home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Kasetony reklamowe LED

Kasetony świetlne LED - daj się zauważyć z daleka 


Lightbox to unikalny produkt, który może być zarówno wolnostojącą, jak i wiszącą reklamą. Zadrukowany z jednej, lub z dwóch stron nośnik promocyjny można urozmaicić widocznym oświetleniem LED, które zwraca uwagę z daleka.  Dodatkowym atutem jest możliwość wymiany grafiki bez użycia narzędzi. Reklama tekstylna to świetny sposób na przyciągnięcie wzroku odbiorców w kierunku Twojej firmy. Tekstylia są niedrogim i łatwym w produkcji materiałem, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla różnych branż.

Kasetony reklamowe wolnostojące
Kasetony ścienne
Kasetony podwieszane
Kasetony reklamowe na wymiar
Kasetony pop-up
description=''

Kasetony tekstylne – solidny i trwały nośnik reklamowy


Tekstylia można wykorzystać na wiele sposobów do promocji firmy. Kaseton reklamowy dwustronny lub jednostronny, to doskonały sposób na reklamę podczas targów, zjazdów i innych dużych imprez, na których przestrzeń jest ograniczona, a także jako element wystroju dowolnego punktu reklamowego czy showroomu. Co więcej, tekstylny element można wymienić w kilka chwil, bez konieczności używania narzędzi.

Kaseton reklamowy podświetlany – odporny na warunki i zużycie

Lightbox to idealny sposób na promocję firmy i produktów. Kasetony świetlne LED wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i elementów metalowych, które powleczone są tekstylnym pokrowcem, co zapewnia im długą żywotność. Pokrowiec tekstylny jest wykonany z wysokiej jakości materiału poliestrowego z trwałą powierzchnią nadruku, który ma dużą odporność na wodę, promieniowanie ultrafioletowe i inne czynniki zewnętrzne. 

Lightbox naszej produkcji może być szeroko stosowana w oknach wystawowych, halach wystawowych, centrach handlowych i innych miejscach, gdzie jest duża liczba odbiorców. Wszędzie tam sprawdzi się jako kierunkowskaz, menu, czy panel z ofertą produktów i usług. Co więcej, ramy zawieszane w witrynach będą przyciągać uwagę przechodniów i informować ich o aktualnych promocjach.

Lightbox - nowy wyznacznik innowacyjnej marki


Kaseton reklamowy podświetlany (lightbox lub kaseton LED) wykonany z aluminiowych profili, zwraca na siebie uwagę niezależnie od pory dnia i miejsca. Stanowi doskonały nośnik informacyjno-reklamowy, który trudno przeoczyć, nawet z daleka. Każdy taki kaseton to zarówno szansa na pozyskanie nowych klientów, jak i utrwalanie świadomości marki.

Niezależnie od tego, czy szukasz kasetony świetlne wolnostojące z wydrukiem dwustronnym, czy może jednostronny kaseton reklamowy na ścianę, w adsystem znajdziesz model dopasowany do swojej firmy. Kaseton LED jako nośnik informacji na akcje promocyjne czy targi? Zależy Ci na tym, aby przyćmić konkurencję i wyróżnić się z tłumu? Podświetlana reklama to odpowiedni sposób na zwrócenie na siebie uwagi.

Kasetony reklamowe sprawdzą się również w takim miejscach jak sklepy czy punkty usługowe. Możesz za ich pomocą zwracać uwagę klientów na nowe produkty w ofercie, a także informować o promocjach i specjalnych okazjach. Kasetony podświetlane umożliwią przyciągnięcie nowych klientów już od pierwszego dnia wprowadzenia nowości. Doskonale nadają się na ściany i witryny sklepów, ale także mogą pełnić rolę zarówno nośnika informacyjnego, jak i ozdoby.

Każdy nasz kaseton  posiada wydruk wykonany na specjalnej poliestrowej tkaninie w technice eko sublimacji. Materiał jest obszyty gumką, co w połączeniu ze zwiększoną gramaturą tkaniny i dużym nasyceniem kolorów daje bardzo efektowny wydruk perfekcyjnie opinający ramę. Co więcej, wydruk jest wymienny – to sprawia, że nasz produkt jest wielorazowego użytku i będzie służyć na lata.

Kasetony świetlne LED – prosty i skuteczny nośnik promocyjny

W adsystem produkujemy wysokiej jakości drukowane szyldy tekstylne, które mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Nasz kaseton reklamowy jest drukowany przy użyciu specjalnych technologii na tkaninie poliestrowej, która zapewnia wysoką jakość wydruku. Dzięki temu każdy kaseton reklamowy jest doskonale widoczny z daleka oraz bardzo czytelny. Oferujemy również kasetony podświetlane diodami LED, wykonane z aluminium z akrylową płytą czołową. Oświetlenie LED zapewnia bardzo jasne światło, które przyciąga uwagę nawet z dużej odległości. Kaseton świetlny w naszej ofercie dostępny jest w różnych rozmiarach i wzorach, dzięki czemu można go wykorzystać do dowolnego celu.

Kasetony podświetlane LED – nowoczesne i efektowne rozwiązanie

Kasetony LED to bardzo dobry wybór do reklamy na targach, reklamy wewnętrznej i w innych miejscach publicznych na dużą skalę. Kasetony ledowe dostępne są od ręki w wielu różnych kształtach i wymiarach, ale mogą być także wykonane zgodnie z wymaganiami klienta, tak, aby dostosować produkty do wizji marki. Jakość obrazu jest wyraźna i jasna, co sprawia, że jest on bardziej atrakcyjny niż zwykłe billboardy czy tablice reklamowe.