yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Mobilne stoiska reklamowe na imprezach masowych

Aby wzbudzić niezapomniane emocje i stworzyć wyjątkową atmosferę podczas eventów, wykorzystuje się różnorodne techniki, m.in. oświetleniowe. Jako wystawca na imprezie masowej, musisz szczególnie zadbać, aby Twoje stoisko przykuło uwagę uczestników. Dobrze, aby jednocześnie możliwe było szybkie i sprawne rozłożenie systemu wystawienniczego w każdych warunkach. Sprawdź jak osiągnąć to wszystko w bardzo prosty sposób.

Imprezy masowe – stoiska, które przyciągają tłumy

Reklamując się w czasie dużych wydarzeń, warto szczególnie zadbać o wszystkie aspekty wizualne stoiska. Ważna tu będzie przede wszystkim odpowiednio zaprojektowana grafika. To właśnie dzięki niej (m.in. dobrze dobranym kolorom, stylistyce i temu, co przedstawia) – przykujesz wzrok potencjalnego klienta. Twoje stoiska reklamowe z pewnością uatrakcyjnią także efekty świetlne i nieszablonowe kształty oraz ogólny wygląd systemów wystawienniczych. A gdy dana osoba spojrzy w Twoją stronę, to już jedynie niewielki gest dzieli Cię od tego, aby zachęcić ją do podejścia bliżej i zapoznania się z tym, co chcesz jej zaoferować. Wydaje się łatwe, ale w praktyce wygląda to nieco mniej “kolorowo”. Ludzie uczestniczący w eventach są zdekoncentrowani, wpatrzeni w telefony komórkowe i z każdej strony bombardowani rozmaitymi bodźcami z zewnątrz. Dziś musisz się naprawdę postarać, aby zdobyć uwagę klienta. Nie martw się, ponieważ właśnie tu z pomocą przychodzą rozwiązania Adsystem. Możesz mieć pewność, że rozkładając nasza artykuły na imprezach masowych, przyciągniesz do siebie tłumy. Skąd mamy tę pewność? Czytaj dalej.

Jak zabłysnąć na dużym evencie?

Organizacja imprez masowych to duża odpowiedzialność i spore wyzwanie organizacyjne Reklama na tego typu eventach powinna być dobrze przemyślana i atrakcyjna, aby nie zaginęła w tłumie innych eksponentów. Wystawa firmowa na pewno nie może obyć się bez:

  • Trybunek, których konstrukcja i wygląd jest czymś niespotykanym, co zdecydowanie odróżni Cię od konkurencji. W naszych filmach na kanale YouTube podpowiadamy kilka sposobów na to, jak dzięki trybunkom led możesz zabłysnąć podczas wielkiego wydarzenia, jakim są imprezy masowe. Aranżacje, które stworzysz posiadając wybrane trybunki reklamowe z wewnętrznym oświetleniem LED zostaną zapamiętane przez uczestników. Nie bądź zaskoczony, jeśli ludzie będą podchodzić i robić sobie zdjęcia z Twoim stoiskiem. Te konstrukcje naprawdę robią wrażenie i potrafią wzbudzać okrzyki zachwytu u wielu osób. Do dyspozycji masz wewnętrzne oświetlenie trybunek LED typu backlight lub edgelight. To Ty decydujesz, co najbardziej będzie pasować do Twoich potrzeb;

 

  • Kasetonów podświetlanych, dzięki którym zastosujesz pożądaną na tego typu imprezach grę światłem. Ten artykuł to nasz absolutny bestseller. Dwustronny wydruk przygotowujemy zawsze zgodnie z podanym przez Ciebie rozmiarem. Solidna, ale jednocześnie niezwykle łatwa w montażu konstrukcja z pewnością Cię urzeknie. Do wyboru masz m.in. podświetlane kasetony wolnostojące o różnych kształtach oraz kasetony podwieszane do sufitu widoczne z dużych odległości.

Przygotowując się jako wystawca do imprezy masowej, ustal na początek swoje najważniejsze założenia i cele. Wybieraj akcesoria reklamowe Adsystem pasujące do celu marketingowego Twojej firmy oraz charakteru eventu, na który się wybierasz. W naszej ofercie znajdziesz zarówno produkty idealne do rozkładania i użytkowania w plenerze i na stadionach (nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych), jak i takie, które sprawdzą się w przestrzeniach zadaszonych, halach czy też przestronnych salach koncertowych. W tym artykule przeczytasz więcej na temat tego, co możesz zrobić, aby maksymalnie uatrakcyjnić wszelkie eventy w plenerze dla obserwatorów.

Systemy wystawiennicze dobieraj też do specyfiki branży, w której działasz. Więcej przydatnych wskazówek na temat wyszukiwania i wyboru interesujących Cię systemów reklamowych przez internet, odnajdziesz tutaj. Życzymy powodzenia i zapraszamy do kontaktu!