yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Targi 2021. Gdzie możemy się spotkać w Polsce?

DO ZOBACZENIA NA TARGACH! ...ALE GDZIE?

 

Spotkajmy się w Polsce Przez ponad rok nie mieliśmy okazji spotykać się na targach, a rozmowy z klientami odeszły w niepamięć. Rzadko kiedy ktoś przyjeżdżał, żeby poznać naszą ofertę podczas spotkań face to face. Większość rozmów odbyła się online. Jednak wygląda na to, że te czasy poszły w niepamięć. Spotkamy się na targach w Warszawie! I nie tylko.

 

Gdzie spotkacie nas w tym roku?

Zobaczymy się w Polsce, ale również za granicą. W Amsterdamie oraz Mediolanie.

Festiwal Marketingu i Druku, Warszawa, 15-16.09.2021r.

RemaExtra, Warszawa, 15-17.09.2021r.

To podczas tych dwóch wydarzeń zobaczycie nas w nowej odsłonie oraz z nowymi produktami z naszej oferty.

 

Jabłko i kolory, które towarzyszyły nam przez długi czas odeszły w niepamięć. Nadszedł czas kropki. Zaprezentujemy Wam nowe produkty, przedstawimy nowe możliwości, a jeśli do tej pory nie mieliście okazji na poznanie naszych systemów na żywo - będzie to świetna okazja. Na targach RemaExtra oraz Festiwal Marketingu w końcu będziemy mogli odbyć dłuższe rozmowy.

 

Targi zagraniczne - też tam będziemy!

Targi Viscom

Targi FESPA Global Print EXPO 2021

 

Dlaczego warto nas odwiedzić?

 

Odpowiedź jest prosta. Jeśli chcesz postawić kropkę nad "i" oraz zadbać o swój wizerunek z wykorzystaniem naszych systemów - to idealna pora, żeby to zrobić. Nigdy nie było ważniejszego momentu na inwestycję w reklamę. Świat po pandemii uległ zmianie. Jeśli chcesz przyciągnąć klientów i zbudować z nimi relacje, które przez ostatni rok nie były tak pielęgnowane ze względu na sytuację jaka miała miejsce na świecie - wiesz, co robić.

Więcej informacji znajdziesz na stronach organizatorów oraz na bieżąco w naszych social mediach.