yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Crazy-shaped exhibition systems

Ścianki marketingowe - wyróżnij się z tłumu


Estetyczny wygląd, niezawodna budowa i siła przekazu powodują, że mobilne systemy wystawiennicze przykują wzrok każdego odbiorcy. Grafika może być umieszczona z dwóch stron konstrukcji, a duża powierzchnia ekspozycji pozwala na widoczny przekaz. Dzięki temu potencjalny klient bez problemu wypatrzy Twoje stoisko nawet na najbardziej zatłoczonych targach. Dzięki szerokiej ofercie kształtów, standy wystawiennicze możesz dokładnie dopasować do tego, co chcesz przekazać o swojej firmie światu.

Totemy reklamowe
Oryginalne kształty
Bramy tekstylne
Systemy podwieszane
Mobline wyspy handlowe

Ścianki prezentacyjne Vario - zalety oryginalnych kształtów 

Ścianki firmowe to niezwykle proste w montażu, mobilne i ponadczasowe rozwiązania promujące każdy biznes. Taki system doskonale sprawdzi się na wszelkiego rodzaju eventach, oferując szerokie możliwości zastosowania. W  naszej ofercie znajdziesz modele, w różnych formach, takich jak ślimak, wyspa handlowa, latawiec, brama, łuk czy serpentyna. Najbardziej zaawansowane systemy pozwalają na możliwość stworzenie wydzielonej strefy dla firmy. Ścianka sponsorska da możliwość zaprezentowania partnerów danego wydarzenia, zaś tło prasowe jest wręcz niezbędne podczas różnego rodzaju konferencji. Dobrze wykorzystany baner  to gwarancja, że nikt nie przejdzie obok Twojego stoiska obojętnie.

Mobilne systemy wystawiennicze — łatwy i intuicyjny montaż

Ścianka banerowa adsystem z tkaniną sprawdzi się na każdej imprezie, niezależnie od tego, czy jest to wystawa, konferencja czy targi. Można je wykorzystać do reklamowania swojej marki lub produktów podczas ich prezentacji, co czyni je niezwykle skutecznym sposobem na przekazanie informacji. Narzędzia tekstylne – setki rozwiązań, w prostym układzie. Systemy reklamowe można rozstawić w ciągu kilku minut, bez potrzeby używania narzędzi. Tkanina poliestrowa, z której wykonana jest powłoka ścianki, nadaje się do prania, dzięki czemu bez problemu po evencie będziesz mógł odświeżyć wygląd swojej prezentacji. 

Oferta ścianek najwyżej jakości

Wszystkie produkty z kategorii naszych unikatowych ścianek Vario, posiadają solidne aluminiowe konstrukcje oraz tekstylny wydruk najwyższej jakości. Profesjonalne narzędzie reklamowe pozwoli Ci nie tylko zaprezentować swoją firmę z najlepszej strony, ale także dotrzeć do nowej grupy odbiorców.

Dokładne wykonanie i ekologiczne materiały to wyznacznik innowacyjnej marki, która podąża za marketingowymi trendami. Jesteś ciekaw, jak możesz wykorzystać ściankę reklamową o nietypowym kształcie? Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami, którzy dobiorą odpowiednie narzędzie do Twojego biznesu.

Jak wykorzystać mobilne systemy wystawiennicze?

Ścianki w kształcie ślimaka, serpentyny, koła, fali czy wyspy to nietypowe rozwiązania, których nie spotkasz często wśród swojej konkurencji. Dlatego jest to idealne narzędzie, które podkreśli Twoją innowacyjność oraz nowoczesność. Chcesz wyróżnić się wśród swojej branży? Użyj ścianki w kształcie fali do zaprezentowania nowego modelu auta, adVario Tower do zaznaczenia swojej pozycji na targach a koła do stworzenia bombki, piłki lub owocu.