yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Budżetowe rozwiązanie dla Twojego biznesu - modułowe stoisko reklamowe

Zaawansowane rozwiązania targowe to nie zawsze najlepsza opcja dla wszystkich firm, szczególnie jeśli Twój budżet ogranicza Cię do podstawowych pomysłów na reklamę. To nie oznacza, że musisz wybierać nudne i przewidywalne rozwiązania. Projektując własne stoisko targowe, musisz pamiętać przede wszystkim o tym, aby dotarła do Twoich klientów i nie pozwoliła o sobie zapomnieć na długo.

Ograniczony budżet i stoisko wysokiej jakości

Czy możliwe jest połączenie ograniczonego budżetu ze stworzeniem praktycznego i niezapomnianego stoiska? Zdecydowanie tak. W takim przypadku odpowiedzią będzie ekonomiczne stoisko Foldable, które całkowicie można spersonalizować pod własne potrzeby i cele. Tekstylne ramy bez podświetlenia LED, dopasują się do przestrzeni, w której ma stanąć zabudowa. W pełni modułowe elementy pozwalają na stworzenie stoiska o różnorodnych kształtach i rozmiarach.

Oszczędność kosztów w Twojej firmie nie musi oznaczać nudnej i bezbarwnej zabudowy. Foldable zostało stworzone, tak aby zastąpić zaawansowane stoiska targowe i uzupełnić przestrzeń w efektywną reklamę. Dodatkowo taka opcja może być szybszym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują wyposażenia targowego na ostatnią chwilę. Proste i funkcjonalne zabudowy skupiają się jednocześnie na atrakcyjnym przekazie połączonym z najmniejszymi kosztami produkcji.

Bez narzędzi, bez problemu

Widząc zaawansowane stoisko wiele osób myśli, że jego rozłożenie jest skomplikowane i uzależnione od dużej ekipy konstrukcyjnej. Jednak nasze produkty tworzymy tak, aby ich montaż mógł odbyć się bez żadnych narzędzi czy pomocy innych osób. Wszystko jesteś w stanie zbudować sam, w prosty i szybki sposób. Każdy element został dokładnie opisany, żeby mógł zostać połączony intuicyjnie. Segment za segmentem stworzy całą konstrukcję, na którą wystarczy założyć wydruk, dopasowujący się do ram. Bez względu na to czy przygotowujesz imprezę plenerową, rozkładasz system w biurze czy wybierasz się z nim na targi, poradzisz sobie z obsługą zabudowy Foldable bez doświadczenia i znajomości produktu.

Foldable to najlżejszy i najprostszy system wystawienniczy, w naszym asortymencie. Jego największą zaletą jest możliwość połączenia ścian w przeróżnych konfiguracjach. Każdą ściankę można rozbudować o kolejne segmenty, dzięki czemu zabudowa targowa będzie rozwijać się wraz z Tobą. Wystarczy dokupić na nadchodzące wydarzenie następny element, a stoisko za każdym razem będzie przybierać inną formę.

Mobilne systemy wystawiennicze to narzędzie promocyjne, które przyciąga wzrok i zachęca do skorzystania z oferty danej firmy. Na wydarzeniach takich jak targi, eventy, degustacje czy imprezy pokazowe, będzie to doskonały środek reklamowy. Możliwość wymieniania wydruków będzie odpowiedzią dla tych, którzy często szykują nowe grafiki, promocje lub zmiany produktowe i nie chcą za każdym razem inwestować w kolejną konstrukcję. Wystarczy, zamówić jedynie materiał na odpowiednie ramy i możesz cieszyć się nową reklamą.

Jeden system, wiele zastosowań

Personalizowane systemy wystawiennicze dają możliwość różnorodnego wykorzystania. To nie tylko świetna opcja reklamowa na targi czy eventy promocyjne, ale także mogą stać się ozdobą, wyciszeniem biurowym czy pomocą w wydzieleniu konkretnej strefy. W adsystem projektując stoiska, staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Dlatego nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i dopasowujemy konstrukcje, aby na żywo wyglądały tak, jak wymarzyła to sobie dana osoba. Zaletą modułowej zabudowy targowej jest również możliwość ich wielokrotnego wykorzystania. Dlaczego?

  • Stabilność konstrukcji pozwala Ci wykorzystać ją przez wiele lat.
  • Dzięki uniwersalności elementów możesz je połączyć w różne konfiguracje, dzięki czemu zabudowa za każdym razem wygląda inaczej.
  • Gdy potrzebujesz nowej reklamy, wystarczy, że wymienisz wydruk, a wszystkie ramy zostają takie same.