yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Kits de stand de exposición prefabricados

Nowoczesne stoiska targowe - jakie znajdziesz w ofercie adsystem?

W naszej ofercie znajdziesz kilka różnych systemów wystawienniczych, które różnią się formą konstrukcji oraz towarzyszącymi im akcesoriami. Jednak wspólnym mianownikiem każdej z omówionych niżej konfiguracji, jest wysokiej jakości wydruk. Do przygotowania naszych grafik stosujemy zaawansowane technologicznie metody drukarskie. Dzięki technice sublimacji nasze wydruki mają świetną jakość i bardzo dobrze odwzorowują kolory. W efekcie zabudowa targowa wykończona naszymi tekstylnymi wydrukami stanie się efektowną wizytówką twojej marki.

Jakie gotowe zabudowy stoisk targowych znajdziesz w tej kategorii?

Stoiska mFrame

Stoiska wystawiennicze mFrame to system premium, który umożliwia projektowanie stoisk targowych, które wyróżniają się naprawdę efektowną konstrukcją. W skład stoisk wystawienniczych zbudowanych w oparciu o mFrame mogą wchodzić m.in. ramy łukowe. Dzięki nim możemy przygotować projekt stoiska targowego, który będzie się wyróżniał na tle pozostałej zabudowy.

W rezultacie przyciągniesz uwagę odbiorców i dobrze wyeksponujesz swoją markę. Co ważne, ramy, jakie stosujemy w budowie stoisk, są już skręcone. W efekcie, aby wznieść stoisko, wystarczy je ze sobą połączyć za pomocą specjalnych łączników. To sprawia, że cały proces jest łatwiejszy.

Ponadto ramy używane przez nas w systemie zabudowy stoisk mFrame są bardzo wytrzymałe. Można na nich podwiesić nawet ciężkie przedmioty czy inne elementy reklamy.

Nowoczesne stoiska targowe Multiframe

System Multiframe to z kolei konfiguracja, która wyróżnia się szczególną mobilnością i możliwością modyfikacji. Jeśli z czasem zmienisz pomysł na modułowe stoisko targowe, z posiadanej już zabudowy możesz skomponować nowy układ. W takim przypadku wystarczy zamówić u nas nowe wydruki.

System Multiframe należy do rodzaju stoisk szczególnie mobilnych. Po rozłożeniu stoiska, elementy składowe umieszcza się w poręcznych torbach. To oznacza, że jeśli postawisz na niedużą wielkość stoika, to możesz je przewieść nawet samochodem osobowym. Standardowo ramy mają 250 cm wysokość, ale w razie potrzeby możemy je podnieść nawet do wysokości 350 cm, aby maksymalnie dostosować projektowanie stoisk handlowych do promocji, w jakich bierzesz udział.

Podświetlane stoiska SEGO

Nowoczesne stoiska targowe SEGO to z kolei system, który wyróżnia się oświetleniem LED. Wewnątrz aluminiowych profili, które stanowią podstawę konstrukcji, są poprowadzone paski z diodami oświetlającymi. Dzięki nim wydruki na konstrukcji są równomiernie podświetlone, a przekaz reklamowy jeszcze lepiej widoczny. Budowanie stoisk targowych w oparciu o ten system, jest zatem sprawdzoną metodą, aby dodatkowo wyróżnić się na tle konkurencji i jeszcze lepiej przyciągnąć uwagę odwiedzających targi.

Ekonomiczne stoiska Foldable

Ekonomiczne stoiska Foldable - w adsystem dobrze wiemy, jak różne są potrzeby przedsiębiorców, dlatego pośród rozwiązań z górnej półki zadbaliśmy także o te budżetowe. System Foldable to ekonomiczne stoiska wystawiennicze. Ich konstrukcja jest nieskomplikowana i składa się z aluminiowych profili oraz tekstylnych wydruków. Budowa stoisk targowych w oparciu o system Foldable umożliwi ci przygotowanie podstawowego stoiska, bez oświetlenia czy dodatkowych akcesoriów.

To świetny wybór, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z targami i chcesz się przekonać, czy warto brać udział w wydarzeniach tego typu lub dysponujesz ograniczonym budżetem.

Personalizowane, podświetlane stoiska LMD

Zestawy LMD to podświetlany system, który daje szerokie możliwości personalizacji. Kasetony, z których przygotowujemy stoiska tego typu, są cięte na wymiar. To oznacza możliwość budowania stoisk targowych pod podany wymiar.