yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Przykuwający uwagę kaseton typu lightbox. Podpowiadamy, w jaki sposób go zaprojektować

W dzisiejszych czasach nawet największe międzynarodowe koncerny muszą dbać o odpowiedni poziom działań marketingowych. Ogromna konkurencja w niemalże każdej gałęzi biznesu sprawia, że przedsiębiorcy biorą regularny udział w piekielnie trudnym wyścigu o uznanie Klienta. Chcesz zdominować rynek reklamy outdoorowej? Zainteresuj się kasetonem typu lightbox. W tym krótkim poradniku podpowiadamy, dlaczego warto z niego skorzystać oraz jak zaprojektować nośnik, który bezpośrednio wpłynie na zauważalny wzrost zainteresowania prowadzoną przez Ciebie firmą.

W czym tkwi fenomen podświetlanych kasetonów? Zobacz, dlaczego warto z nich korzystać

Nowoczesny kaseton typu lightbox to jeden z najpopularniejszych nośników reklamy outdoorowej. O ile tradycyjne plakaty czy chociażby billboardy powoli odchodzą do przysłowiowego lamusa, tak podświetlane narzędzia marketingowe przeżywają renesans powszechności. Coraz częściej można je spotkać w krajobrazie największych miast. Nie tylko polskich, ale również europejskich. Neony bądź proponowane przez firmę Adystem kasetony lightbox znajdują rzeszę fanów także za Oceanem. W Stanach Zjednoczonych taka reklama to jeden z niewielu sposobów na skuteczne przyciągnięcie uwagi przyszłego Klienta, który jest dosłownie zasypywany nośnikami marketingowymi wielu gigantów światowego przemysłu. O sile lightboxów świadczy przede wszystkim podświetlenie LED. To właśnie luminacja wyróżni Cię na tle konkurencji, która korzysta z przestarzałych praktyk na promowanie własnego biznesu. Jako doświadczeni specjaliści w zakresie tworzenia tego typu nośników jesteśmy w stanie doradzić oraz zaprojektować Twój wymarzony kaseton. Zaufaj nam i wznieś reklamę firmy na najwyższy poziom.

Minimalizm, minimalizm i jeszcze raz minimalizm. Oto, jak należy zaprojektować lightboxa

Tworząc kaseton reklamowy, którego celem będzie skuteczne przyciągnięcie uwagi potencjalnego Klienta należy mieć na uwadze, że współczesny trend w projektowaniu takich nośników opanował minimalizm. Króluje on niemalże na każdym kroku. Wybierając odpowiedniego lightboxa skup się przede wszystkim na prawidłowym wyeksponowaniu logo marki – znaku charakterystycznego dla Twojego przedsiębiorstwa. W zależności od wybranego rozmiaru kasetonu, warto pokusić się także o umieszczenie na nim krótkiego, chwytliwego hasła reklamowego bądź adresu strony internetowej firmy. Zwłaszcza, jeśli WWW wirtualnej wizytówki różni się od rzeczywistej nazwy prowadzonego przez Ciebie biznesu. Niczym ognia należy unikać wszelkich innych, zbędnych informacji. Tego typu narzędzie nie jest dobrym miejscem do szczegółowego prezentowania asortymentu. Warto pamiętać, że na zainteresowanie przechodnia masz zaledwie kilka sekund. Z nami nie zmarnujesz tego czasu. Pomożemy Ci zaprojektować nie tylko designerski, ale również skuteczny lightbox!