yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Trybunki reklamowe

Trybunka reklamowa - Twoje wsparcie w promocji


Stoisko promocyjne jest niezastąpionym wsparciem przy różnego rodzaju promocjach, degustacjach, czy kampaniach i przyciąga uwagę klientów oraz gości na targach, w sklepach czy biurach. Stolik eventowy to narzędzie, które powinno przyciągać wzrok i zachęcać do skorzystania z oferty marki. Estetyczny wydruk i grafika to podstawa udanej reklamy, która wzmocni profesjonalny wizerunek firmy. Targi to doskonałe miejsce do promowania swoich produktów i usług. Jeśli jednak chcesz wyróżnić się z tłumu, potrzebujesz profesjonalnego stoiska wystawienniczego. Zwróć na siebie uwagę przechodniów za pomocą oryginalnego kształtu lub podświetlanej grafiki i zwiększ zainteresowanie klientów swoją ofertą.

Trybunki klasyczne
Trybunki tekstylne
Trybunki LED
Stoiska degustacyjne
Trybunki pop-up

Trybunka wystawiennicza na każdą okazję

Montaż stoisk jest prosty i intuicyjny, nawet dla osób bez doświadczenia. Nie wymagają one narzędzi ani zaawansowanej wiedzy technicznej. Trybunki, wykonane z trwałych komponentów najwyższej jakości, gwarantują stabilność i trwałość na lata. W naszej ofercie znajdziesz stolik eventowy wykonany z aluminium i wytrzymałej płyty meblowej, oraz nowoczesne trybunki targowe z plastiku i wydrukiem na materiale tekstylnym. Oba rozwiązania gwarantują trwałość i stabilność na lata, zapewniając niezawodne wsparcie podczas dziesiątek imprez i eventów. Zapewnij wyjątkową ekspozycję swojej marce i przyciągnij uwagę potencjalnych klientów na każdym wydarzeniu. 

Stoisko promocyjne - wyróżnij się wśród konkurencji

Materiały wykonane ekologiczną metodą sublimacji i drukiem solwentowym zapewniają wyraźny i jakościowy przekaz marketingowy. Mobilna trybunka reklamowa ułatwia korzystanie z niej dzięki możliwości wymiany wydruków, które wystarczy założyć na konstrukcję za pomocą mocnych rzepów lub silikonowej gumki. Dzięki temu jeden produkt posłuży Ci na lata przy różnego rodzaju eventach lub imprezach. 

Trybunka targowa - atrakcyjna forma promocji 

Jeśli Twoim celem jest, aby wyróżnić się wśród konkurencji i nie zniknąć w tłumie, dobierz narzędzia promocyjne, które pomogą Ci w tym zadaniu. Stoisko promocyjne, zalicza się do jednego z najbardziej skutecznych rozwiązań stosowanych w marketingu bezpośrednim, może pomóc Twojej marce dotrzeć do nowych odbiorców i wywrzeć pozytywny odbiór na klientach. Dodając do stoisk degustacyjnych topper, jesteś w stanie znacznie poprawić swoją widoczność, sprawiając, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. 

 

Lada wystawiennicza może zmieniać się wedle Twoich potrzeb. Wystarczy zamówić nowy wydruk na konstrukcję bądź topper i cieszyć się nowym przekazem reklamowym. Mobilne stoisko promocyjne z łatwością złożysz do niewielkich rozmiarów i spakujesz bez problemu do poręcznej torby transportowej. Ladę przewieziesz nawet przy pomocy małego samochodu osobowego. Dzięki temu możesz zabierać ze sobą stoisko promocyjne wszędzie, nie obawiając się, że zabraknie Ci miejsca. 

Wygodna lada wystawiennicza 

Przenośna, lekka i wygodna trybunka reklamowa to skuteczne narzędzie marketingowe, które ułatwia rozmowy z klientami, wystawę produktów czy degustacje. Duży wybór różnych rozmiarów, kształtów i stylów dostępnych w asortymencie adsystem, możesz dostosować do swoich potrzeb. Wszystkie trybunki wystawiennicze mogą być personalizowane pod budżet i wymagania klienta. 

 

Trybunka konferencyjna służy również do ekspozycji produktów lub informacji o usługach w miejscach publicznych, takich jak centra handlowe, muzea, kina czy lotniska. Jest ona wykorzystywana głównie przez firmy, które chcą promować swoje produkty, ale nie mogą sobie pozwolić na duże stoisko reklamowe. Zamiast tego mogą swobodnie zaprezentować się,  bez konieczności zajmowania sporej ilości miejsca.

Stolik eventowy – lekkie i wygodne rozwiązanie reklamowe

Wysoka jakość wykonania, prosty montaż i różnorodne warianty — w adsystem stworzysz idealną trybunkę wystawienniczą, która odpowie na wszystkie Twoje potrzeby. Możliwość wykonania niestandardowych i oryginalnych pomysłów pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i wyjść przed szereg wśród konkurencji. Każde nasze stoisko promocyjne wykonane jest z dbałością o szczegóły, jakość oraz trwałość. 

Profesjonalne trybunki wystawiennicze to doskonałe narzędzie do wzmocnienia wizerunku swojej marki i pokazania swoich produktów z lepszej strony. Biurko reklamowe, stół reklamowy czy lada reklamowa dopasują się do Twoich potrzeb. 

Trybunka targowa czy stoisko promocyjne?

Lada wystawiennicza to odpowiednie narzędzie do promowania marki, produktów lub usług na każdym wydarzeniu. Łatwe w montażu i przenoszeniu produkty możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów. Trybunka targowa posłuży jako miejsce do rozmów z klientami, a stoisko degustacyjne z topperem sprawdzi się w formie promocji produktów. 

 

Różnego rodzaju lady wystawiennicze to jedno z najpopularniejszych rozwiązań reklamowych na konferencjach, seminariach, koncertach, festiwalach czy imprezach firmowych. Trybunki z grafiką znajdują zastosowanie we wszystkich sytuacjach, w których chcesz zrobić wrażenie, ale nie masz wystarczająco dużo miejsca na inne rodzaje stojaków. Natomiast stoisko promocyjne zaopatrzone w dodatkową planszę z nazwą firmy ułatwiają wyróżnienie się w centrum handlowym czy supermarkecie. Klient zobaczy Cię już z daleka i chętnie podejdzie sprawdzić, co oferujesz.

 

01 lutego, 2024
Szukasz trybunki reklamowej, która jest nie tylko świetnym narzędziem marketingowym, ale także jest wygodna w użytkowaniu i transporcie? Polecamy ci nowość w naszej ofercie, czyli AdTribune pop-up - pierwszą na rynku, samoskładającą się trybunkę promocyjną. Zobacz, czym charakteryzuje się nasz nowy produkt oraz podczas jakich działań promocyjnych może ci się przydać.
14 listopada, 2022
Dobry produkt obroni się sam? A może nie ma sprzedaży bez reklamy?

Wypuszczenie nowego towaru na rynek powinno wiązać się z ciągiem marketingowych działań. Analizy, badania, prognozowania - wszystko, aby odpowiedzieć na potrzeby klienta. Oczywiście możemy pominąć proces promocji, ale przebicie się na tle ciągle rosnącej konkurencji,, może sprawić nam dużo kłopotów. Dlatego większość firm decyduje się na lokowanie widoczności swoich produktów online i offline.
09 grudnia, 2021

Targi pracy to cykliczne eventy w wielu miastach Polski, które dają szansę nawiązania współpracy firmom z wielu branż z grupą potencjalnych pracowników. Misją targów pracy jest często budowanie oraz rozwój relacji między środowiskiem akademickim a biznesem. Jak zaprezentować firmę na takim wydarzeniu i wyróżnić się wśród tłumu innych pracodawców? Zaaranżuj pomysłowe i atrakcyjne stoiska reklamowe, aby przyciągnąć do siebie najlepszych kandydatów!

04 października, 2021
Słyszałeś o wielu wydarzeniach branżowych, na których spotkać możesz swoich klientów? Nie jesteś pewien, czy to dobra decyzja wziąć udział w takim wydarzeniu? Jak sprawdzić zwrot z inwestycji?