yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Czym jest stand reklamowy?

Wspomnieliśmy już, że każdy stojak możemy uznać za stand reklamowy. Co to oznacza? Standem nazwiemy zarówno klasyczny potykacz, jak i interaktywny kiosk z wyświetlaczem LED. Zarówno osoby prywatne, jak i firmy używają stojaków wystawowych w różnych ustawieniach. Stojak wystawowy zasadniczo przekształca coś, co było jednowymiarowe, w trójwymiarowe: to znaczy podnosi i ożywia jakiś materiał, który zwykle jest płaski. Najbardziej oczywistym przykładem stojaka wystawowego jest stojak na plakat lub tablicę reklamową. Ten rodzaj stojaka ekspozycyjnego jest zwykle niewiele więcej niż drewnianą lub metalową konstrukcją w kształcie trójkąta, na której opiera się tablica informacyjna.

Stojaki ekspozycyjne – nowoczesna reklama w starym stylu

Stojaki ekspozycyjne mogą być również przydatne jako sposób rozpowszechniania materiałów promocyjnych, takich jak ulotki czy broszury. Stojaki na ulotki uwidaczniają materiał, umieszczając go na wysokości wzroku. Sprzedawcy często korzystają z takich stoisk obok stołów na targach, w obszarach handlowych lub w innych miejscach o dużym natężeniu ruchu. Ekspozytory na czasopisma i stojaki na cukierki w kasach sklepów spożywczych to stojaki ekspozycyjne w tej kategorii.

Witryny sklepowe w centrum handlowym mogą wykorzystywać stojaki wystawowe, aby przyciągnąć przechodzących kupujących. Reklamy umieszczane w sklepach również często potrzebują stojaków. Ten rodzaj reklamy, znany jako reklama „w punkcie zakupu” lub reklama pop-up, sprzedaje towary i usługi, które są natychmiast dostępne do zakupu. Stojak reklamowy w tej kategorii może być tak prosty, jak stojąca tabliczka reklamująca świeżo upieczony chleb w piekarni.

Gdzie najlepiej ustawić stojak reklamowy?

Stojaki wystawowe są często umieszczane w pobliżu kas w sklepach spożywczych. Reklamodawcy coraz częściej wykorzystują technologię w reklamach pop-up, często wykorzystując ekrany plazmowe lub cyfrowe do wyświetlania reklam statycznych lub reklam wideo. Ekspozytory LED można zwykle dość łatwo zmienić, aby odzwierciedlić nowe promocje lub spodobać się innym typom klientów. Tego typu lub stojaki ekspozycyjne są zazwyczaj dość drogie, ale są też bardziej uniwersalne.

Stojaki ekspozycyjne na targi

Targi to także dobre miejsce, aby zobaczyć wiele różnych rodzajów stoisk targowych i wystawowych. Kiedy firmy odwiedzają targi, zwykle zamierzają promować swoją markę i wywrzeć wrażenie na potencjalnych klientach i klientach. Często dotyczy to czegoś więcej niż plakatu czy stojaka na ulotki.

Wiele wyświetlaczy targowych jest większych niż tych w sklepach, a obrazy, slogany i logo służą jako tła i banery. Stojak na targi może być tak prosty jak składany stojak banerowy lub tak złożony, jak w pełni zindywidualizowane stoisko modułowe. Tego typu standy mogą być specjalnie wykonane pod reklamy konkretnej firmy i często są dostosowane do trwałego przymocowania. Wiele z nich jest wyposażonych w oświetlenie i inne akcesoria, które pomagają przyciągnąć uwagę.

Co to jest ścianka pop-up?

Ścianki pop-up to ekspozytory, które pozwalają na pokazanie wysokiej jakości obrazu, który może również prezentować produkty lub usługi, a także informacje o marce. Ta fizyczna forma reklamy jest bardzo skuteczna, ponieważ jest tania i przenośna. Stojaki typu pop-up zazwyczaj wyposażone są w ramę, którą można z łatwością zmontować i zdemontować, a także światła, etui podróżne i firmową grafikę.

Jaki rozmiar ma stojak Pop Up?

Stojaki pop-up są dostępne w wersjach z prostymi i zakrzywionymi ramami i mogą mieć kilka metrów zarówno wysokości, jak i długości. To sprawia, że ​​są bardzo skuteczne w ulepszaniu ekspozycji wystawowej. Jednak w naszej kolekcji dostępne są liczne rozmiary stojaków ekspozycyjnych. Inne opcje obejmują dyspozytory biurkowe, a także szeroką gamę banerów zwijanych.

Dlaczego powinienem używać banera pop-up?

Istnieje wiele sposobów na wykorzystanie stojaka reklamowego w swojej firmie. Jednym ze sposobów jest stworzenie reklamy dla swoich produktów. Można go umieścić z przodu sklepu dla wszystkich klientów, aby zobaczyć, gdy wchodzą, lub zamontować go na zewnątrz budynku, tak że przechodnie mogą zobaczyć, co masz do zaoferowania. Innym sposobem jest ustawienie stoiska informacyjnego na imprezie lub targach, gdzie ludzie mogą zadawać pytania na temat swojej firmy lub linii produktów - może to być wykorzystane do zwiększenia świadomości marki i tworzenia nowych przewodów dla przedstawicieli handlowych, którzy uczestniczą w tych wydarzeniach! Niektóre z godnych uwagi korzyści wynikających z używania reklamy outdoorowej obejmują:

  • pozwalają reklamować się przechodniom, zarówno na witrynach sklepowych, jak i na wystawach,
  • możesz wyświetlać publicznie kluczowe informacje biznesowe i angażujące wiadomości,
  • są łatwe w konfiguracji, lekkie i wielokrotnego użytku,
  • do niektórych produktów dołączone są lady wystawowe,
  • oferują opłacalną formę reklamy.