yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Reklama zewnętrzna

Efektywna reklama zewnętrzna 

Sezon wiosenno-letni otwiera przed markami nowe możliwości promocji i prezentacji. Podczas wydarzeń na świeżym powietrzu możesz w jeszcze ciekawszy sposób zaprezentować swój brand i zakorzenić go w świadomości odbiorców. W adsystem przygotowaliśmy dla ciebie cały zestaw narzędzi reklamy zewnętrznej, dzięki którym wypromujesz swoją firmę podczas najróżniejszych eventów outdoorowych.

W tej kategorii zgromadziliśmy różne nośniki reklamy zewnętrznej, dzięki którym stworzysz efektowną oprawę swojego wydarzenia. Możesz wybierać pomiędzy namiotami reklamowymi, flagami i winderami, leżakami reklamowymi, potykaczami i wieloma innymi produktami tego typu. Każdy nasz wyrób jest przygotowywany z najwyższą dbałością o szczegóły, aby był efektowną wizytówką twojej marki. Co więcej elementy reklamy zewnętrznej od adsystem świetnie sprawdzają nawet wtedy, gdy warunki atmosferyczne są niekorzystne. Zobacz, jakie formy reklamy zewnętrznej przygotowaliśmy dla twojej marki.

 

Namioty reklamowe
Bramy reklamowe
Słupki reklamowe
Flagi i windery reklamowe
Trybunki
Leżaki reklamowe
Potykacze reklamowe
Pufy reklamowe i siedziska
Gotowe zestawy outdoorowe

Reklama outdoorowa na eventach - namioty reklamowe

Pośród różnych rodzajów reklamy zewnętrznej to własnie namioty są najchętniej wybieranymi produktami. Dzięki nim możesz nie tylko zwrócić uwagę potencjalnych klientów i przyciągnąć ich do swojego stanowiska, ale także zapewnić sobie komfortowe miejsce pracy podczas eventu. Nasze namioty reklamowe są pokryte wodoodporną tkaniną, dzięki której deszcz nie przeszkodzi ci w działaniach promocyjnych. W naszej ofercie dostępne są np. namioty ekspresowe. Wśród nich znajdziesz standardowy namiot adTent Express, który będzie uniwersalnym rozwiązaniem na różnego rodzaju okazjonalne eventy. Jeśli jednak szukasz namiotu ekspresowego do zadań specjalnych, który będzie używany regularnie oraz skutecznego narzędzia reklamy zewnętrznej w jednym, zobacz nasz adtent Express Pro. To namiot ekspresowy o wzmocnionej konstrukcji, który jest w stanie utrzymać obciążenie do nawet 100 kilogramów. To sprawia, że namiot jest odporniejszy na silne podmuchy wiatru oraz można pod jego zadaszeniem wyeksponować np. produkty lub inne elementy reklamy.

W naszej ofercie znajdziesz też nowoczesne namioty dmuchane. To szczególnie efektowne formy reklamy zewnętrznej, zwłaszcza adTent V, którego nietypowa forma została zaprojektowana właśnie po to, aby przyciągać wzrok i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Namiot reklamowy tego typu sprzyja także kreowaniu wizerunku marki premium, ponieważ jego kopuła jest całkowicie odmienna od tradycyjnych rozwiązań dostępnych na rynku. W naszej ofercie znajdziesz też inny namiot dmuchany, czyli adTent Air Premium, czyli stałociśnieniową konstrukcję, która sprawi, że niekorzystne warunki atmosferyczne nie będą ci straszne i przede wszystkim, zyskasz efektowne narzędzie reklamy zewnętrznej.

Zadbaliśmy także o przygotowanie namiotów lekkich i bardzo łatwych w montażu. AdTent Vario wzniesiesz szybko i sprawie i co więcej, nie musisz w tym celu uzywać żadnych narzędzi. Aby połączyć ze sobą aluminiowe części kosntrukcji, wystarczy skręcić je za pomocą zatrzasków.

Reklama zewnętrzna na wydarzeniach sportowych - bramy dmuchane

Jeśli przygotowujesz wydarzenie sportowe np. maraton lub trhiatlon, jedną z najpopurarniejszych form reklamy zewnętrznej, są bramy dmuchane. To produkty, które ustawisz na mecie zawodów, czyli w miejscu, w którym najbardziej skupia się uwaga uczestników i kibiców. Dzięki personalizowanym wydrukom, reklama zewnętrzna z twoim firmowym logo będzie jeszcze efektywniejsza i łatwo ugruntujesz pozytywny wizerunek marki w świadomości odbiorców.

Nasze bramy dmuchane to reklama outdoorowa, która sprawdzi się świetnie nie tylko na zawodach. Produkty tego typu będą dobrym uzupełnieniem dla działań promocyjnych np. podczas najróżniejszych festiwali, spotkań i pikników odbywających się na dużych przestrzeniach. Brama może zaakcentować wejście na teren festiwalowy, dzięki czemu dodatkowo ułatwi nawigację w terenie i usprawni przepływ uczestników.

Flagi, czyli sprawdzony sposób na reklamę zewnętrzną

W swojej reklamie zewnętrznej warto uwzględnić także wlagi i windery. To świetny nośnik, który sprawdza się na zewnątrz budynków i jest chętnie stosowany np. przy centach handlowych czy salonach samochodowych, ale także na festiwalach, koncertach i zawodach sportowych. Nasze flagi to reklama zewnętrzna, którą widać z daleka. Jeśli chcesz, zwrócić uwagę odbiorcy masowego, flagi będą w tym bardzo pomocne. Nasze wyroby dostępne sa w kilku rozmiarach, więc możesz dopasować produkt do swoich potrzeb, tak aby maksymalnie wyeksponować swoje stoisko.

Reklama outdoor: słupki reklamowe

Kolejnym spośród rodzajów reklamy zewnętrznej, który warto uwzględnić podczas planowania wydarzenia w plenerze, są słupki reklamowe. Elementy tego typu sprawdzają się świetnie jako oznakowanie terenu. Za ich pomocą możesz zaakcentować ważne strefy na miejscu wydarzenia np. podkreślić miejsce zapisu uczestników zawodów czy wytyczyć rejon, w którym znajduje się strefa gastronomiczna. Na naszych słupkach reklamowych umieścimy personalizowane wydruki, tak aby twoja reklama zewnętrzna była jeszcze efektywniejsza.

Trybunki: reklama outdoor na festiwalach, koncertach czy zawodach

Efektywna reklama zewnętrzna służy nie tylko przyciągnięciu uwagi klientów. W adsystem zadbaliśmy także o nośniki reklamy zewnętrznej, które posłużą do zaaranżowania miejsca spotkań z klientami. W tym celu możesz wykorzystać nasze trybunki stałociśnieniowe. To efektowne, a zarazem bardzo proste w montażu kosntrukcje. Aby wznieśc trybunkę tego typu, wystarczy ją napompować, a specjalne zawory utrzymają stałe ciśnienie wewnątrz produktu. Na blacie powstałego w ten sposób stolika możesz wyeksponować produkty, umieścić ulotki lub butelki z napojami i inne przedmioty potrzebne w trakcie eventu. Trybunki tego typu będą wspierać twoją reklamę zewnętrzną, ponieważ na nich również umieścimy twoje personalizowane grafiki.

Leżaki, czyli reklama zewnętrzna w strefie odpoczynku

Reklama zewnętrzna podczas eventów takich jak zawody sportowe, koncerty czy festiwale, nie może odbyć się bez leżaków reklamowych. W naszej ofercie znajdziesz leżaki z nadrukiem wykonane z drewna bukowego. To odporny i wytrzymały materiał, dzięki czemu leżak będzie ci służył w dobrym stanie przez długi czas. Co więcej, na materiale umieścimy twój personalizowany wydruk. W efekcie dzięki lokowaniu firmowych symboli na leżakach ustawionych w strefie chillout czy na miejskiej plaży, twój brand będzie wywoływał pozytywne skojarzenia. Nasze leżaki reklamowe możesz też z powodzeniem wykorzystać wewnątrz budynków np. w biurze.

Nowoczesne tablice reklamowe, czyli potykacze

Kolejne nośniki reklamy zewnętrznej, jakie dla ciebie przygotowaliśmy, to potykacze reklamowe. Produkty tego typu to sprawdzony sposób, aby przyciągnąć uwagę klientów np. na deptaku, promenadzie czy też w galerii. Za ich pomocą możesz poinformować odbiorców o trwających promocjach czy akcjach specjalnych. Elementy reklamy zewnętrznej tego typu mogą świetnie wpłynąć na wzrost liczby klientów w lokalu usługowym, sklepie czy restauracji. Nasze wyroby, dzięki wysokiej jakości wydrukom zwrócą uwagę już z daleka. Przygotowaliśmy również reklamę outdoorową, która sprawdzi się także po zmroku. Nasz podświetlany potykacz LED będzie nie tylko widoczny po ciemku, ale też w trakcie dnia zapewni jeszcze efektywniejszy przekaz.

Pufy i siedziska

Leżaki reklamowe to nie jedyne meble outdoorowe, które pomogą ci dotrzeć z przekazem do szerokiego grona odbiorców. Zadbaliśmy, aby w tej kategorii znalazły się też inne produkty, które zapewnią jeszcze przyjemniejszy odpoczynek. W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju pufy i siedziska, dzięki którym twój przekaz i reklama zewnętrzna staną się jeszcze efektywniejsze. Meble pokryjemy wydrukami z personalizowaną grafiką zgodną z identyfikacja wizualną twojej marki. Co więcej, produkty te są wykonane z wytrzymałego, impregnowanego materiału. W efekcie są nie tylko odporne na działanie wilgoci, ale też można je wyczyścić, jeśli z czasem się zabrudzą.

Jak widzisz, dzięki szerokiej ofercie adsystem, możesz zaopatrzyć się w różne rodzaje reklamy zewnętrznej. Zapoznaj się z naszymi wyrobami i dopasuj produkty, które będą najlepszym wsparciem twojego brandu podczas działań promocyjnych w plenerze. Twoja reklama zewnętrzna z zastosowaniem naszych produktów, z pewnością będzie skuteczna.