przyjmujemy do 10 grudnia!
14 listopad, 2022
Chcesz coś z Avonu? Czyli jak duże marki skutecznie promują nowe produkty.
Dobry produkt obroni się sam? A może nie ma sprzedaży bez reklamy?

Wypuszczenie nowego towaru na rynek powinno wiązać się z ciągiem marketingowych działań. Analizy, badania, prognozowania - wszystko, aby odpowiedzieć na potrzeby klienta. Oczywiście możemy pominąć proces promocji, ale przebicie się na tle ciągle rosnącej konkurencji,, może sprawić nam dużo kłopotów. Dlatego większość firm decyduje się na lokowanie widoczności swoich produktów online i offline.
07 listopad, 2022
Co łączy adsystem oraz klub sportowy GVT?
Od zawsze najważniejsi w naszej firmie są dla nas ludzie. Nie tylko klienci czy pracownicy. Lubimy angażować się w ciekawe i ambitne projekty, które uczą oraz rozwijają.

Jedną z takich inicjatyw są treningi i wydarzenia organizowane przez klub sportowy GVT, który zrzesza miłośników aktywnego spędzania czasu. Jako sponsor tej grupy pasjonatów cieszymy się, że możemy uczestniczyć w organizacji eventów promujących zdrowy tryb życia.
08 marzec, 2022
Informator Targowy - Budownictwo
Targi, które warto odwiedzić w 2022 roku? Jakie są najciekawsze i najbardziej wartościowe wydarzenia budowlane w tym roku? - Tego właśnie dowiesz się z tego artykułu. Branża budowlana, nieruchomościowa, projekty architektoniczne, ubezpieczenia, grzejniki, fotowoltaika, prelekcje - czyli wszystko związane z branżą budownictwa - usystematyzowane i wyselekcjonowane! Czarną robotę zrobiliśmy za Ciebie ;)

Pamiętajcie, adsystem równa się targi!
22 luty, 2022
Cena, czy jakość produktu wystawienniczego?

Obserwując rynek systemów wystawienniczych, można dojść do wniosku, że bardzo często najważniejszym kryterium zakupu produktu jest cena. Wiele osób pomija równie – o ile nie bardziej – istotny element, czyli jakość. Zazwyczaj wynika to z ograniczonego budżetu lub potrzeby optymalizacji kosztów. Okazuje się jednak, że nie wszystko, co tanie, się sprawdza, zwłaszcza jeśli chodzi o produkty wystawiennicze. Na co zwracać uwagę, inwestując w mobilne nośniki reklamy? Co jest ważniejsze: cena czy jakość?

03 luty, 2022
Metody dobrego marketingu w firmie

Marketing ma na celu promowanie przedsiębiorstwa oraz jego działalności. To właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie dowiedzieć się, jakich produktów i usług potrzebują nasi klienci oraz czego wymaga rynek. Aby dobrze zrozumieć sens marketingu, konieczne jest jednak poznanie jego podstawowych metod. Dopiero wówczas będziemy mogli je łączyć ze sobą, co pozwoli na osiągnięcie biznesowych korzyści. Jakie metody marketingu warto wprowadzić do swojej działalności? Podpowiadamy!