home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white
Blog
Wszystkie kategorie
21 październik, 2021
Jak uatrakcyjnić stoiska reklamowe na targach książki

Organizacja targów książki odbywa się w Polsce cyklicznie od ponad 20 lat i jest przeznaczona przede wszystkim dla branży wydawniczo-księgarskiej. Eventy tego typu wpisują się w program promocji czytelnictwa i są otwarte dla naprawdę licznej publiczności. To więc kolejne doskonałe miejsce do zaprezentowania swoich produktów i usług! Poznaj pomysły na uatrakcyjnienie firmowego stoiska reklamowego. Z tego artykułu dowiesz się jak dobrze wykorzystać produkty wystawiennicze, aby z łatwością zachęcić wielu ludzi do podejścia bliżej i zapoznania się z Twoją ofertą.

04 październik, 2021
Co warto wiedzieć przed wzięciem udziału w targach?
Słyszałeś o wielu wydarzeniach branżowych, na których spotkać możesz swoich klientów? Nie jesteś pewien, czy to dobra decyzja wziąć udział w takim wydarzeniu? Jak sprawdzić zwrot z inwestycji?
01 październik, 2021
Mobilne stoiska reklamowe na imprezach masowych

Aby wzbudzić niezapomniane emocje i stworzyć wyjątkową atmosferę podczas eventów, wykorzystuje się różnorodne techniki, m.in. oświetleniowe. Jako wystawca na imprezie masowej, musisz szczególnie zadbać, aby Twoje stoisko przykuło uwagę uczestników. Dobrze, aby jednocześnie możliwe było szybkie i sprawne rozłożenie systemu wystawienniczego w każdych warunkach. Sprawdź jak osiągnąć to wszystko w bardzo prosty sposób.

01 październik, 2021
Realizacja zabudowy targowej dla firmy Rollersy
Realizacja zabudowy targowej przy użyciu systemu mFrame dla naszego klienta, firmy Rollersy. To firma, która wie, jak wyglądać profesjonalnie i dbać o swoją markę. Chcesz dowiedzieć się, jakich systemów użyli? Przeczytaj nasz artykuł. 
22 wrzesień, 2021
Podsumowanie targów: RemaExtra Warsaw oraz Festiwal Marketingu i Druku
To moment, w którym pora podsumować targi, na których mieliśmy okazję być wystawcami. Wzięliśmy udział w dwóch wydarzeniach: RemaExtra Warsaw i Festiwal Marketingu i Druku. Oba eventy były dla nas okazją, by zaprezentować się światu w nowej odsłonie.
13 wrzesień, 2021
Załóż konto i weź udział w promocji
Załóż konto w sklepie między 15 a 31.09.2021r. i weź udział w promocji. Zrób zakupy do 19.11.2021r. i odbierz rabat na wybrane produkty.