yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Blog

Reklama zewnętrzna
Co łączy adsystem oraz klub sportowy GVT?
Od zawsze najważniejsi w naszej firmie są dla nas ludzie. Nie tylko klienci czy pracownicy. Lubimy angażować się w ciekawe i ambitne projekty, które uczą oraz rozwijają.

Jedną z takich inicjatyw są treningi i wydarzenia organizowane przez klub sportowy GVT, który zrzesza miłośników aktywnego spędzania czasu. Jako sponsor tej grupy pasjonatów cieszymy się, że możemy uczestniczyć w organizacji eventów promujących zdrowy tryb życia.
Zimowe wydarzenia sportowe a skuteczna reklama

Niskie temperatury i opady śniegu sprzyjają organizacji imprez sportowych, na których licznie pojawiają się wystawcy, sponsorzy i reklamodawcy. Zawody zimowe w narciarstwie, snowboardzie czy skeletonie cieszą się coraz większym uznaniem publiczności. Jak skutecznie reklamować się na tego typu eventach? Jakich akcesoriów będziesz potrzebować reklamując się w outdoorze?

Targi i stoiska reklamowe na zawodach biegowych

Zawody biegowe i biegi OCR (z przeszkodami) to idealna okazja do aranżacji stoisk reklamowych i prezentacji produktów i usług. Setki, a czasem i nawet tysiące zapisanych na bieg uczestników pojawia się w miejscu rozpoczęcia zawodów, aby odebrać numer i pakiet startowy. Warto wówczas zadbać o odpowiednie systemy reklamowe, aby zainteresować swoją ofertą ludzi. Sprawdź, jak zrobić to dobrze i w jaki sposób zorganizować przestrzeń wystawienniczą, aby przyciągnąć do siebie tłumy.

Jak uatrakcyjnić eventy w plenerze dla obserwatorów?

Spraw, by impreza outdoorowa, którą organizujesz zachwyciła wszystkich jej uczestników! Wykorzystaj potencjał marketingowy eventów, zwłaszcza w wakacyjnych, letnich miesiącach, kiedy na zewnątrz jest ciepło i przyjemnie. Na popularności wciąż zyskują m.in. konwenty tematyczne, miejskie gry terenowe czy niekonwencjonalne imprezy sportowe. Systemy wystawiennicze Adsystem pomogą Ci uatrakcyjnić wizualnie Twoje wydarzenie.

Impreza plenerowa w skali mikro i makro – z nami łatwiej!

Lato to wprost idealny czas na imprezy w plenerze. Zastanawiasz się jak dobrze zorganizować takie wydarzenie? Z pewnością przydadzą Ci się odpowiednie systemy wystawiennicze, które ułatwią gościom orientację w terenie, a także pomogą zrealizować cele, na których najbardziej Ci zależy. Jak możesz w dobrym stylu przygotować zarówno niewielki event outdoorowy, jak i dużą imprezę zorganizowaną? Podpowiadamy!

Stoisko reklamowe w bagażniku? To możliwe

Wyjazd na targi branżowe czy inne eventy, podczas których planujesz jak najlepiej zaprezentować Twoją firmę, produkt czy usługę, nie musi wiązać się z ciągłym przepakowywaniem ciężkiego sprzętu i wynajmowania całej ekipy do rozstawiania stoiska promocyjnego. To, czego potrzebujesz to mobilne stoisko reklamowe. Łatwo je przewieziesz, błyskawicznie zamontujesz i nie zajmie Ci ono zbyt wiele miejsca. Kompaktowe systemy reklamowe bez trudu zapakujesz do bagażnika służbowego auta.