yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Stoisko reklamowe w bagażniku? To możliwe

Wyjazd na targi branżowe czy inne eventy, podczas których planujesz jak najlepiej zaprezentować Twoją firmę, produkt czy usługę, nie musi wiązać się z ciągłym przepakowywaniem ciężkiego sprzętu i wynajmowania całej ekipy do rozstawiania stoiska promocyjnego. To, czego potrzebujesz to mobilne stoisko reklamowe. Łatwo je przewieziesz, błyskawicznie zamontujesz i nie zajmie Ci ono zbyt wiele miejsca. Kompaktowe systemy reklamowe bez trudu zapakujesz do bagażnika służbowego auta.

Od dużej lady wystawienniczej po mini recepcję

Możesz pomyśleć, że domeną mobilnego systemu reklamowego są jego niewielkie rozmiary po rozłożeniu, jednak nic bardziej mylnego. W naszej ofercie znajduje się bowiem szeroka aż na 2 metry i wysoka prawie na metr lada wystawiennicza adTribune Shell 2in1, która jednak po złożeniu mieści się zaledwie w dwóch walizkach. Torby te są wyposażone w kółka, co pozwala na ich wygodne przemieszczanie. Na takim stanowisku świetnie wyeksponujesz sporą firmową grafikę promocyjną (jest to system wielokrotnego użytku, a to oznacza, że masz możliwość wielu wydruków do jednej konstrukcji). Docenisz też sporą przestrzeń do przechowywania rozmaitych materiałów marketingowych przeznaczonych dla klientów odwiedzających Twoje stoisko. Z łatwością ukryjesz w ladzie np. katalogi, ulotki, wizytówki czy różnego rodzaju mniejsze bądź większe gadżety reklamowe.

Oczywiście dla firm, którym zależy wyłącznie na bardzo prostej reklamie przenośnej również mamy coś specjalnego. Doskonale sprawdza się w takim przypadku mini system reklamowy stworzony z dwustronnej, podświetlanej trybunki wykonanej z PCV. AdTribune Smart LED waży zaledwie 11 kg i doskonale sprawdza się m.in. na degustacjach oraz jako recepcja podczas imprez targowych.

 

Mobilne stoisko reklamowe – na co zwrócić uwagę?

Będąc stałym bywalcem rozmaitych wydarzeń branżowych, targów czy eventów promocyjnych, musisz zaopatrzyć się w reklamy przenośne, które nie tylko nie przysporzą Ci żadnych problemów w montażu i transporcie, ale przede wszystkim jak najlepiej wyeksponują to, co masz do zaoferowania klientom. Na co więc zwrócić uwagę przed wyborem odpowiedniego stanowiska?

Oto najważniejsze cechy dobrego mobilnego stoiska reklamowego:

  • łatwość złożenia i rozłożenia konstrukcji,

  • szybkość montażu (bez potrzeby używania żadnych dodatkowych narzędzi),

  • wygoda i łatwość transportu,

  • optymalne gabaryty i zgrabna konstrukcja, która mieści się do samochodowego bagażnika.

Zanim więc zdecydujesz się na konkretny model kompaktowych systemów reklamowych, upewnij się, że wyróżniają się one powyższymi zaletami. Dzięki temu zyskasz gwarancję bezstresowego udziału w ważnych evencie firmowym i będziesz mógł w pełni skupić się na tym, co naprawdę ważne w Twojej pracy.

Czy warto inwestować w kompaktowe systemy reklamowe?

Jeżeli specyfika Twojej branży ceni sobie bezpośredni kontakt z klientem, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest pierwsze wrażenie i każde zetknięcie się odbiorców z Twoją marką. Powinno więc zależeć Ci, aby również poza główną siedzibą Twojej firmy, w różnych bezstronnych sytuacjach móc zaprezentować się potencjalnym klientom jak najlepiej. Dzięki profesjonalnym mobilnym systemom reklamowym w kilka chwil stworzysz w dowolnym miejscu własny firmowy punkt promocyjno-informacyjny czy też punkt przeznaczony do degustacji. Jeśli bierzesz udział targach i innych eventach, to przenośna reklama jest Twoim absolutnym must have i z pewnością warto w nią zainwestować.

Złóż, zapakuj i jedź!

Bez względu na to, czy potrzebujesz rozstawić mobilne systemy reklamowe na imprezie plenerowej, w galerii handlowej czy targach branżowych z pewnością docenisz niezwykłą łatwość montażu i transportu tego typu stoisk. Z ich obsługą poradzi sobie każdy, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miał do czynienia z mobilnymi stoiskami reklamowymi. I o to właśnie chodzi! W Adsystem rozumiemy potrzeby firm z różnych branż, regularnie uczestniczących w akcjach promocyjnych czy wydarzeniach, podczas których bezpośredni kontakt z klientem ma kluczowe znaczenie. Właśnie dlatego stawiamy na prostotę, lekkość i funkcjonalność produktów. Nie możesz przecież stresować się stanowiskiem reklamowym, podczas gdy powinieneś w pełni skupić się na jak najlepszym zaprezentowaniu swoich produktów czy usług swoim potencjalnym klientom. Mini systemy reklamowe składa się błyskawicznie, a pakuje jeszcze szybciej. Zabierają one tak niewiele miejsca, że bez problemu mieszczą się w każdym służbowym aucie osobowym. Dlatego możesz odetchnąć z ulgą i nie zaprzątać sobie głowy tym, jak sobie poradzisz z ciężkim sprzętem czy żmudnym rozstawianiem stoiska na evencie branżowym.