yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Targi i wydarzenia sylwestrowe

Gra światłem, elegancja, blichtr. Eventy sylwestrowe to doskonała okazja, aby efektownie (i efektywnie!) wykorzystać systemy wystawiennicze i rozbudowane aranżacje reklamowe. Jak uatrakcyjnić targi i wydarzenia sylwestrowe? Zainspiruj się i poznaj możliwości akcesoriów z oferty Adsystem.

Targi sylwestrowe – nawiąż sieć cennych kontaktów

Wydarzenia takie jak targi tematyczne pozwalają zaprezentować bardzo wielu potencjalnym klientom całe spektrum produktów, usług i kreatywnych możliwości. W przypadku targów sylwestrowych (podobnie jak podczas targów ślubnych) wystawcy mają idealne pole do popisu jeśli chodzi o ekspozycję tego wszystkiego, bez czego trudno wyobrazić sobie dzisiaj wystawny bal sylwestrowy. Pojawiają się więc stoiska reklamowe m.in. z elegancką zastawą stołową, a zwłaszcza kieliszkami do szampana czy dekoracjami. Podczas takich eventów odbywają się także pokazy makijażu wieczorowego, można posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu wielu zespołów, zachwycić się pokazami mody sylwestrowej, a także pokusić się o degustację potraw i napojów czy też sprawdzić, na czym polegają sylwestrowe animacje i atrakcje. Organizatorzy eventów takich jak imprezy sylwestrowe dla dużych firm, ale i osób prywatnych mogą podczas tego typu targów nawiązać całą sieć niezwykle cennych kontaktów, wymienić się spostrzeżeniami oraz zaznaczyć potrzeby swoje, jak i swoich klientów. Dzięki temu, każdy następny sylwester zorganizowany przez taką agencję eventową jest jeszcze bardziej dopracowany i prawdziwie wystrzałowy.

Prosty przepis na uatrakcyjnienie stoisk sylwestrowych

Aby wyróżnić się w tłumie wystawców, najlepiej postawić na systemy wystawiennicze i rozwiązania, które przyciągną wzrok klienta i go w jakiś sposób zainteresują (kształtem, kolorem, wymyślną grafiką, grą świateł czy też sposobem montażu). Przygotowując się na targi sylwestrowe w roli wystawcy warto więc wybrać coś oryginalnego, a jednocześnie sprawdzonego. Najlepszy dla Ciebie i Twoich pracowników będzie system, który nie sprawi żadnego kłopotu podczas transportu, montażu czy demontażu.

  • Kasetony podświetlane wolnostojące – bardzo doceniane przez klientów Adsystem ze względu na ich dostępność w wielu wariantach. Zarówno w z góry ustalonych wymiarach, jak i wersjach dopasowanych specjalnie na życzenie klienta. Uznaniem cieszą się także lekkie, przenośne kasetony Plug and Play. Do zalet dwustronnych kasetonów należą na pewno montaż bez użycia narzędzi, a także prosta i szybka wymiana wydruków graficznych (jest to system wielokrotnego użytku, dlatego można z niego korzystać podczas wielu różnych okazji).

  • Podwieszane kasetony podświetlane – ten produkt z oferty Adsystem bez wątpienia wpłynie na znaczne uatrakcyjnienie stoiska podczas eventów i targów sylwestrowych. Możesz mieć pewność, że tego typu reklama przyciągnie zainteresowaną osobę nawet z drugiego końca hali. Może też się zdarzyć, że Twój kaseton reklamowy stanie się punktem orientacyjnym na mapie wydarzenia, przez co jeszcze mocniej zapadnie w pamięć gości i klientów. Stalowe liny dołączane są do zestawu i można za ich pomocą powiesić kaseton na suficie. Możesz zamówić konstrukcje przestrzenne w kształcie sześcianu lub prostopadłościanu. Wewnętrzne oświetlenie z lampką LED zawsze dodaje całości efektu WOW. Taka konstrukcja nie musi na każdym evencie wisieć pod sufitem. Jeśli tylko dołączysz do niej blat z płyty meblowej z wydrukiem, to posłuży Ci jako trybunka lub stoisko degustacyjne.

Sylwestrowe systemy wystawiennicze

Podczas balu sylwestrowego możesz już na wejściu przywitać gości okazałym, podświetlanym kasetonem wolnostojącym i zaprojektować do niego przepiękną grafikę z nazwą eventu lub po prostu z napisem “Sylwester 2021” i prezentującą fajerwerki, szampana czy też inne sylwestrowe motywy. Oprócz tego, z pewnością furorę wśród gości zrobią atrakcyjne, eleganckie stoiska degustacyjne przy których zaserwujesz dla nich wykwintne przekąski i orzeźwiające napoje.

Jeżeli nie jesteś pewien, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze lub nie masz pomysłu na wygląd sylwestrowych systemów wystawienniczych – chętnie pomożemy Ci w projektowaniu kreatywnych aranżacji. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Wspólnie stworzymy na targi lub sylwestrowy event coś naprawdę wyjątkowego.