yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Targi ślubne – pomysły na aranżacje wystaw i przestrzeni targowych

Targi ślubne to doskonała okazja, aby w elegancki i nietuzinkowy sposób zaprezentować atrakcyjną ofertę swoich produktów i usług. Nie możesz jej przegapić! Sprawdź jak zaaranżować stanowisko reklamowe, aby zabłysnąć i zainteresować swoją ofertą jak najwięcej osób. Zobacz też jak zadbać o bezpieczeństwo podczas takiego eventu.

Targi ślubne – reklama

Organizacja targów ślubnych to nie lada wyzwanie nie tylko dla pomysłodawców tego wydarzenia, ale także dla każdego wystawcy. Każdego roku na tego typu eventach pojawiają się setki tysięcy par, które pragną przed dniem ślubu zainspirować się i poznać najnowsze trendy ślubne, a także skonsultować się na miejscu ze specjalistami z branży. Targi ślubne zwykle odbywają się w większych miastach Polski, w bardzo znanych, przestronnych i nowoczesnych obiektach (takich jak np. Hala Stulecia we Wrocławiu, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach czy Hala EXPO w Łodzi).

Organizatorzy targów ślubnych oferują wystawcom z branży ślubnej nieograniczone powierzchnie pod stoiska wystawowe i systemy wystawiennicze, a także możliwość prezentacji na dużej scenie wraz z wybiegiem. Oprócz tego wystawcy mogą wykupić reklamę graficzną w specjalnych katalogach, reklamę na biletach elektronicznych i torbach targowych czy też zamówić banery graficzne na stronie internetowej organizatora. Nic więc dziwnego, że takie eventy to prawdziwa gratka m.in. dla producentów sukien ślubnych, stylistów, jubilerów, fotografów i kamerzystów, biur podróży i wielu innych branż ślubno-weselnych, których obecność na targach ślubnych jest po prostu obowiązkowa.

Aranżacja stoiska na targi ślubne – pomysły

Poznaj pomysły i aranżacje wystaw przestrzeni targowych. Wykorzystaj maksymalnie potencjał akcesoriów z oferty Adsystem. Mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych sposobów, aby zabłysnąć na tego typu evencie. Po pierwsze: postaraj się maksymalnie zadbać o aspekty wizualne stoiska. Wyszukana, elegancka, a jednocześnie przykuwająca wzrok grafika to podstawa. Po drugie: dodaj do tego efekty świetlne i nieszablonowe wzory, a osiągniesz swój cel – przyciągniesz wzrok setek potencjalnych klientów!

Zobacz ten film i przekonaj się jaki potencjał drzemie w świecących trybunkach tekstylnych. Do wyboru masz różne kształty i szerokości blatów trybunek. Ten produkt robi wrażenie i z pewnością jest czymś niespotykanym, co wyróżni Cię na tle konkurencji. Do postawienia takiej trybunki nie potrzebujesz żadnych narzędzi. W ekspresowy i prosty sposób wymienisz również w niej grafikę.

Jeżeli zależy Ci na przemyślanym designie przestrzeni reklamowej, to oprócz podświetlanej trybunki tekstylnej, powinieneś zaopatrzyć się również w kaseton reklamowy LED. Bardzo efektownie (i efektywnie) wyeksponuje on Twoją treść reklamową przygotowaną na targi ślubne. Wystawa Twojej marki dzięki kasetonom AdFrame stanie się bardzo atrakcyjna i zainteresuje wielu uczestników eventu. Ten produkt jest bardzo kompaktowy i łatwy zarówno w transporcie, jak i w montażu i demontażu.

Targi ślubne – aranżacje

Jeżeli naprawdę zależy Ci na profesjonalizmie i zaprezentowaniu się z klasą na targach ślubnych, to proponujemy system targowy Mframe czyli nowoczesną i innowacyjną zabudowę targową. Jest modułowa i w pełni mobilna, co zapewni Ci pełną swobodę użytkowania. Możesz zmieniać wygląd tej zabudowy i wykorzystywać możliwości wymiennych modułów. Dzięki temu dopasujesz takie stoisko do każdej przestrzeni. Zobacz też wizualizację stoisk targowych Multiframe. Być może to ona bardziej przemówi do wyobraźni Twojej i Twoich potencjalnych klientów.

Aby mieć pewność, że narzeczeni obecni na targach ślubnych już z oddali wychwycą wzrokiem Twoje firmowe logo, postaw na systemy podwieszane. Tego typu systemy reklamowe to swoista “kropka nad i” Twojego stanowiska targowego i doskonały nośnik chwytliwej reklamy, którą zainteresujesz tłumy. Konstrukcja ściany systemów adUp składa się z rur aluminiowych łączonych ze sobą na specjalne zatrzaski. Montaż odbywa się w niezwykle intuicyjny sposób i bez konieczności używania narzędzi. Po rozłożeniu całość będzie stanowiła jednolity i bardzo skuteczny system reklamowy Twojej firmy. System ten oczywiście mieści się do poręcznej torby transportowej.