yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Blog

Akcesoria
Jak przygotować się na jarmark bożonarodzeniowy?

Jarmarki na Boże Narodzenie pozwalają poczuć świąteczny klimat, skosztować wielu przysmaków i wybrać prezenty dla najbliższych. Stawiając własne stoiska na jarmarku zyskujesz świetną okazję na zaprezentowanie firmy, produktów i usług. Poznaj pomysły i inspiracje, które sprawią, że przygotujesz się do jarmarku bożonarodzeniowego w oryginalny sposób i na długo zapadniesz w pamięć wielu klientom.

Jak uatrakcyjnić stoiska reklamowe na targach książki

Organizacja targów książki odbywa się w Polsce cyklicznie od ponad 20 lat i jest przeznaczona przede wszystkim dla branży wydawniczo-księgarskiej. Eventy tego typu wpisują się w program promocji czytelnictwa i są otwarte dla naprawdę licznej publiczności. To więc kolejne doskonałe miejsce do zaprezentowania swoich produktów i usług! Poznaj pomysły na uatrakcyjnienie firmowego stoiska reklamowego. Z tego artykułu dowiesz się jak dobrze wykorzystać produkty wystawiennicze, aby z łatwością zachęcić wielu ludzi do podejścia bliżej i zapoznania się z Twoją ofertą.

Jak kupować systemy reklamowe przez internet?

Zastanawiasz się jak kupować przez internet systemy wystawiennicze? W tym artykule podpowiadamy w jaki sposób możesz szybko i wygodnie wyszukiwać, sortować i dokonywać zakupu najpotrzebniejszych artykułów reklamowych. Sprawdź na co zwracać uwagę oraz gdzie szukać pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań.

Ręczniki, koce i ponczo – idealne na plażę, nad jezioro i rzekę

Lato to wakacyjny czas relaksu z najbliższymi i wspólnych spotkań nad wodą. Nieopodal jezior i rzek odbywają się imprezy i koncerty plenerowe, a w sezonie beach bary pękają w szwach. Plaża to zawsze idealne miejsce na dotarcie do świadomości Twoich potencjalnych klientów. Jak to zrobić? Poprzez połączenie użyteczności i wygody z działaniami promocyjnymi. Wykorzystaj poncza, koce i ręczniki reklamowe Adsystem, aby zaprezentować swoją markę w niebanalny sposób.

Całkowite przeobrażenie każdej przestrzeni może być łatwe. Tanio przygotuj się do targów!
Obecność na wszelkiego typu wydarzeniach targowych, konferencjach i innych miejscach, w których można zawalczyć o zainteresowanie branżowych mediów, klientów i kontrahentów to wielka szansa – by ją wykorzystać, należy się jednak odpowiednio przygotować. To z kolei bywa ...
Drukowane materiały promocyjne wciąż są przydatne! Potrzebujesz tylko odpowiedniego stojaka
Dziś coraz większej liczby codziennych czynności dokonujemy przy użyciu rozmaitych urządzeń elektronicznych. W naszych kieszeniach, torbach i na biurkach mamy więc coraz mniej papierowych notatek czy całych notesów. Nie znaczy to jednak, że rola papieru zmalała zupełnie...