home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Kasetony reklamowe LED

Kaseton reklamowy podświetlany - nowoczesna i efektywna forma reklamy

  • Kasetony podświetlane to nowoczesne nośniki reklamy, dzięki którym łatwo i skutecznie zwrócisz uwagę odbiorców i umocnisz przekaz promocyjny swojej marki.

 

  • Stosuje się je jako ścianki reklamowe, banery promocyjne czy tablice informacyjne. Możesz je z powodzeniem wykorzystać na targach, promocjach, spotkaniach branżowych czy w aranżacji biura lub lokalu usługowego.

 

  • Kasetony są wykonane z aluminiowej konstrukcji, tekstylnych wydruków oraz diod LED.

 

  • Na tekstylnym wydruku umieścimy twoje spersonalizowane grafiki, dzięki czemu kaseton świetlny LED stanie się czytelną i efektowną wizytówką twojej firmy

 

Kasetony reklamowe wolnostojące
Kasetony reklamowe ścienne
Kasetony reklamowe podwieszane
Kasetony reklamowe na wymiar
Kasetony pop-up

Kasetony świetlne LED - co to jest i jakie są rodzaje kasetonów?

Kaseton reklamowy podświetlany to jeden z najpopularniejszych nośników informacji w marketingu bezpośrednim. Omawiane tu produkty składają się z aluminiowej ramy z oświetleniem LED oraz tekstylnych wydruków. To właśnie na poliestrowej tkaninie umieścimy twoje spersonalizowane grafiki ze znakami firmowymi. W efekcie zwrócisz uwagę odbiorców i przyciągniesz ich do swojego stoiska. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje kasetonów LED. Zobacz, jakie produkty przygotowaliśmy dla ciebie i wybierz model, który najlepiej spełni twoje oczekiwania.

Kasetony reklamowe wolnostojące

Lightboxy zgromadzone w tej kategorii to uniwersalne nośniki reklamy, które wykorzystasz na najróżniejsze sposoby. Kasetony wolnostojące wyróżniają się konstrukcją, która pozwala je ustawić swobodnie w dowolnym punkcie pomieszczenia. Ich mocowanie nie wymaga montażu ściennego czy sufitowego, ponieważ są wyposażone w solidne stopy podporowe. Produkty zgromadzone w tej podkategorii świetnie się sprawdzą jako ścianka podświetlana, na której tle wyeksponujesz swoje produkty oraz stoisko. Lightboxy tego typu świetnie sprawdzają się na targach, promocjach w dużych centrach handlowych, na konferencjach, w biurach i lokalach usługowych.

Kasetony reklamowe ścienne

To z kolei świetne rozwiązanie do biur, galerii czy witryn sklepowych. Lightbox ścienny sprawdzi się jako nowoczesna forma banneru, która poinformuje odbiorców o twojej ofercie, przyciągnie ich wzrok z daleka i zachęci do odwiedzin w lokalu. Wyroby zgromadzone w tej kategorii będą też dobrym uzupełnieniem aranżacji biura czy lokalu usługowego - może służyć komunikacji wewnątrz firmy lub informować odwiedzających gości o bieżących akcjach specjalnych czy promocjach. Sprawdzonym sposobem na wykorzystanie kasetonów ściennych tego typu jest umieszczenie ich w recepcjach firmowych. Dzięki spersonalizowanym grafikom twoi klienci z miejsca będą widzieć, że trafili pod właściwy adres.

Kasetony reklamowe podwieszane

To świetne uzupełnienie dla klasycznych systemów reklamowych. Kasetony podwieszane zawieszone powyżej stoiska sprawią, że twoje miejsce promocji będzie jeszcze lepiej widoczne już z daleka. Są także idealnym rozwiązaniem dla lokali usługowych takich jak np. salony motoryzacyjne czy technologiczne, które z reguły znajdują się w przestronnych wnętrzach. W takim przypadku kasetony podwieszane mogą być również dobrym sposobem na oznakowanie poszczególnych stref w pomieszczeniu.

Kasetony świetlne pop-up

Kaseton podświetlany pop-up to z kolei rozwiązanie stworzone z myślą o przedstawicielach handlowych oraz pracownikach, którzy często zmieniają miejsce promocji. Jeśli niemal każdego dnia prowadzisz prezentację w innym punkcie, szybkie składanie i rozkładanie stoiska ma kluczowe znaczenie. Kasetony świetlne pop-up rozkłada się jednym płynnym ruchem. Aby rozłożyć konstrukcję, wystarczy wznieść ją ku górze, a następnie zabezpieczyć poprzecznym supportem. Takie rozwiązanie pozwoli szybko i sprawnie przygotować się do działań promocyjnych.

Kasetony podświetlane na wymiar

W adsystem staramy się maksymalnie wychodzić na przeciw potrzebom naszych klientów. Dobrze wiemy, że standardowe rozwiązania bywają nieskuteczne w niektórych przypadkach. Dlatego wśród naszych produktów znajdziesz też ofertę kasetonów na wymiar. Przygotujemy dla ciebie lightbox zgodny z twoimi potrzebami, aby twój przekaz reklamowy był w pełni dostosowany do potrzeb twojego biznesu.

Jakie korzyści dają lightboxy od adsystem?

Kasetony świetlne LED to sprawdzony sposób, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Tkanina z nadrukiem podświetlona oświetleniem LED i osadzona na konstrukcji z aluminium jest dobrą alternatywą dla roll-upów czy tradycyjnych ścianek reklamowych. Kaseton reklamowy podświetlany z nadrukiem daje wiele korzyści. Oto najważniejsze z nich.

Wysokiej jakości wydruk sublimacyjny

W procesie przygotowania grafik na kasetony świetlne LED posługujemy się sublimacyjną metodą druku. To ekologiczna technika, która sprawia, że uzyskany nadruk ma świetną jakość i głębokie kolory. Dzięki temu kaseton reklamowy dwustronny będzie efektowną wizytówką twojej marki i przyciągnie wzrok odbiorców. Z kolei materiał, jaki stosujemy w produkcji kasetonów dodatkowo sprawia, że światło jest równomiernie rozproszone. W efekcie na powierzchni tkaniny nie ma prześwietleń lub ciemniejszych miejsc, a całość prezentuje się bardzo dobrze.

Rozwiązanie na lata - odporne materiały i możliwość wymiany wydruku

W adsystem dbamy, aby nasze produkty służyły ci przez długi czas. Dlatego nie tylko stawiamy na trwały materiał, ale też na standaryzację naszych wyrobów. Jeśli z czasem zmienisz koncepcję graficzną lub będziesz prowadzić inną akcję promocyjną, wystarczy dokupić nowy wydruk do już posiadanej konstrukcji. W efekcie nasz lightbox może być wsparciem twoich działań promocyjnych podczas kolejnych wydarzeń i targów.

Kaseton reklamowy dwustronny, czyli efektywniejsza ekspozycja

Pośród produktów zebranych w tej kategorii znajdziesz kasetony tekstylne, na których zadrukowana tkanina poliestrowa może być zamontowana z dwóch stron. W takim przypadku ekspozycja twojej promocji może być jeszcze efektywniejsza, ponieważ przekaz będzie widoczny np. z różnych zakątków hali targowej.

Kasetony tekstylne - łatwy montaż i transport

Co ważne, montaż naszych kasetonów tekstylnych odbywa się bez użycia narzędzi. Aby złożyć konstrukcję, wystarczy połączyć ze sobą poszczególne, oznaczone elementy. W efekcie obsługa produktu jest intuicyjna i poradzisz z nią sobie z bez trudności, nawet jeśli nie masz doświadczenia w pracach manualnych. Wymiana grafiki także przebiega bardzo sprawnie - nasze wydruki są obszyte silikonowym kedrem, który wystarczy wsunąć w szczelinę aluminiowej ramy. Ponadto lekka konstrukcja sprawia, że przenoszenie kasetonów jest wygodne, co ma szczególne znaczenie, jeśli przygotowujesz się do promocji poza siedzibą swojej firmy.

Gdzie wykorzystasz kasetony reklamowe?

Lightbox to uniwersalne narzędzie marketingu, które znajdzie zastosowanie podczas najróżniejszych działań promocyjnych prowadzonych zarówno w siedzibie twojej firmy, jak i w miejscach publicznych. Zobacz, przy jakich okazjach kasetony reklamowe podświetlane będą wsparciem twoich działań promocyjnych.

Lightboxy na targi i promocje

Kasetony LED zgromadzone w tej kategorii będą idealnym wyborem, jeśli przygotowujesz się do udziału w targach. Dwustronna ekspozycja sprawi, że twoje stoisko będzie wyraźnie widoczne z różnych zakątków sali. Co więcej, w podkategorii kasetonów wolnostojących znajdziesz np. model przeznaczony do przygotowania zabudów targowych. Kaseton LMD jest większy, niż inne modele zgromadzone w tej grupie. W efekcie powstaje podświetlana ściana, która stanie się tłem dla twojej ekspozycji. Co więcej, modele te można w prosty sposób łączyć ze sobą, aby powstała ścianka np. w kształcie litery L. Ponadto nasze wyroby będą dobrym uzupełnieniem dla innych eventów promocyjnych np. w centrach handlowych.

Kasetony tekstylne do biura i siedziby firmy

Lightbox może być także świetnym nośnikiem reklamy oraz narzędziem komunikacji w twojej firmie. Jeśli odwiedzający cię goście i klienci najpierw trafiają do poczekalni lub recepcji, kaseton LED z firmowymi symbolami będzie ułatwiał zorientowanie się, że odwiedzający trafili pod właściwy adres. W tej roli szczególnie dobrze sprawdzi się lightbox przymocowany do ściany np. za ladą recepcyjną. Innym ciekawym sposobem na zastosowanie naszych kasetonów LED w siedzibie twojej firmy jest uwzględnienie ich w aranżacji biura. Produkt wyposażony w zadrukowaną tkaninę oraz oświetlenie może posłużyć jako swego rodzaju tablica informacyjna. Ale warto też wiedzieć, że kasetony ścienne mogą pełnić rolę efektownych dekoracji. Lightbox ścienny np. z efektownym krajobrazem lub ciekawą grafiką będzie alternatywą dla klasycznego obrazu.

Kasetony tekstylne LED w urzędach i instytucjach kultury

Proponowane przez nas wyroby będą też dobrym rozwiązaniem, jeśli szukasz nośnika informacji np. do urzędu lub instytucji kultury. Podświetlenie LED pozwoli jeszcze lepiej wyekspononować najważniejsze informacje np. o realizowanych projektach, grantach czy wystawach specjalnych. W takim przypadku kasetony tekstylne z LED sprawdzą się znacznie lepiej, niż np. tradycyjne roll-upy.

 

02 lipca, 2024
Baner tekstylny Presto Light i kaseton reklamowy LED adFrame Slim to dwa produkty, które wspierały działania promocyjne naszego partnera z branży motoryzacyjnej. Jeśli ciekawi cię, jak przebiegła nasza współpraca z Toyota Nowakowski oraz jak wykorzystać nasze produkty w reklamie samochodów, zapraszamy do lektury najnowszego case study.
26 czerwca, 2024
Nietypowa forma, idealne dopasowanie wydruku oraz właściwe rozmieszczenie elementów oświetlenia - to największe wyzwania, jakim musieliśmy sprostać podczas przygotowań kasetonu reklamowego w kształcie heksagonu. Jeśli ciekawi cię, jak od zaplecza wygląda produkcja kasetonów oraz realizacja niecodziennych zleceń, zapraszamy do lektury naszego najnowszego case study.
29 kwietnia, 2024

Kaseton reklamowy dwustronny, ścienny, a może pop-up? Jaki Lightbox będzie odpowiednim rozwiązaniem dla twojego biznesu? Jeśli szukasz kasetonu LED i nie wiesz, jaki wybrać, zapraszamy do lektury naszego poradnika.

 

25 marca, 2024
Szukasz ciekawej alternatywy dla klasycznych obrazów? Postaw na panele oświetleniowe, czyli obrazy led. Dzięki nim nie tylko urozmaicisz stylizację wnętrza, ale też zyskasz dodatkowe, oświetlenie boczne. Zobacz, jak wykorzystać obrazy podświetlane w stylizacji mieszkania lub biura.