yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ścianki świąteczne do galerii handlowych

Okres bożonarodzeniowy już za pasem, a galerie handlowe przed świętami zawsze szykują ciekawe wystawy tematyczne. Jak przygotować ścianki i stoiska świąteczne, aby jak najbardziej zainteresować nimi zabieganych klientów? Poznaj nasze wskazówki i inspiracje.

Wykorzystaj świąteczną okazję

Okres poprzedzający święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja, aby zaprezentować i sprzedawać swoje produkty i usługi podczas jarmarków, kiermaszy i rozmaitych targów świątecznych. Koniec listopada i grudzień to zwykle wielki czas poszukiwania prezentów, a także wyczekiwania na ten magiczny czas. Wielu ludzi uwielbia wraz z najbliższymi brać udział w świątecznych akcjach promocyjnych i wydarzeniach, które organizuje wiele sklepów i galerii handlowych. Można wówczas kupić m.in. regionalne produkty spożywcze, biżuterię artystyczną, oryginalne dekoracje świąteczne czy wyroby rzemieślnicze. Nic dziwnego, że galeria handlowa w święta pęka w szwach. Przyciąga ona często turystów i mieszkańców okolicznych, mniejszych miast i wiosek w poszukiwaniu pomysłów na niebanalne prezenty dla rodziny i bliskich znajomych. Sprzedawcy dbają, aby wystawy i ścianki świąteczne w galeriach z roku na rok coraz bardziej zaskakiwały klientów i nie przestawały zachwycać ich oryginalnością i estetyką. Co możesz zrobić, aby Twoja wystawa świąteczna była wyjątkowa?

Jak uatrakcyjnić stoiska świąteczne?

Przygotowujesz się do wzięcia udziału w targach świątecznych lub zastanawiasz się jak uatrakcyjnić stoisko świąteczne w galerii handlowej? Podpowiadamy, co możesz zrobić, aby przyciągnąć wzrok zabieganego klienta. Stosując sprawdzone rozwiązania Adsystem, zachęcisz ludzi do podejścia bliżej i zapoznania się dokładniej z tym, co masz im do zaoferowania. Klienci co roku oglądają podobne wystawy, warto więc tym razem zaskoczyć ich czymś niespotykanym i postawić na nowoczesność oraz efekt WOW. Przygotowując własne ścianki reklamowe do galerii handlowej na święta, skup się na praktycznych, ale jednocześnie wyróżniających się na tle konkurencji produktach. W roli ścianki świątecznej idealnie sprawdzą się poniższe artykuły.

  • Bardzo prosta w montażu tekstylna ścianka Vario Ring. Wybierz ją, jeśli chcesz się wyróżnić wśród wielu prostych ścianek świątecznych w galeriach. Posiada ona idealnie dopasowany świąteczny wydruk, który możesz samodzielnie zaprojektować i umieścić na nim piękną bożonarodzeniową grafikę, hasło reklamowe lub logo firmowe. Wydruk doskonale przylega do całej konstrukcji ścianki świątecznej złożonej z rur aluminiowych łączonych ze sobą na specjalne zatrzaski, a w razie potrzeby masz możliwość błyskawicznej i bezproblemowej wymiany wydruku na inny (gdy przykładowo chcesz wypromować inny produkt, usługę lub po prostu wybierasz się na innego rodzaju wydarzenie).

  • Ścianka świąteczna Vario Qring – bez problemu zmieścisz ją w niewielkiej torbie transportowej, aby po rozłożeniu otrzymać jednolitą konstrukcję. Z doświadczenia wiemy, że ta nieszablonowa propozycja zawsze przykuwa uwagę wielu ludzi. Wydruk może być zarówno jedno jak i dwustronny. Możesz go prać w pralce w temperaturze 30 stopni.

  • Podwieszane kasetony przygotowywane na Twoje indywidualne zamówienie, zawsze doprowadzą klienta do Twojego świątecznego stoiska, gdzie zachwycisz go propozycjami na bożonarodzeniowe prezenty dla najbliższych. Gdy projektujesz stoisko świąteczne do galerii handlowej, nie możesz przejść obojętnie obok podwieszanych kasetonów Adsystem. To właśnie ten produkt zwykle staje się punktem od razu widocznym z daleka zaraz po wejściu do sklepu i potrafi przyciągnąć klientów nawet z drugiego końca hali sprzedaży.

  • Systemy podwieszane, które doskonale sprawdzą się jako imitacja świątecznych ozdób i nie pozostawią nikogo obojętnym na Twój przekaz. Do najważniejszych zalet tych systemów należą: stabilna aluminiowa konstrukcja, jedno lub dwustronny wydruk, możliwość wykonania wielu różnych wydruków do jednej konstrukcji, a dodatkowo łatwy i szybki montaż.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielimy niezbędnych porad. Zamówienie możesz złożyć w naszym sklepie internetowym. W tym wpisie tłumaczymy jak wygodnie robić zakupy w sklepie Adsystem.