yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Displaywalls

 

 

Ścianki ekspozycyjne - wysoka jakość prezentacji 

Ścianki reklamowe z logo są ogólnym określeniem całej grupy oferowanych przez nas produktów. Wśród nich znajdują się m.in. ścianka reklamowa łukowa, prosta, okrągła, podłużna, typu serpentyna, „tower” i wiele innych.

Każda ścianka prasowa ma swoje unikalne zalety i cechy, a wszystkie łączy jedno – wysoka jakość wykonania oraz stabilna konstrukcja. Każdą ściankę można włożyć do bagażnika i przewieźć w inne miejsce. Ich montaż jest niezwykle intuicyjny i nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Dodatkowo, istnieje możliwość dołożenia oświetlenia, które wzmacnia siłę przekazu – stosujemy trwałe i energooszczędne oświetlenie LED. Wybierając opcję podświetlenia, możesz mieć pewność, że będzie jeszcze lepiej wyeksponowana i przyciągnie wzrok. Oferujemy lampy LED o różnej mocy i barwach – dzięki właściwemu wyborowi Twoja reklama zyska na estetyce.

Jeden system wystawienniczy można zaopatrzyć w kilka rodzajów wymiennej grafiki – dlatego jednorazowa inwestycja umożliwia Ci prezentowanie dziesiątek reklam w zależności od rodzaju wydarzenia. Postaw na funkcjonalne rozwiązania w dobrej cenie.

Ścianka do wywiadów – wybierz najlepsze rozwiązania dla swojej firmy

Ścianki ekspozycyjne wykorzystuje się najczęściej wewnątrz pomieszczeń. Każda reklama ma zazwyczaj kilka wersji wymiarowych, co pozwala Ci na dobranie najlepszego modelu do miejsca zastosowania np. prowadzenia wywiadów, rozmów czy nagrań. Treść umieszczona na ściance zależy wyłącznie od Ciebie.

Możemy wykonać nadruk zarówno jednostronny, jak i dwustronny. Jeśli masz już ramę, możesz zamówić sam wydruk, dopasowaną do posiadanego nośnika. Korzystając z naszej oferty, możesz więc dobrać ściankę reklamową do Twoich indywidualnych preferencji.

Ścianka reklamowa tekstylna na każdą okazję

Szeroki wybór asortymentu, różnorodne realizacje oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta — to wszystko sprawia, że ścianki reklamowe z logo adsystem cieszą się dużą popularnością. Skuteczne działania marketingowe? Ścianka reklamowa łukowa sprawdzi się w tym celu idealnie. Niezależnie od tego, gdzie stanie: na targach, w sklepie, biurze czy podczas konferencji, w każdym miejscu skutecznie spełni swoją rolę i zapewni Twojej firmie rozpoznawalność.

Ścianka targowa – na Twoją imprezę 

Czekają Cię targi, kilka konferencji, a na koniec chcesz jeszcze nagrać reklamę do wrzucenia na social media? Nasza ścianka prasowa o aluminiowej konstrukcji sprawdzi się w każdym z tych zastosowań. Dzięki możliwości złożenia jej w kilka chwil (bez żadnych narzędzi) oraz spakowania w torbę przewozową, bez problemu dostarczysz ją z miejsca na miejsce. Transporter do ścianki zmieści się w bagażniku auta osobowego, a więc nie trzeba wynajmować specjalnego transportu.

Dlaczego ścianka reklamowa tekstylna?

W adsystem stawiamy na jakość i uniwersalność. Dlatego też mamy pewność, że nasze ścianki materiałowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Jednocześnie dajemy Ci pewność, że będą służyć Ci długie lata i wytrzymają nawet w ekstremalnych sytuacjach.

Co więcej, nasi klienci mają możliwość zamówić u nas nowe wydruki, bez konieczności wymiany stelaża. Kupując ścianki eventowe w adsystem, masz pewność, że zyskujesz łatwy montaż, wymienisz grafikę bez problemu i będziesz mógł użytkować konstrukcję podczas różnorodnych wydarzeń.