yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

O nas

@media only screen and (min-width: 1000px) { .parent2 {display: grid; grid-template-columns: auto auto auto; padding: 10px; } .parent2 { padding: 20px; text-align: center; } .parent1 { display: grid; grid-template-columns: repeat(auto-fit, minmax(auto, 1fr)); grid-gap: 10px; text-align: center; text-justify: auto; padding-top: 15px; } } .wrapper { max-width: 1000px; margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center; } .parent1 { display: grid; grid-template-columns: repeat(auto-fit, minmax(auto, 1fr)); grid-gap: 10px; text-align: center; text-justify: auto; } .parent3 { display: grid; grid-template-columns: repeat(auto-fit, minmax(auto, 1fr)); text-align: center; text-justify: auto; } .box { border-radius: 3px; padding: 20px; }

Adsystem to lata doświadczenia w produkcji najwyższej jakości systemów wystawienniczych oraz setki tysięcy godzin zebranych na doskonaleniu produktów, które wpłynęły na wizerunek i sposób postrzegania wielu biznesowych gigantów.

Misja


Dostarczenie gotowych rozwiązań wystawienniczych, z których montażem poradzi sobie każdy.

Wartości

Innowacyjność oraz ciągły rozwój

Nie spoczywamy na laurach, wciąż dopracowujemy nasze produkty, wymyślamy nowe rozwiązania i staramy się dopasować do nieustannie zmieniającego się świata. Wyznaczamy trendy na rynku systemów wystawienniczych.
Relacje

Od zawsze najważniejsi są dla nas ludzie. Zarówno Ci, którzy pracują u nas oraz Ci, którzy pracują z nami. Zależy nam na długofalowej współpracy i wzajemnym zaufaniu. W Adsystem dla nas najważniejsi są ludzie.
Wiedza i doświadczenie

Teoria to jedno, ale umiejętność urzeczywistnienia planów to odrębna historia. Do naszych rozwiazań dochodziliśmy metodą prób i błędów, spędzając setki godzin na doskonaleniu oferowanych rozwiązań, by sprostały oczekiwaniom naszych klientów.

Wierzymy, że w przyszłości dzięki naszym systemom każdy biznes będzie mógł prezentować się tak, jak chciałby być postrzegany.#WASTELESS

W adsystem chcemy rozwijać się nie tylko jako pracownicy, ale przede wszystkim jako ludzie. Oferowanie świetnej jakości produktów i usług już nie wystarczy. Zaangażowanie na rzecz środowiska, produkcja przyjazna naturze, ekologiczne podejście w codziennych nawykach — to jedne z naszych priorytetów na przyszły rozwój adsystem. Co udało nam się już zdziałać?
  • Nasza siedziba na Bielanach Wrocławskich wyposażona jest w panele solarne, o mocy 106kWp dzięki, którym czerpiemy energię elektryczną z czystych źródeł,  przy dobrych warunkach wystarczy to na pokrycie około 75% zapotrzebowania na energię
  • Wprowadziliśmy system BMS do zarządzania budynkiem, aby efektywnie używać zasoby potrzebne do utrzymania obiektu
  • Zadbaliśmy o porządne ocieplenie budynku, dzięki czemu nie marnujemy energii
  • Segregujemy śmieci na każdym etapie produkcji, w biurach. Niektóre odpady udaje się nam nawet sprzedać :)
  • Produkty takie jak ścianki, kasetony czy zabudowy targowe mają wymienne nadruki, a to pozwala na domówienie jednego elementu, zamiast całej konstrukcji.
  • Niewykorzystane kawałki materiałów odkładamy, aby następnie uszyć z nich akcesoria takie jak czapki, szaliki torby czy plecaki.
  • W biurze zastosowaliśmy system do filtrowania wody, dostępny dla każdego, kosze do segregacji śmieci, żarówki ledowe oraz suszarki elektryczne w toaletach.

Świadomość ekologiczna w adsystem zależna jest od pełnego zaangażowania ze strony pracodawcy oraz pracowników, dlatego wspólnie działamy aby zmieniać nasze nawyki na lepsze. 

#TEAMSPIRIT

“Nie jestem biznesmenem, jestem przedsiębiorcą. Dla mnie najważniejsi są ludzie.” - CEO, Łukasz Wagemann.

Bez zgranego zespołu i wzajemnego zaufania nie doszlibyśmy do miejsca, w którym jesteśmy teraz, dlatego wierzymy, że dobre relacje w naszej firmy to podstawa udanej współpracy. Świętujemy wspólnie urodziny, awanse czy ważne wydarzenia z życia prywatnego jak śluby lub narodziny dziecka. Lepiej pracuje się bez ciągłego stresu, więc dbamy o to, aby każdy poczuł się integralną częścią naszego zespołu. Zależy nam również na zapewnieniu każdemu pracownikowi bezpiecznych warunków pracy. Przestrzegamy zasad BHP. Zapewniamy każdemu szkolenia z pierwszej pomocy i bezpieczeństwa.


#MANAGMENT

Staramy się dopasować obowiązki do pracownika, aby czuł się jak najlepiej w tym co robi. Procesy, procedury i strategie, jakie wprowadzamy, mają na celu wsparcie biznesu, w byciu odpowiedzialnym społecznie, jak i środowiskowo. Stawiamy na efektywną pracę, pamiętając, aby nie utracić przyjaznej atmosfery w zespołach.

Czy na tym kończymy nasze działania?
Zdecydowanie nie.

Czy chcemy być w tym jeszcze lepsi?
Zdecydowanie tak.

Dlaczego?
Bo nam zależy. Bo chcemy działać. Uczymy się na błędach, testujemy, próbujemy, wdrażamy. Będziemy jeszcze lepsi dla Ciebie, naszej planety i dla nas samych.