yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

I kwartał sezonu targowego - 5 wydarzeń, na które warto pojechać

Nadchodzący rok przyniesie nam jeszcze więcej wydarzeń branżowych nie tylko polskich, ale również tych światowych. Targi to doskonała okazja dla firm lub osób prywatnych, które szukają sposobu na zwiększenie rozpoznawalności swojej marki, przedstawienia oferty produktowej czy pozyskania nowych kontrahentów. Zwiedzając halę oraz różne stoiska, mamy możliwość podglądnąć najnowsze technologie oraz nowoczesne rozwiązania dla naszej branży. Profesjonaliści dzielą się swoimi pomysłami, z których możemy czerpać wiedzę, a następnie wykorzystać je we własnym biznesie.

Udział w targach przynosi wiele korzyści. Inwestycja w stoisko to z pewnością dobrze zagospodarowane pieniądze, które zwrócą nam się w krótkim czasie. Udział w takich wydarzeniach nie tylko dobrze świadczy o naszej marce, ale również pozwala być na bieżąco z tym, co dzieje się wokół nas. Spotykając się na żywo z partnerami biznesowymi czy nawet konkurencją, stale się uczysz, a swoją obecnością zaznaczasz mocną pozycję na rynku.

W tym roku przygotowanych zostało sporo eventów z najróżniejszych branż. Poniżej przedstawiamy 5 ciekawych propozycji, które będą miały miejsce już w I kwartale 2023 roku.


1. RemaDays (01.02 - 03.02.2023)

Jedno z największych wydarzeń w branży reklamy oraz druku na świecie. Stale rozwijające się targi, z roku na rok goszczą coraz większą ilość wystawców oraz odwiedzających. A co dokładnie zobaczysz na imprezie RemaDays? Innowacyjne oraz nowoczesne rozwiązania od producentów maszyn i materiałów do druku, poligrafii, produkcji reklamowej, twórców upominków oraz dystrybutorów tekstyliów reklamowych czy opakowań.

W tym roku wydarzenie zostało rozbudowane jeszcze bardziej. Dodatkowo wystawiać się będą przedstawiciele reklamy wizualnej i nośników reklamowych, reklamy świetlnej, POS, a także mediów i wyposażenia miejsc sprzedaży.

Oprócz pozyskiwania klientów i budowania świadomości marki RemaDays stawia na edukację. Na odwiedzających przez 3 dni czekać będą konferencje o tematyce reklamowej. Czego będzie można się dowiedzieć? Między innymi jak budować markę poprzez marketing sensoryczny. Jest to wartościowa wiedza dla wszystkich, którzy pragną w swojej firmie tworzyć niezapomniane doświadczenie klienta. W tym roku na wydarzeniu spotkacie również naszych przedstawicieli.


2. BUDMA (31.01 - 03.02.2023)

Od 31 stycznia do 3 lutego w Poznaniu trwać będą Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury. Wydarzenie stworzone przede wszystkim dla przedstawicieli handlu, architektów, wykonawców czy inwestorów. Na miejscu spotkają się producenci i dystrybutorzy nowoczesnej technologii oraz materiałów budowlanych z całej Europy.

Podczas targów możemy dowiedzieć się o premierach produktowych oraz nowościach na rynku, a także wziąć udział w wydarzeniach edukacyjnych poruszających aktualną problematykę branży budowlanej. W tamtym roku mogliśmy zobaczyć innowacyjne pomysły firm z całego świata. Były między innymi techniki sterowania domem z telefonu, drzwi otwierane na linie papilarne czy kominki na gaz.

Jesteśmy ciekawi, jakie nowości i nietypowe produkty czekają na odwiedzających w tym roku.


3. Motor Show (30.03 - 02.04.2023)

Kolejne poznańskie targi, tym razem dla miłośników oraz przedstawicieli branży motoryzacyjnej. Na zwiedzających czekać będą ekspozycje samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych oraz samochodów ciężarowych. W tym roku organizatorzy wydarzenia poszli w kierunku zmieniających się trendów i możliwości światowego rynku. Impreza odbędzie się pod hasłem “Droga do elektromobilności”, przybliżając temat innowacyjnych rozwiązań w zgodzie ze środowiskiem i problemami klimatycznymi.

Motor Show to największe wydarzenie w Europie Środkowej. Oprócz głównej imprezy na zwiedzających czekają eventy towarzyszące m.in. Kongres MOVE - International Mobility Congress, Poznań MotorBike Show, Stunt Wars Poland, czy Gala Best Cars. Jeśli interesujesz się branżą motoryzacyjną lub Twoja firma działa w tym obszarze, jest to obowiązkowy punkt na mapie targowej.


4. PromoShow (08.02 - 09.02.2023)

Kolejne Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku, w których będziesz miał okazję, aby porozmawiać z największymi przedstawicielami branży, zaprezentować własną ofertę produktową oraz nawiązać kontakt z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Wydarzenie odbędzie się w lepszej i większej formie niż w poprzednich latach. Tym razem wystawcy oraz zwiedzający spotkają się w EXPO XXI w Warszawie. Event przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli branży reklamy oraz druku, więc wszystkie nawiązane kontakty z pewnością będą wartościowe dla Twojego biznesu.


5. HomeDesign (03.03 - 05.03.2023)

A już w marcu możesz przenieść się do Łodzi na wyjątkowe targi Home Design. W nowym roku często szukamy pomysłów na remont lub wykończenie mieszkania. Dlatego udział w tych targach może pomóc wszystkim zainteresowanym dekorowaniem domu. W wydarzeniu wezmą udział producenci i dystrybutorzy mebli wypoczynkowych oraz kuchennych, przedstawiciele branży kamieniarskiej, oświetleniowej i łazienkowej, a także stolarze oraz architekci wnętrz.

Swoje miejsce odnajdą tu klienci poszukujący rozwiązań dla swojego domu, ale również firmy wypatrujące partnerów biznesowych, dystrybutorów czy kontrahentów.

--

Pamiętaj, że nie musisz być wystawcą, aby pojechać na targi. Przygotowywanie własnego stoiska może wiązać się ze sporymi kosztami i długimi przygotowywaniami. Często wizyta na takich wydarzeniach w roli zwiedzającego, przynosi nam równie duże korzyści. W trakcie trwania imprezy możemy zbierać kontakty, umawiać się na rozmowy z handlowcami, badać innowacje i trendy w branży, a także szukać potencjalnych partnerów biznesowych.

Na targach RemaDays, które odbędą się w terminie od 1 do 3 lutego, możesz wziąć udział jako gość, przy okazji umawiając się na spotkanie z naszym handlowcem. Chętnie porozmawiamy, doradzimy i podpowiemy jaką reklamę wykorzystać u siebie. Zapisy na targi są bezpłatne, wystarczy, że pobierzesz bilet na stronie wydarzenia: https://remadays.com/rejestracja/

Spotkaj się z nami na RemaDays 2023!