yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Cena, czy jakość produktu wystawienniczego?

Obserwując rynek systemów wystawienniczych, można dojść do wniosku, że bardzo często najważniejszym kryterium zakupu produktu jest cena. Wiele osób pomija równie – o ile nie bardziej – istotny element, czyli jakość. Zazwyczaj wynika to z ograniczonego budżetu lub potrzeby optymalizacji kosztów. Okazuje się jednak, że nie wszystko, co tanie, się sprawdza, zwłaszcza jeśli chodzi o produkty wystawiennicze. Na co zwracać uwagę, inwestując w mobilne nośniki reklamy? Co jest ważniejsze: cena czy jakość?

Niska cena a jakość akcesoriów wystawienniczych

Planując zakup systemów wystawienniczych, nie powinno się kierować wyłącznie takim kryterium jak cena. Jakość mobilnych nośników, oferowanych po niskich stawkach często odbiega od standardów obecnych w branży reklamowej, co może mieć negatywny wpływ na skuteczność prowadzonych działań marketingowych. Korzystanie z tanich systemów wystawienniczych wiąże się także z ryzykiem niekorzystnego przedstawienia przedsiębiorstwa. W końcu reklama powinna odzwierciedlać jego wizerunek w jak najlepszy sposób, a nie kojarzyć się ze słabej jakości materiałami czy ograniczonym asortymentem.

Przed wyborem wykonawcy warto więc zastanowić się, jak ma się proponowana przez niego cena do jakości produktów. Niski koszt systemów wystawienniczych nie powinien być jedynym aspektem branym pod uwagę. Po rozpatrzeniu szczegółów oferty może się bowiem okazać, że inwestycja w droższe, ale wysokiej klasy nośniki reklamowe opłaca się bardziej, zwłaszcza w dłuższej perspektywie użytkowania.

Na co zwracać uwagę, kupując produkty wystawiennicze?

Jak już zostało wyjaśnione, podstawowym kryterium wyboru akcesoriów wystawienniczych nie powinna być cena. Jakość kupowanych produktów jest równie ważna, ponieważ w zasadniczym stopniu decyduje o odbiorze reklamy przez klientów czy kontrahentów. Jak jednak sprawdzić, czy mobilne nośniki reklamowe są wysokiej klasy? Przede wszystkim przeglądając stronę internetową wykonawcy. Znajdujące się na niej zdjęcia już na pierwszy rzut oka będą w stanie powiedzieć, czy jego oferta jest warta uwagi.

Jak wybrać akcesoria na targi?

Cena a jakość – aby zbadać zależność między nimi w przypadku takich produktów jak systemy wystawiennicze, warto przyjrzeć się wykorzystywanym materiałom. Zdarza się bowiem, że firmy oferujące mobilne nośniki reklamowe w niskiej cenie, celowo nie informują swoich klientów o używanych surowcach z powodu ich niskiej kategorii. Rzetelny wykonawca powinien od razu powiedzieć osobie zainteresowanej jego asortymentem o stosowanych metodach produkcji, aby ta mogła upewnić się, czy nie odbiegają od powszechnie przyjętych norm i w razie potrzeby porównać je z ofertą konkurencji.Wysokiej jakości materiały będą rzecz jasna droższe, ale przedłużą za to trwałość systemów wystawienniczych i wpłyną na ich estetyczny wygląd.

Cena a jakość, czyli kwestia innowacji

Na co zwracać uwagę, wybierając systemy wystawiennicze? Firmę oferującą nośniki reklamowe wysokiej jakości da się rozpoznać po tym, że nie boi się innowacji i nieustannie się rozwija. Wówczas może zaproponować klientowi rozwiązania, które są nowością na rynku i pozwolą mu się wyróżnić na tle konkurencji. Choć skorzystanie z tego rodzaju usług nie należy do tanich, w dłuższej perspektywie opłaca się dużo bardziej niż tanie nośniki reklamowe, oparte o archaiczne metody marketingu.

Obsługa klienta i jej wpływ na profesjonalizm oferty

Kupując akcesoria wystawiennicze, trzeba zwrócić uwagę na coś więcej niż cena. Jakość przejawia się bowiem nie tylko poprzez same produkty, ale i obsługę klienta. Profesjonalna firma oferująca nośniki reklamowe powinna dbać o klienta na każdym etapie współpracy – zarówno przed sprzedażą, w trakcie, jak i po. Ważne jest także, aby wychodziła z inicjatywą i w razie potrzeby zapewniała wsparcie w zakupie dodatkowych części montażowych czy uzupełniającego wyposażenia stoiska. O jakości świadczonych usług świadczy również terminowość, która ma szczególne znaczenie w przypadku wydarzeń odbywających się w określonym czasie, takich jak targi branżowe czy innego rodzaju eventy.

Adsystem – wysoka jakość i korzystna cena

Jak wybrać produkty wystawiennicze, aby wyróżnić się ze swoją ofertą? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, koniecznie zapoznaj się z ofertą Adsystem. Oferujemy nośniki reklamowe wysokiej jakości i w korzystnej cenie, które wyróżnia trwałość, innowacyjność oraz profesjonalny wygląd. O tym, dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy, biorąc udział w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych, pisaliśmy w jednym z ostatnich artykułów.