home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Porównanie namiotów reklamowych: adTent Express Pro czy adTent Express - który wybrać?

Wzmocniona, cięższa konstrukcja do zadań specjalnych czy lżejszy namiot do okazjonalnego użytkowania? Który namiot ekspresowy z oferty adsystem będzie lepszym wyborem dla twojego biznesu? Sprawdźmy!

W pierwszym kwartale 2024 roku w ofercie adsystem pojawiła się nowa odsłona namiotu ekspresowego, czyli adTent Express Pro. To wzmocniona wersja dobrze znanego naszym klientom produktu. Musisz jednak wiedzieć, że chociaż na pierwszy rzut oka namioty są do siebie łudząco podobne, to jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach i każdy z nich znajdzie inne zastosowania. Zobacz, czym różni się namiot reklamowy Express Pro od swojego poprzednika oraz w jakich okolicznościach sprawdzą się oba modele.

Namioty reklamowe z nadrukiem, czyli punkty wspólne obu konstrukcji

Zanim skupimy się na różnicach między omawianymi dziś produktami, warto podkreślić, że oba warianty to sprawdzone, wysokiej jakości nośniki reklamy. Oba namioty pokryjemy wydrukami z twoimi personalizowanymi grafikami. W swojej pracy stosujemy zawansowane technologicznie techniki druku, co sprawia, że nadruk wiernie oddaje projekt graficzny i prezentuje się bardzo dobrze.

Ochrona przed deszczem

Ponadto oba namioty reklamowe zapewnią dobre schronienie przed deszczem, ponieważ materiał z wydrukiem jest impregnowany. W związku z tym woda opadowa spływa z powierzchni dachu i konstrukcje zapewniają osłonę przed wilgocią. W efekcie jeśli prowadzisz działania promocyjne na świeżym powietrzu, nagła zmiana pogody nie pokrzyżuje twoich planów na reklamę.

Certyfikat trudnopalności B1

Warto też dodać, że w obu przypadkach możesz śmiało postawić na omawiane tu aluminiowe konstrukcje, jeśli przygotowujesz się do udziału w targach czy promocjach wewnątrz budynków. Materiał, jakim pokrywamy nasze namioty reklamowe, posiada certyfikat trudnopalności B1. Oznacza to, że namioty ekspresowe z naszej oferty są bezpieczne, ponieważ tkanina nie sprzyja rozprzestrzenianiu się ognia w razie sytuacji awaryjnej.

Ustandaryzowane wydruki

Co ważne, musisz wiedzieć, że w adsystem dbamy o standaryzację naszych produktów, aby możliwa była wymiana wydruków i zamontowanie ich na już posiadanej konstrukcji. Jeśli zaopatrzyłeś się w namiot ekspresowy w wersji standardowej i posiadasz personalizowane wydruki, ale chcesz postawić obecnie na wzmocnioną konstrukcję, nie musisz zamawiać nowych grafik. Materiał z nadrukiem z wersji standardowej będzie pasował również na namiot reklamowy adTent Express Pro.

 

namioty reklamowe

 

Czym różnią się oba namioty ekspresowe adTent Express Pro czy adTent Express?

Najważniejszy czynnik, jaki dzieli oba namioty reklamowe, to rodzaj aluminiowej konstrukcji. W namiocie adTent Express Pro profile są wzmocnione i dzięki temu namiot ma większy udźwig (do 100 kilogramów). Przekłada się to na znacznie lepszą stabilność oraz odporność na nawet niekorzystne warunki atmosferyczne. Przyjrzyjmy się dokładnej specyfikacji obu modeli.

  • Średnica profilu - w nowym modelu średnica profilu jest większa i wynosi 50mm. Namiot reklamowy adTent Express jest wyposażony w profile o średnicy 40mm.

  • Grubość ścianki aluminiowego profilu - aby uzyskać lepsze parametry wytrzymałościowe produktu, adTent Express Pro opiera się na profilach o większej grubości ścianki. Wartość ta wynosi w przypadku wersji Pro 1,8 mm, w porównaniu do 1 mm w wersji standardowej.

  • Waga - zwiększenie grubości aluminium w konstrukcji przekłada się naturalnie na wagę całości. Różnica, jaka dzieli wagę namiotów w tych samych rozmiarach to np. 8 kg dla najmniejszego wariantu (dokładne porównanie wag znajdziesz w tabeli powyżej). W praktyce oznacza to, że transport i rozłożenie namiotu Pro będzie nieco trudniejsze i może wymagać zaangażowania nawet 3 osób.

  • System blokowania nóżek - większy ciężar namiotu wymagał ulepszenia systemu blokowania nóżek. W standardowym namiocie adTent Express zapięcia są wykonane z PCV. Dla wzmocnionej konstrukcji adTent Pro wprowadziliśmy trwalsze PCV oraz aluminium, co sprawia, że mocowania są jeszcze stabilniejsze.