yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Organizacja wystawy – zainwestuj w ścianki prezentacyjne

Wydarzenia kulturalne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Organizacja wystawy nie należy do najłatwiejszych zadań, trzeba przypilnować wiele kluczowych spraw: zaprosić gości, wybrać odpowiedni termin czy dobrać catering. Ważną kwestią jest również zadbanie podczas imprezy o marketing. Doskonale sprawdzą się tutaj systemy wystawiennicze, które cechują się oryginalnym wyglądem, trwałością oraz niezawodnością. Jeśli chcemy, aby nasze wystąpienie przebiegło zgodnie z planem, to stwórzmy odpowiednią przestrzeń, w której przywitamy gości i opowiemy o wydarzeniu. Warto postawić na profesjonalną ściankę prezentacyjną, na której tle będziemy prowadzić imprezę.

Nadaj wyrazistości ściance poprzez oryginalny projekt graficzny

Ścianki reklamowe to doskonałe rozwiązanie, które bardzo chętnie wykorzystywane jest przez działy marketingu do promocji. Produkty wykonywane są z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki temu możemy cieszyć się użytkowaniem sprzętu przez długi czas. Ich niezaprzeczalnym atutem jest to, że doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Mamy możliwość naniesienia na ściankę własnego projektu graficznego. Warto postawić na duże logo oraz krótko wypisać ofertę naszej firmy, organizacji czy instytucji. Pamiętajmy, że grafika powinna przykuwać uwagę. Zaznaczmy, że ścianki ekspozycyjne, to jedne z największych przenośnych systemów wystawienniczych.

Funkcjonalny produkt, który sprawdzi się w każdej sytuacji

Warto podkreślić, że ścianki prezentacyjne są bardzo uniwersalne. Doskonale sprawdzą się podczas konferencji, prezentacji, a także to świetna dekoracja pomieszczeń zarówno firmowych, jak i mieszkalnych. Konstrukcja nowoczesnych tego typu produktów, wykonana jest z kalandrowanych tekstyliów, natomiast starsze ścianki tworzone są w oparciu o banery, PCV, folię oraz papier dwustronnie laminowany. Wzmocnić przekaz możemy, dzięki energooszczędnemu oświetleniu LED, które montowane jest na wybranych ściankach.

Zadbaj bardziej o reklamę i wzmocnij swój przekaz

Organizując wystawę, warto również zainwestować w dodatkowe systemy wystawiennicze, takie jak chociażby stojaki na ulotki. Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał możliwość wzięcia broszurki do domu. Idealnym rozwiązaniem jest również roll-up, warto umieścić go przed drzwiami do pomieszczenia, w którym odbywa się wystawa. Taki sprzęt wykonany jest z trwałego aluminium. Zaznaczmy, że złożenie roll-upa nie sprawia problemu i nie potrzebujemy do tego żadnych narzędzi. Warto zaopatrzyć się również w standy reklamowe, które są najprostszym i najpopularniejszym systemem wystawienniczym. Gwarantujemy, że skorzystanie z powyższych rozwiązań z pewnością pozwoli nam osiągnąć sukces wizerunkowy. Dzięki produktom zadbamy również o prawidłową reklamę naszej firmy czy organizacji.