yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Promocja firmy niezależnie od pogody. Sprawdź, ile korzyści niosą za sobą namioty pneumatyczne

Okazji do zaprezentowania oferty przedsiębiorstwa bywa naprawdę mnóstwo: targi branżowe, imprezy plenerowe, promocyjne, sportowe, eventy, pikniki rodzinne. We wszystkich tych miejscach możesz postawić ladę, krzesła i cale systemy wystawiennicze, a prędzej czy później ktoś zainteresuje się Twoimi produktami lub usługami. Jak jednak sprawić, by niespodziewana ulewa nie zmusiła potencjalnych Klientów do ucieczki w połowie rozmowy? Zainwestować w zadaszenie, najlepiej pod postacią nowoczesnego namiotu pneumatycznego.

Przyszłość nadmuchiwanych produktów jest właśnie tutaj. Co wyróżnia namioty pneumatyczne?

Mówiąc o zaletach takich reklamowych zadaszeń, przede wszystkim trzeba wspomnieć o ich mobilności. Namioty pneumatyczne można z powodzeniem przewieźć samochodem osobowym da się go rozłożyć na wielu powierzchniach, a ponadto oprze się nawet silnym podmuchom wiatru.

Jak rozkłada się taki namiot? Niezwykle prosto, wystarczy wdmuchiwać do środka sprężone powietrze. Ten proces, w zależności od gabarytów produktu, zajmuje od kilku do kilkunastu minut. Teraz do akcji wkracza wentylator, który co chwilę uzupełnia powietrze we wnętrzu namiotu. Nie musisz się obawiać, że po nadmuchaniu i dłuższym użytkowaniu Twoja przestrzeń reklamowa straci na jakości czy wyglądzie. Namioty pneumatyczne są niezwykle trwałe i wytrzymałe na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także na warunki pogodowe. Możesz więc z powodzeniem wykorzystywać go podczas reklamowania firmy na festynach, piknikach, zawodach plenerowych, galach czy targach produktowych. Nic nie jest w stanie Ci w tym przeszkodzić!

Reklama wypełniona powietrzem. Każdy namiot pneumatyczny da się spersonalizować

Swobodna personalizacja tego typu urządzeń oznacza, że do woli można eksperymentować z ich wybarwieniem, grafikami oraz znajdującymi się na nich napisami. W Adsystem wiemy, że taka reklama przyciąga wzrok potencjalnych Klientów, ponieważ wciąż bywa rzadko spotykana i intrygująca. Odpowiadając na potrzeby rynku, oferujemy Ci najwyższej jakości namioty pneumatyczne, które wyróżnią Twoją firmę niezależnie od miejsca i czasu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami!