home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white
O nas

Adsystem to lata doświadczenia w produkcji najwyższej jakości systemów wystawienniczych oraz setki tysięcy godzin zebranych na doskonaleniu produktów, które wpłynęły na wizerunek i sposób postrzegania wielu biznesowych gigantów.

Misja

Dostarczenie gotowych rozwiązań wystawienniczych, z których montażem poradzi sobie każdy.

Wartości

Innowacyjność oraz ciągły rozwój

Nie spoczywamy na laurach, wciąż dopracowujemy nasze produkty, wymyślamy nowe rozwiązania i staramy się dopasować do nieustannie zmieniającego się świata. Wyznaczamy trendy na rynku systemów wystawienniczych.
Relacje

Od zawsze najważniejsi są dla nas ludzie. Zarówno Ci, którzy pracują u nas oraz Ci, którzy pracują z nami. Zależy nam na długofalowej współpracy i wzajemnym zaufaniu. W Adsystem dla nas najważniejsi są ludzie.
Wiedza i doświadczenie

Teoria to jedno, ale umiejętność urzeczywistnienia planów to odrębna historia. Do naszych rozwiazań dochodziliśmy metodą prób i błędów, spędzając setki godzin na doskonaleniu oferowanych rozwiązań, by sprostały oczekiwaniom naszych klientów.

Wierzymy, że w przyszłości dzięki naszym systemom każdy biznes będzie mógł prezentować się tak, jak chciałby być postrzegany.