yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

adFloor

Szybka i prosta w montażu podłoga targowa

Co powoduje, że nasza podłoga targowa jest wyjątkowa? Przede wszystkim jej modułowość. Dzięki temu można zaprojektować z nami podłogę dowolnych rozmiarów i kształtów, tak by Twoje stoisko prezentowało się idealnie! Co więcej, jej modułowość pozwala na szybkie i łatwe jej złożenie przez każdego pracownika. Co Ci to daje? Odpowiednio przeszkolona kadra będzie mogła rozłożyć stoisko bez żadnych narzędzi i konieczności skorzystania z pomocy firmy zewnętrznej. Natomiast w ramach naszych usług proponujemy pokazowe i szkoleniowe rozłożenie podłogi przy pierwszym użyciu – w ten sposób zajmujemy się kompleksowo naszym klientem.

Innowacyjna podłoga modułowa – postawisz na niej wszystko!

Produkowana przez nas podłoga modułowa wyróżnia się bardzo ważną cechą – jest solidna i wytrzymała, mimo swojej prostoty. Składa się z paneli o rozmiarach 100 x 100 cm, z czego każdy z nich ma udźwig do 800 kg! Co to oznacza? Bez problemu możesz na niej ustawić praktycznie wszystko. Od stoiska reklamowego, przez prezentowane urządzenia, aż po pojazdy i maszyny rolnicze. To jednak nie wszystko. Konstrukcja naszej podłogi pozwala zamontować także oświetlenie LED, które dodatkowo uatrakcyjni prezentację stoiska.

Jeśli natomiast pojawi się taka potrzeba, można w podłodze zamontować gniazdka zasilające, które pozwolą na podpięcie do sieci dowolnych urządzeń. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu będziemy w stanie idealnie zaprojektować rozwiązanie, które odpowie na wszelkie Twoje wymagania. Jeżeli w naszej ofercie czegoś nie ma – skontaktuj się z nami! Jako producent stoisk targowych możemy bez problemu zaproponować inne rozwiązanie, które doskonale wpasuje się w Twoją wizję, a jeśli nie będzie ona możliwa do zrealizowania, zaproponujemy wyjście najbardziej do niej zbliżone.

Dla kogo jest stworzona modułowa podłoga?

Każda nasza modułowa podłoga wystawowa doskonale sprawi się w każdych warunkach, dlatego też stworzona jest dla każdego. Można ją wykorzystać w wielu miejscach. Doskonale sprawdza się jako podłoga targowa, na wszelkich wystawach, ale nie tylko! Możesz wykorzystać ją jako element ekspozycji towaru w sklepie, odnajdzie się także jako element witryny sklepowej – podświetlając od spodu eksponowany towar. Można z niej utworzyć wyspę wystawową w galerii handlowej, jak i w dowolnym miejscu.

Masz pewną wizją, ale nie wiesz, czy będzie możliwa jej realizacja? Skontaktuj się z naszym opiekunem klienta – odpowie on na wszystkie Twoje pytania i pomoże w doborze odpowiedniego rozwiązania. Co więcej przeprowadzi Cię nie tylko przez proces projektowy i zakupowy, ale także zadba o dalszą współpracę. Po co? Abyś zawsze czuł się doceniony, jednocześnie mając możliwość zawsze odezwać się do nas z pytaniem lub prośbą o pomoc – jesteśmy otwarci na naszych klientów oraz chętnie pomagamy w realizacji ich wizji i celów.