yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Planujesz udział w branżowym wydarzeniu? Zaprojektuj swoje stoisko z firmą Adsystem!

Obecność na specjalistycznych eventach to zawsze doskonały pomysł. Takie wydarzenia stanowią przecież wyśmienity sposób na zaprezentowanie swojego asortymentu przed rzeszą potencjalnych Klientów. Konferencje, targi czy chociażby prezentacje są więc dla Twojego przedsiębiorstwa dużą szansą na poprawienie sytuacji finansowej. Jako doświadczeni eksperci w projektowaniu systemów wystawienniczych nie pozwolimy Ci jej zmarnować. Zobacz, jak zaprojektować własne stanowisko.

Ekspozycyjny nokaut na konkurencji. Namioty reklamowe górują na tradycyjnymi stoiskami

Branżowe wydarzenia to niezwykle specyficzne miejsca. Jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań do udziału w takim evencie warto zdać sobie sprawę z tego, że każdy przedsiębiorca będzie musiał rywalizować z dziesiątkami firm konkurencyjnych. Podczas specjalistycznych targów spotkasz nie tylko regionalne biznesy, ale także hegemonów z reprezentowanej przez Ciebie branży. Głównym celem każdej marki jest aktywne uczestnictwo w wydarzeniu oraz zainteresowanie asortymentem pokaźną grupę potencjalnych Klientów. To właśnie z tego powodu musisz zadbać o projektowanie oryginalnego stanowiska, które od pierwszych chwil przykuje wzrok wielu przechodniów. Tego typu wymagania spełniają namioty reklamowe, które znajdziesz w ofercie naszej firmy Adsystem. Proponujemy nie tylko efektowne rozwiązania. Stawiamy przede wszystkim na skuteczność przekazu, a taka w przypadku budowli pneumatycznej stoi na bardzo wysokim poziomie. Namiot sygnowany logo Twojego przedsiębiorstwa stanowi doskonałe miejsce do rozłożenia lady sprzedażowej i prezentacji głównych punktów oferty firmy.

Zastanawiasz się nad inwestycją w namiot reklamowy? Pozwól, że rozwiejemy Twoje wątpliwości

Jedną z największych zalet namiotów reklamowych jest wygospodarowanie ogromnej przestrzeni, która może posłużyć do ułożenia specjalnych lad, mebli czy chociażby stojaków z reklamami. O dokładnym wymiarze konstrukcji zawsze decyduje zleceniodawca. Jako doświadczeni specjaliści oferujemy kilka wersji jednego namiotu pneumatycznego. Pozwalamy na dowolną personalizację. Barwa, wykończenie oraz logo marki umieszczone na froncie powinny bezpośrednio nawiązywać do Twojego przedsiębiorstwa. Na powierzchni materiału możemy umieścić również inne nadruki. Szukasz odpowiedniego miejsca do wyeksponowania hasła reklamowego? Ścianka namiotu będzie doskonałym miejscem! Dodatkowo warto wspomnieć, że cała konstrukcja wykonana została z pierwszorzędnej klasy materiałów – wodoodpornych i obojętnych na pozostałe warunki pogodowe.