yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Przygotowujesz stoisko w galerii handlowej? Sprawdź, jak skutecznie to zrobić!

Pamiętajmy, że punkt sprzedaży naszych usług powinien wyróżniać się na tle innych oraz rzucać się w oczy. Dlatego stwórzmy wyjątkowe stoisko, które będzie przyciągać swoim oryginalnym wyglądem osoby odwiedzające galerię handlową. Zaznaczmy, że dobrze zaaranżowane stanowisko może być kluczem do sukcesu naszej firmy, dlatego tak ważne jest, abyśmy dokładnie przemyśleli jego wygląd. Zobacz, na co zwrócić uwagę przy tworzeniu punktu sprzedaży!

Stwórz stoisko, które z daleka będzie zauważalne

Przede wszystkim zadbajmy o odpowiednią zabudowę stoiska. Pamiętajmy, że stanowisko mówi dużo o naszej firmie. Musi ono odzwierciedlać tożsamość przedsiębiorstwa. Kluczowe jest wykorzystanie firmowych kolorów. Przy zamawianiu odpowiedniego stoiska, mamy możliwość wysłania swojego projektu graficznego. Pamiętajmy, że najważniejsze jest wyeksponowanie loga firmy, które musi być z daleka widoczne przez potencjalnych Klientów. Zaznaczmy, że druk wykonywany jest metodą sublimacji, która gwarantuje trwałość napisu. Priorytetową kwestią jest również odpowiednie doposażenie stanowiska w systemy wystawiennicze, które są bardzo skuteczne i często wykorzystywane przez działy zajmujące się promocją przedsiębiorstw. Jeśli dysponujemy większą powierzchnią, to warto zainwestować w ściany mobilne, dzięki którym będziemy bardziej widoczni i wydzielimy naszą przestrzeń. Stoisko w galerii handlowej powinniśmy wyposażyć w potykacze reklamowe, w których możemy umieścić gotowy plakat przedstawiający ofertę naszej firmy. Oczywiście obowiązkowo stoisko powinno posiadać stojak na broszury, dzięki temu każdy, kto będzie przechodził obok naszego stanowiska, będzie mógł wziąć ulotkę i na spokojnie zapoznać się z naszymi świadczeniami w domu.

Zobacz, w jaki jeszcze sprzęt wyposażyć swoje stanowisko

Jeśli bardziej chcemy zwrócić na siebie uwagę, to zainwestujmy w roll-upy, które postawimy tuż obok naszego stoiska. Doskonale spełnią rolę również standy, które są uznawane za najbardziej popularne i najprostsze systemy wystawiennicze. Pamiętajmy, aby w tego typu produkty zaopatrywać się u cenionych w branży dostawców, którzy oferują wysokiej jakości sprzęt stworzony z bardzo dobrego gatunku materiału. Dzięki temu, zyskamy pewność zakupu systemów wystawienniczych, których użytkowaniem będziemy mogli cieszyć się przez długi czas. Ponadto, sprzęt jest łatwy w montażu i demontażu, nie potrzebujemy do tego żadnych specjalnych narzędzi. Dodatkowo, nie będziemy mieć problemu przy jego transporcie. Tworząc stoisko swojej firmy w galerii handlowej warto zaopatrzyć się w systemy wystawiennicze, które z pewnością wzbogacą nasz punkt sprzedaży i sprawią, ze będzie bardziej atrakcyjny.