yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ramy wolnostojące

Standy reklamowe - jakie mają zalety?

Misją naszej firmy jest dostarczanie skutecznych systemów reklamowych, które wspierają marketing naszych klientów. Dokładamy starań, aby każdy wyrób opuszczający naszą linię produkcyjną prezentował się świetnie i był dobrą wizytówką twojej firmy. Oto kilka powodów, dla których warto postawić właśnie na nasze ramy reklamowe.

Szerokie możliwości aranżacyjne

W tej kategorii przygotowaliśmy dla ciebie ramy reklamowe o zróżnicowanej formie. Znajdziesz tu takie produkty, jak adFrame DTF 45 czy adFrame Quick Budget, które są dobrymi zamiennikami dla klasycznych kasetonów z podświetleniem led lub alternatywą dla roll-upów. Stand tekstylny tego typu możesz uzupełnić o produkt, który swoją nietypową formą efektownie urozmaici stoisko promocyjne czy inne urządzane przez ciebie miejsce. AdFrame CTF, czyli rama wolnostojąca w formie kostki lub prostopadłościanu dodatkowo zwróci uwagę na stoisko lub może posłużyć jako ekspozytor dla lekkich przedmiotów.

Wysokie jakości wydruk na tekstylnym materiale

Wydruki na nasze ramy dwustronne przygotowujemy w oparciu o sublimacyjną metodę druku. To ekologiczna technika, która zapewnia wyrazistą grafikę oraz dobre odwzorowanie kolorów. W związku z tym nasza rama reklamowa będzie nie tylko świetnie się prezentować, ale także przyciągnie uwagę klientów. Co ważne, z uwagi na estetyczne wykonanie naszych wyrobów, proponowane przez nas ramy z logo lub innymi grafikami mogą w efektowny sposób urozmaicić aranżację wnętrza twojego biura czy lokalu usługowego.

Możliwość wymiany wydruków

Dokładamy starań, aby nasze kasetony reklamowe były nośnikami treści reklamowej, które będą ci służyć przez długi czas. Dlatego nasze konstrukcje są nie tylko wytrzymałe, ale dodatkowo przygotowujemy je w ustandaryzowany sposób. W efekcie jeśli z czasem zmienisz akcję promocyjną lub przygotujesz nowe grafiki, do posiadanej już ramki reklamowej możesz zamówić u nas jedynie wydruki. Materiał będzie pasował do posiadanej już konstrukcji, a dzięki obszyciu go silikonowym kedrem, wymiana będzie błyskawiczna.

Gdzie i w jakich okolicznościach wykorzystasz ramy wolnostojące?

Biuro

Prezentowane tu produkty mogą być dobrym uzupełnieniem aranżacji twojego biura. Dzięki personalizowanym wydrukom z firmowymi grafikami możesz za ich pomocą promować wśród pracowników bieżące akcje, utrwalać wartości przyświecające firmie czy zwyczajnie udekorować pomieszczenia.

Sklep lub lokal usługowy

Rama z logo lub z firmowymi grafikami może posłużyć jako element komunikacji wewnątrz siedziby twojej firmy. Jeśli prowadzisz sklep, lokal usługowy czy inną formę działalności, gdzie klienci odwiedzają twoją siedzibę, ramy wolnostojące posłużą jako identyfikator marki oraz nośnik informacji. Nasze wyroby możesz ustawić np. w recepcji czy poczekalni, co pozwoli odwiedzającym łatwo się zorientować, że trafili pod właściwy adres.

Targi i promocje

Nasze standy ramy wolnostojące będą dobrym rozwiązaniem, jeśli szukasz systemu reklamowego na promocje oraz targi. W takim przypadku nasze wyroby będą świetnym tłem reklamowym dla twojego stoiska. Na ich tle wyeksponujesz swoje produkty, poinformujesz odwiedzających o proponowanych usługach i przede wszystkim, przyciągniesz ich uwagę już z daleka.

Urzędy i instytucje kultury

Rama wolnostojąca będzie bardzo dobrym nośnikiem informacji w miejscach, które odwiedza wiele osób. Najróżniejsze instytucje kultury, jak muzea czy biblioteki oraz urzędy mogą wykorzystać nasze standy tekstylne w komunikacji z odwiedzającymi. Rama dwustronna z wydrukami może wspierać działania promocyjne, informować odbiorców o akcjach specjalnych lub realizowanych projektach czy grantach.