yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Targi i stoiska reklamowe na zawodach biegowych

Zawody biegowe i biegi OCR (z przeszkodami) to idealna okazja do aranżacji stoisk reklamowych i prezentacji produktów i usług. Setki, a czasem i nawet tysiące zapisanych na bieg uczestników pojawia się w miejscu rozpoczęcia zawodów, aby odebrać numer i pakiet startowy. Warto wówczas zadbać o odpowiednie systemy reklamowe, aby zainteresować swoją ofertą ludzi. Sprawdź, jak zrobić to dobrze i w jaki sposób zorganizować przestrzeń wystawienniczą, aby przyciągnąć do siebie tłumy.

Dlaczego zawody biegowe są tak popularne?

Biegi krótko i długodystansowe cieszą się już od wielu lat dużą popularnością. Wiele osób wykupuje również regularnie pakiety startowe na tzw. biegi OCR. Skrót OCR pochodzi z języka angielskiego (Obstacle Course Racing) i można to przetłumaczyć jako po prostu wyścig z przeszkodami. Ten rodzaj zawodów to doskonała okazja, aby np. zintegrować się ze współpracownikami, ponieważ przeważnie można brać w nich udział tworząc drużynę. Ostatnio coraz częściej pojawiają się nawet imprezy biegowe, w których można pokonać dany dystans razem ze swoim psem. Tego typu biegi to doskonała okazja, aby sprawdzić swoją wytrzymałość, kondycję, a także zmierzyć się ze swoimi lękami i wieloma bardzo pomysłowymi przeszkodami. No i oczywiście zdobyć przepiękny pamiątkowy medal lub powalczyć o cenne nagrody rzeczowe i pieniężne. Nic więc dziwnego, że takie eventy wzbudzają w wielu osobach entuzjazm i chęć wzięcia w nich udziału.

Zawody biegowe – reklama

Jako firma proponująca klientom określone produkty czy usługi, masz szansę doskonale wykorzystać potencjał zawodów biegowych, aby zaprezentować się od najlepszej strony i przykuć uwagę bardzo wielu uczestników i kibiców. Do tego celu idealnie sprawdzą się systemy wystawiennicze Adsystem. Dzięki przemyślanej, atrakcyjnej i rzucającej się w oczy przestrzeni reklamowej, zaprosisz ludzi do zapoznania się z Twoim asortymentem. Jeśli zdecydujesz, że przedstawiciele Twojej firmy odwiedzą zawody biegowe, stoiska powinny zostać rozłożone o wiele wcześniej. Zwłaszcza, że wiele bardzo popularnych i cyklicznie odbywających się imprez biegowych, umożliwia zawodnikom odbieranie numerów i pakietów startowych już dzień lub dwa dni przed biegiem. Znacznie ułatwia to organizację i logistykę, a dzięki temu wiele osób może uniknąć stresu i dużych kolejek w dniu startu. Tobie daje to okazję do dłuższej ekspozycji swoich stoisk reklamowych. Ludzie będą mieli więcej czasu na zapoznanie się z Twoimi propozycjami, a przebywając na terenie imprezy, z ciekawości z pewnością podejdą bliżej, aby sprawdzić co dla nich przyszykowałeś. Z tego względu warto zaopatrzyć się na ten czas w dużą ilość gadżetów, folderów reklamowych, voucherów czy ulotek. Jeżeli wcześniej nawiążesz współpracę z organizatorami biegu, z pewnością będziesz mógł dorzucić także jakiś gratis lub próbkę do pakietów startowych.

Bieganie a reklama Twojej firmy

Organizując systemy reklamowe na imprezę biegową, na pewno warto zaopatrzyć się w takie produkty Adsystem jak:

  • flag reklamowe (windery), które pozwolą Ci skutecznie wyeksponować nazwę czy logo firmy, a także wskazać położenie Twojego stoiska;

  • bramy pneumatyczne, dzięki którym wyróżnisz się na tle innych stoisk. W przypadku tego produktu masz pełną swobodę wymiany wydruków na inne, bez potrzeby zakupu nowego systemu;

  • trybunki zwane inaczej ladami ekspozycyjnymi, które przydadzą Ci się do akcji promocyjnych podczas imprezy biegowej. Są niezwykle proste w montażu i odporne na nawet najtrudniejsze warunki pogodowe.

Oprócz tego warto postawić na ręcznik lub koc ze zdjęciem, motywującym hasłem lub indywidualnym firmowym nadrukiem. Taki produkt z pewnością okaże się bardzo użyteczny dla każdego uczestnika, który zapisał się na zawody biegowe. Wystawa Twojej firmy na takiej imprezie wcale nie musi być pracochłonna i męcząca. Zwłaszcza jeśli postawisz na produkty reklamowe, które z łatwością przetransportujesz i bardzo szybko złożysz i rozłożysz. A po więcej wskazówek na temat tego, w jaki sposób skutecznie reklamować się w plenerze i uzyskać niesamowity efekt, odsyłamy Cię do tego filmu.

 

Wszystkie produkty Adsystem z łatwością zamówisz przez internet. Jeżeli wcześniej nie składałeś zamówień w naszym sklepie internetowym, to w tym artykule podpowiadamy Ci, jak to zrobić.