yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Blog

Wszystkie kategorie
Ścianka reklamowa od A do Z
Ścianka reklamowa sprawdzi się podczas rozmaitych wydarzeń promocyjnych. Targi, konferencje i inne spotkania branżowe to okazja do zaprezentowania firmy jako eksperta w danej branży. W jaki sposób wykorzystać system wystawienniczy do wzmocnienia pozycji marki na rynku? Jaki rodzaj ścianki reklamowej wybrać, aby wyróżnić się na tle konkurencji?
Z czego powinno się składać wygodne mobilne stoisko targowe?
Mobilne stoisko targowe to system wystawienniczy, który posłuży ci na różnych imprezach targowych i wyróżnia się łatwym przenoszeniem oraz możliwością transportu. Jak przygotować stanowisko tego typu? Oto przewodnik, dzięki któremu wybór odpowiedniego stoiska mobilnego będzie znacznie łatwiejszy. Zapraszamy do lektury.
Jak wybrać kaseton reklamowy LED odpowiedni dla twojego biznesu? Porównanie modeli Lightboxów

Kaseton reklamowy dwustronny, ścienny, a może pop-up? Jaki Lightbox będzie odpowiednim rozwiązaniem dla twojego biznesu? Jeśli szukasz kasetonu LED i nie wiesz, jaki wybrać, zapraszamy do lektury naszego poradnika.

 

Ścianka prasowa - co to jest i jaką rolę odgrywa we współczesnym marketingu?
Konferencje prasowe, wywiady czy nagrania do social media - to tylko kilka z okazji, podczas których przydatna ci będzie ścianka prasowa. Jeśli rozważasz zakup takiego systemu wystawienniczego, zobacz, jakie korzyści dają ścianki eventowe oraz jak wybrać rozwiązanie optymalne dla twojego biznesu.
Jaki roll-up reklamowy wybrać? Porównanie bannerów reklamowych rollup
Bannery reklamowe typu roll up to marketingowe klasyki. Od lat cieszą się niesłabnącą popularnością i wspierają najróżniejsze promocyjne inicjatywy. Jeśli ty również szukasz produktu tego typu, zobacz, jakie rodzaje roll-upów dostępne są na rynku oraz jakie dają możliwości ekspozycji.
Budowanie stoisk targowych - jak zaprojektować stoisko targowe i przygotować się do promocji?
Jaki rodzaj stoiska targowego wybrać? Postawić na stoiska modułowe, gotowe zabudowy czy może minimalistyczne rozwiązania? Jeśli przygotowujesz się do imprez targowych i nie wiesz, jak zabrać się do tego zadania, w naszym poradniku znajdziesz garść wskazówek i inspiracji.