yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Kasetony podwieszane

Kasetony podwieszane - jak wykonane są szyldy reklamowe?

Nasze podświetlane szyldy reklamowe opierają się na ramie aluminiowej. Kombinacja profili jest łatwa w montażu, więc z zadaniem tym poradzi sobie nawet osoba bez doświadczenia w pracach manualnych. Wewnątrz ramy osadzone są diody LED, które zapewniają równomierne oświetlenie wydruków. Dzięki temu cała grafika jest dokładnie podświetlona, a na jej powierzchni nie ma prześwietleń czy ciemniejszych punktów.

Uzupełnieniem podświetlanych szyldów są wydruki, na których umieścimy twoje personalizowane grafiki. Dzięki nim uzyskasz skuteczny nośnik reklamy i wsparcie działań promocyjnych. Musisz wiedzieć, że w produkcji naszych reklam podświetlanych stawiamy na nowoczesne technologie, które pozwalają nam uzyskać świetne efekty końcowe. Dlatego właśnie do przygotowania twoich wydruków zastosujemy metodę druku sublimacyjnego. Ta ekologiczna technika pozwala uzyskać wysokiej jakości grafikę i wyraziste, głębokie kolory.

Zgromadzone w tej kategorii produkty dostępne są w wersji dwustronnej oraz w bardzo efektownych formach prostopadłościanów czy kostek. Szczególnie te dwa ostatnie rodzaje kasetonów będą ciekawym wyborem.

Jak wykorzystać szyldy reklamowe w swoim biznesie?

W adsystem dokładamy starań, aby nasze kasetony świetlne, w tym również opisywane tu systemy podwieszane, były maksymalnie uniwersalnymi nośnikami reklamy. Zobacz, gdzie i w jakich okolicznościach plafon reklamowy będzie dobrym wyborem.

Targi

Jeśli planujesz udział w targach lub innym wydarzeniu promocyjnym tego typu, kaseton reklamowy podwieszany umieszczony powyżej stoiska, dodatkowo wyróżni twoją markę. Zastosowanie produktu sprawi, że miejsce wystawiennicze będzie widoczne już z daleka. W takich okolicznościach, gdzie wiele marek konkuruje o uwagę odbiorców, kaseton reklamowy podwieszony wyżej niż zabudowy stoisk, może skutecznie zwiększyć twoje szanse w porównaniu z konkurencją.

Promocja marki i oznakowanie lokalu

Kaseton reklamowy podświetlany będzie też świetnym uzupełnieniem wystroju lokalu usługowego np. salonu technologicznego czy motoryzacyjnego lub przestronnego sklepu. W takim przypadku szyld podświetlany może nie tylko służyć komunikacji i informować odwiedzających o bieżących akcjach czy promocjach i umocniać wizerunek marki w ich świadomości. Za pomocą omawianych tu produktów można skutecznie oznakować wnętrze i zaakcentować funkcjonalne strefy np. wyróżnić część relaksu, wskazać, gdzie znajduje się konkretny asortyment czy np. obsługa serwisu.

Szyld reklamowy na wystawie

Innym dobrym sposobem na wykorzystanie kasetonów reklamowych, jest zamontowanie ich wystawie lub witrynie sklepowej. Podświetlana reklama tego typu zwróci uwagę przechodniów i może zachęcić ich do odwiedzin w twoim lokalu. W tym wydaniu szczególnie dobrze sprawdzą się plafony reklamowe w formie podwieszanych kostek i prostopadłościanów.

Jakie korzyści dają szyldy podświetlane od adsystem?

Nasze szyldy reklamowe to efektywne nośniki reklamy. Dzięki zastosowaniu personalizowanych wydruków oraz oświetlenia LED, kaseton reklamowy zwiększy widoczność twojej marki, a w efekcie umocni jej wizerunek w świadomości odbiorców. Ponadto musisz wiedzieć, że wydruki na naszych plafonach reklamowych można z czasem wymieniać. Jeśli zmienisz przekaz promocyjny lub przygotujesz okazyjną akcję specjalną, wystarczy, że zamówisz u nas jedynie wydruki, które będą pasować do już posiadanej konstrukcji.

Jak widzisz, kasetony reklamowe podwieszane to produkty, które mogą skutecznie wesprzeć twoje działania promocyjne. Zapoznaj się z produktami zgromadzonymi w tej kategorii i wybierz rozwiązanie spośród reklam dwustronnych oraz przestrzennych w formie kostek i prostopadłościanów. A jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.