yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Kalendarium targów 2023 - gdzie warto pojawić się przed wakacjami?

Wiosenne targi trwają pełną parą, a wystawcy korzystają z możliwości prezentowania swoich produktów i usług na różnorodnych wydarzeniach. Za nami już między innymi RemaDays, Budma czy Motor Show, ale nadchodzące miesiące szykują jeszcze sporo atrakcji i możliwości. Przed firmami stoi wyzwanie, jakim jest budowa stoisk targowych, bardziej wyrazistych, przyciągających uwagę i przede wszystkim oryginalnych. Jakie wydarzenia czekają na Ciebie jeszcze przed wakacjami? Sprawdź gdzie udać się, zanim rozpocznie się sezon letni.


1. Beauty Vision (15.04 -16.04.2023)

Nadchodzące miesiące charakteryzują się dużą różnorodnością w branżach organizujących targi. Dlatego zaczniemy od eventu kosmetycznego, który z pewnością będzie wart odwiedzenia dla wszystkich interesujących się szeroko rozumianą dziedziną beauty.

Targi BeautyVision to miejsce, które zrzesza najlepszych przedstawicieli, zajmujących się make-upem, stylizacją paznokci, makijażem permanentnym, kosmetologią estetyczną czy różnymi odmianami tych kategorii. Dla wszystkich kreatorów wizerunku jest to ogromna możliwość przebrnięcia przez najciekawsze stoiska handlowe, poznania światowych trendów i oczywiście zaprezentowania własnej oferty. Wydarzenie odbędzie się już 15 i 16 kwietnia w Poznaniu.


2. ProMaTap (20.04 -21.04.2023)

Od 20 do 21 kwietnia z okazją do sprawdzenia mebli tapicerowanych, materacy oraz branży automotive przychodzą targi ProMaTap. Motto przewodnie wydarzenia „Jak projektować, jak wytwarzać, jak sprzedawać” zachęca profesjonalistów z sektora wyposażeniowego, do udziału w konferencji o charakterze wystawienniczo-seminaryjnej. Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie najnowszych technologi i rozwiązań, to okazja dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco ze światowymi trendami. 17 edycja wydarzenia ProMaTap odbędzie się w hali Expo w Łodzi.


3. Targi Mieszkań i Domów (22.04 - 23.04.2023)

Zostając w klimacie wnętrzarskim, w jednym miejscu zbiorą się deweloperzy ze swoimi ofertami mieszkań oraz domów, zlokalizowanych w Warszawie i jej okolicach. Ale to nie wszystko. Oprócz propozycji idealnego miejsca zamieszkania pojawią się także banki, pośrednicy finansowi, producenci designerskich mebli oraz promotorzy ekologicznych rozwiązań projektowych. Targi Mieszkań i Domów odbędą się już 22 i 23 kwietnia w Warszawskim Centrum Expo XXI. Jeśli planujesz zaczerpnąć wiedzy w tym temacie, przygotuj się na liczne seminaria i porady lub postaw na stoiska wystawowe i pojedź zaprezentować swoją ofertę odwiedzającym.


4. Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® (24.05 - 25.05.2023)

Targi 2023 to także krok w stronę przyszłości i nowych rozwiązań. Coraz częściej myślimy o potencjale, jaki czeka wśród najnowszych możliwości technologicznych. Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® to wydarzenie, które wspiera koncepcje rozwoju nauki i technologii. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w Katowicach, które otrzymały tytuł Europejskiej Stolicy Nauki 2024. Laureaci prestiżowych nagród spotkają się z uczestnikami wydarzenia już 24 i 25 maja. 


5. COMIC CON (2.06 - 4.06.2023)

Na ostatni ogień idzie wydarzenie dla fanów popkultury, fantastyki, komiksów, gier i kinematografii. VI edycja Warsaw Comic Con odbędzie się 2 i 4 czerwca w Ptak Warsaw Expo, więc to idealna sytuacja, aby skorzystać z okazji i pokazać swoje stoisko reklamowe przed wakacjami. Dla uczestników jedną z najciekawszych atrakcji będzie możliwość spotkania gwiazd światowego formatu, a oprócz tego udział w konkursach cosplayowych, zapoznanie się z najnowszymi grami, wydawnictwami czy zwiastunami nadchodzących seriali.