home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Namiot adTent V i namiot ekspresowy Pro - dwie nowości w outdoorowej ofercie adsystem

Namioty handlowe adTent V i adTent Express Pro to kolejne nowości w ofercie adsystem. Tym razem przygotowaliśmy produkty do zadań specjalnych, czyli model, który świetnie sprawdzi się nawet podczas bardzo trudnych warunków atmosferycznych oraz wariant, który w nieszablonowy sposób wyeksponuje twoją markę. Zobacz, który z nich będzie lepszą opcją dla twojej marki!

 

W adsystem staramy się cały czas doskonalić ofertę i wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Dlatego jako producent namiotów reklamowych przygotowaliśmy produkty, które sprostają naprawdę szczególnym wymaganiom. Jeśli szukasz namiotu, który sprawdzi się w trudnych warunkach lub produktu, który z daleka wyróżni twoją markę, koniecznie poznaj nasze nowe wyroby.

Namiot ekspresowy adTent Express Pro na trudne warunki atmosferyczne

Namioty ekspresowe to uniwersalne rozwiązanie stosowane podczas najróżniejszych wydarzeń. Ich nazwa handlowa jest w pełni uzasadniona - cechą, która wyróżnia tę grupę produktów jest ekspresowy montaż i demontaż. Aby rozłożyć aluminiową konstrukcję nie musisz stosować żadnych narzędzi, a cały proces przebiega szybko, ale wymaga zaangażowania przynajmniej dwóch osób. Zwieńczeniem namiotów ekspresowych jest dach oraz boczne ścianki, na których umieszczane są personalizowane wydruki. To wszystko sprawia, że opisywane produkty są dobrym wsparciem działań marketingowych.

Czy różnią się namioty ekspresowe Pro i jego standardowy odpowiednik?

Namiot ekspresowy adTent Express Pro to nowa odsłona jednego z naszych najpopularniejszych produktów. Od poprzedniej wersji różni się wzmocnioną konstrukcją, która może utrzymać obciążenie do nawet 100 kilogramów. Aluminiowe profile, które są podstawą konstrukcji, mają grubsze ścianki, niż w standardowej wersji. Kolejna zmiana, jaka została wprowadzona w modelu PRO, to mechanizm blokowania, który jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze i pozwala na sprawniejsze przeprowadzenie demontażu namiotu.

Dlaczego warto postawić na namioty ekspresowe Pro?

Wzmocniona konstrukcja oraz grubsze aluminium sprawiają, że namiotów reklamowych Express Pro można używać nawet podczas naprawdę niekorzystnych warunków atmosferycznych np. gdy wieje silny wiatr i pada deszcz. Będą też dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz pod zadaszeniem namiotu wyeksponować swoje produkty lub inne elementy reklamy, ponieważ na górnych poprzeczkach można je zawiesić. Co ważne, jeśli postawisz na model z czterema ścianami, namiot można całkowicie zamknąć. To spore ułatwienie, jeśli uczestniczysz w kilkudniowym wydarzeniu promocyjnym. 

To, co wpływa na funkcjonalność naszych namiotów, to nie tylko wytrzymała aluminiowa konstrukcja czy ochrona przed deszczem i słońcem. Zastosowanie personalizowanego nadruku sprawia, że namioty ekspresowe są też świetnym narzędziem reklamy. W ten sposób zaakcentujesz swoje stanowisko promocyjne i zwrócisz uwagę klientów. Musisz jednak mieć na uwadze, że namioty ekspresowe są stosowane powszechnie. W porównaniu z namiotem adTent V niestety nie uzyskasz efektu "wow" wynikającego z niecodziennej formy samej konstrukcji.

Gdzie i w jakich okolicznościach postawić na namiot adTent Express Pro?

Namioty Express Pro będą świetnym rozwiązaniem, jeśli szukasz produktu do regularnego, intensywnego użytkowania. Dzięki wzmocnionej konstrukcji i grubszym aluminiowym profilom, namiot będzie dobrą odpowiedzią na pracę w trudnych warunkach np. na targach rolniczych, budowlanych czy maszynowych. Co ważne, namiot możesz stosować wewnątrz budynków podczas targów w zamkniętych halach, ponieważ tkanina z wydrukami posiada certyfikat trudnopalności.

Jednak to właśnie podczas eventów outdoorowych możesz w pełni przekonać się, dlaczego nasz nowy namiot zyskał przydomek "Pro". Na zewnątrz budynków, zwłaszcza w trakcie silnego wiatru czy ulewnego deszczu docenisz wzmocnioną konstrukcję oraz wodoodporną tkaninę, z jakiej wykonane jest pokrycie namiotu

 

Przeczytaj również: Eventy plenerowe - jak przygotować się do organizacji imprezy na świeżym powietrzu?

 

Namioty reklamowe

 

Namiot dmuchany adTent V - produkt, który eksponuje markę

Chociaż adTent V określamy mianem namiotu, to musisz wiedzieć, że produkt ten pełni nieco inne funkcje, niż jego klasyczne odpowiedniki. Został zaprojektowany nie po to, aby osłaniać znajdujące się pod nim przedmioty, ale by je przede wszystkim eksponować. Nietypowa konstrukcja, otwarta z trzech stron, przyciąga wzrok z daleka i wyróżnia markę na tle otoczenia. AdTent V można zatem określić raczej mianem pawilonu ekspozycyjnego, niż klasycznego namiotu. Dołożyliśmy starań, aby forma i wykonanie namiotu sprawiały, że produkt będzie efektywnym narzędziem reklamy twojej marki podczas najróżniejszych eventów.