home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Informator Targowy - Budownictwo

Adsystem równa się targi! A więc o targach dziś mowa :) Na które targi budowlane warto pojechać w 2022 roku? W artykule przegląd wydarzeń z branży budowlanej.

Budujesz dom? Jesteś właścicielem firmy budowlanej? A może jesteś pasjonatem Home Design’u? Interesują Cię nowinki i innowacje budowlane czy dekoracyjne? Te wydarzenia są dla Ciebie.

Przedstawiamy Ci zestawienie najważniejszych (z naszej perspektywy) targów budowlanych, które odbędą się w tym roku w Polsce. Targi te nie ograniczają się jednak tylko do systemów budowlanych. Znajdziecie tam także wyposażenie wnętrz, klimatyzacje i grzejniki, a także firmy z branży nieruchomości i ubezpieczeń. Sprawdź, gdzie warto pojechać i co jest warte uwagi. Selekcję zrobiliśmy za Ciebie!

Na prezentowanych wydarzeniach znajdziecie prelekcje, nowinki z branży, oferty mieszkań, działek czy prezentacje projektów architektonicznych. Zaczynamy!

Łódz­kie Targi Nie­ru­cho­mo­ści & Budowy Domu, Atlas Arena, 12-13 marca

Na tar­gach deweloperzy oferują mieszkania i domy w niższych promocyjnych cenach. Banki oferują korzystniejsze warunki kredytowania, a sprzedawcy wyposażenia-pro­mo­cje dla osób odwiedzających targi.
Co na nich znajdziecie? Architektura wnętrz, kompleksowe wykończenia, wzornictwo i sztukateria przestrzeni-czyli jak osiągnąć efekt WOW? Inteligentny dom, a także rozwiązania Smart Home, czyli dom, który myśli sam.

Jeśli w marcu nie uda Wam się dotrzeć do Łodzi to polecamy wybrać się do Krakowa 2-3 kwietnia, tam również odbędą się Targi Nie­ru­cho­mo­ści & Budowy Domu, a zwie­dza­jący, poza poznaniem tego co proponują deweloperzy, będą mieli możliwość zapoznania się z ofertami firm budujących domy, sprzedających wypo­sa­że­nie wnętrz, czy działających na rynku finansowym.

Jeśli stoisz przed wyborem kupna mieszkania czy budowy domu i chcesz poznać wszystkie plusy i minusy te targi są właśnie dla Ciebie.

Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz - DOM i TY, 22-24.04.2022

Również w kwietniu, od 22 do 24, pojedziecie kawałek dalej, bo do Kielc na targi budownictwa. W programie wydarzenia nie zabraknie bezpłatnych porad fachowców i morza architektonicznych inspiracji. Oprócz branż standardowo wystawiających się na targach budowlanych znajdziemy również groty solne, sauny, panele fotowoltaiczne i nowoczesne kotły.Targom DOM i TY, towarzyszyć będą targi RĘKODZIEŁO, podczas których będzie można kupić nietuzinkowe ozdoby i ręcznie robioną biżuterię.

Te targi skierowane są właśnie do Ciebie jeśli jesteś zainteresowany udogodnieniami takimi jak sauny, wyposażenia, groty solne czy nowoczesne kotły. Jest to świetne miejsce dla wszystkich, którzy tworzą bądź mają w planach otworzyć SPA czy ośrodki wellness.

Podhalańskie Targi Budownictwa, Nowy Targ, 14-15.05.2022

W Maju wysyłamy Was na Podhale do Nowego Targu, dokładnie 14-15 maja. Nie zabraknie również branży AGD i elementów wyposażenia, okien i drzwi i przede wszystkim najnowszych technologii do domów i mieszkań, np. program oddychaj zdrowo - czyste powietrze w domu i na zewnątrz.

Jeśli zależy Ci na edukacji, chcesz się podszkolić bądź dowiedzieć jak najwięcej o budownictwie i nieruchomościach to na podhalańskich targach odbędą się prelekcje i warsztaty z których z pewnością wyjdziesz dostatecznie wyedukowany!

Targi BUDOWA DOMU 2022, WROCŁAW, 11-12.06.2022 CZERWCA

W czerwcu wraz z pierwszymi promykami słońca zapraszamy Was do najcieplejszego miasta w Polsce, do naszego miasta - Wrocławia! 11-12 czerwca odbędą się targi Budowa Domu. Znajdziecie tam wszystko czego można zażyczyć sobie na targach budowlanych.

Budujesz dom, bądź masz taki zamiar? Na tych targach dowiesz się wszystkiego o domach budowanych w różnych technologiach, znajdziesz wyposażenie wnętrz a nawet pergole czy usługi ogrodnicze.

EXPO BUD, GLIWICE, 10-11.09.2022 WRZEŚNIA

Przedstawione będą tam innowacyjne technologie i nowoczesne materiały oraz produkty, które pozostawiają konkurencję daleko w tyle. Nowoczesne okna klasy premium, ogrzewanie na miarę XXI wieku i nowoczesne systemy grzewcze, zielone ściany i dom w symbiozie z naturą czy zagadnienia dotyczące przyszłości branży budowlanej.

Targi szczególnie skierowane do wszystkich zainteresowanych innowacyjnymi technologiami. Jesteś pionierem w branży nieruchomościowej i wprowadzasz nowatorskie rozwiązania? A może lubisz postępowe i zautomatyzowane rozwiązania w swoim domu?

Warsaw Construction Machinery Exhibition - Największe Targi Maszyn Budowlanych w Ptak Warsaw Expo, 25-27.10.2022


W październiku, od 25 do 27, odbędą się demonstracyjne targi dla branży inżynierii lądowej i recyklingu. Targom towarzyszyć będą dedykowane wydarzenia w przestrzeni zewnętrznej z poszczególnych dziedzin prac między innymi pokazy ziemne, wyburzeniowe, montażu rusztowań oraz recyklingowe.

Te targi szczególnie spodobają się właścicielom firm budowlanych, zobaczycie tam najnowsze technologie inżynierii lądowej, ultranowoczesne rozwiązania. Dostaniecie solidną dawkę wiedzy na temat tego jak usprawnić pracę w Waszej firmę, na budowie czy w zakładzie produkcyjnym.


Były to najciekawsze i najbardziej wartościowe naszym zdaniem targi budowlane w 2022 roku. Wszystkie targi łączy mianownik budowlany, nieruchomościowy i wyposażenia wnętrz, ale z drugiej strony każde z nich wyróżnia coś innego i w zależności od tego czego potrzebujecie i wymagacie, na pewno znajdziecie coś dla siebie.