yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Co łączy adsystem oraz klub sportowy GVT?

Kto stoi za GVT?


GVT to grupa sportowa zajmująca się trenowaniem zawodowców oraz amatorów zarówno w kolarstwie, jak i triathlonie. Zawodnicy startujący w barwach tego teamu odnoszą liczne sukcesy w Polsce i na świecie. Tylko w tym roku reprezentanci GVT wywalczyli kilkadziesiąt tytułów mistrzyń i mistrzów naszego kraju, a Paulina Kotfica, zawodniczka kategorii PRO ustanowiła nowy rekord Polski na dystansie 1/2 IRONMAN.

Warto dodać, że klub zrzesza doświadczonych oraz początkujących sportowców, dostosowując do ich możliwości zarówno treningi, jak i program startów.

Grupa powstała z inicjatywy byłego kolarza zawodowego, Zbigniewa Gucwy, który po zakończeniu kariery nie zamierzał zrezygnować ze sportu, w szczególności z kolarstwa. Wraz z bratem Andrzejem powołali więc do życia GVT, w którym trenują dorośli, a niespełna rok temu przy teamie powstała multisportowa Pho3nix GVT Akademia. Jej zadaniem jest zaszczepienie w dzieciach bakcyla sportu, więc w zajęciach - prowadzonych we Wrocławiu, Świebodzicach i Poznaniu - uczestniczą zawodnicy od 3. do 11. roku życia. Młodzież w wieku 12-23 lata korzysta z indywidualnych planów treningowych i ścieżki sportowego rozwoju, oczywiście pod okiem wykwalifikowanych trenerów GVT.

Klub ma również spore doświadczenie w budowaniu zdrowej, wytrenowanej i zgranej ekipy, dla wszystkich firm, które chciałyby zaktywizować swoich pracowników. Występy w barwach swojego pracodawcy sprawią, że sportowe wyzwania przełożą się na efekty pracy zawodowej.


Adsystem a GVT. Dlaczego wybraliśmy klub sportowy?


Mistrzostwa Świata IronMan to jedna z najważniejszych i najpopularniejszych imprez triathlonowych. W tym roku zawody odbyły się w niezwykłej hawajskiej miejscowości Kona. W dniach 6-8 października mogliśmy zobaczyć tam liczną reprezentację Polski, w tym prezesa naszej firmy, Łukasza Wagemanna, który uprawia triathlon od 12 lat.

Jest on ściśle związany nie tylko ze sportem, ale również z klubem GVT. Jako jeden z pierwszych członków zespołu, aktywnie uczestniczył w jego rozwoju dokładając cegiełkę do budowania pozycji teamu, swoimi spektakularnymi osiągnięciami sportowymi. Dlatego gdy pojawiła się możliwość wsparcia podejmowanych przez GVT przedsięwzięć, adsystem się nie wahał, ponieważ nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że warto.

Znakomita część zespołu naszej firmy ceni aktywność fizyczną i spędza czas wolny realizując się w różnych dyscyplinach. Znajdziesz u nas miłośników kolarstwa, sportów zespołowych, treningów siłowych czy górskich wycieczek. Wiemy, jak ważne jest to we współczesnym świecie, pełnym długich godzin spędzanych przed ekranami telefonów czy komputerów. Świetnie rozumiemy sportowców i pasjonatów aktywności fizycznej, dlatego chętnie pomagamy tym,którzy zachęcają do uprawiania sportu, szczególnie dzieci i młodzież.


Sportowe Świebodzice


Oprócz tego, że Klub Sportowy GVT prowadzi zawodników, jest także organizatorem licznych wydarzeń promujących aktywne spędzanie czasu. Wśród nich są chociażby adresowane do całych rodzin Pikniki Kolarskie, zachęcające do jazdy rowerem, jak i zawody biegowe, w tym rozegrany niedawno Świebodzicki Bieg na 1 Milę oraz planowana na 20 listopada „Świebodzicka Piątka & Dycha, czyli Bieg na 5 i 10 km”. To nie tylko rozgrywki dla wyczynowych sportowców, ale również dla tych, którzy po prostu chcą aktywnie spędzić czas z najbliższymi na zabawie z nutką rywalizacji.

Przed biegiem na 5 km i 10 km trenerzy GVT prowadzą bezpłatne treningi lekkoatletyczne, przygotowujące do pokonania wybranego dystansu. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godz. 17.00 w Parku Sportowym w Świebodzicach.

Zbigniew Gucwa zaznacza, że wszystkie organizowane przez GVT wydarzenia mają na celu podkreślenie roli sportu jako czynnika ważnego dla prawidłowego rozwoju naszego organizmu. I to w każdym wieku. Ponadto przypomina, że rower to nie tylko źródło transportu, ale także sposób na przyjemne spędzanie wolnego czasu.

Jesteśmy dumni, że my, adsystem, możemy być częścią takich przedsięwzięć, które nie tylko szkolą profesjonalistów, ale także zachęcają dzieci i dorosłych do próbowania swoich sił w sporcie.