yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Udane targi sprzedażowe – jak się do nich przygotować? Sprawdź nasze porady!

Targi to wyjątkowe wydarzenie dla marki – okazja do pokazania się, szerszej reklamy i sprawdzenia, jak sobie radzi nasza konkurencja. Zdecydowanie warto brać regularnie udział w takich targach – jednak na co zwrócić uwagę, aby nie zakończyć ich z poczuciem zmarnowanego czasu? Wiele osób myśli, że targi to lekkie i przyjemne wydarzenie. Niestety, rzeczywistość wygląda trochę inaczej – do udziału w nich trzeba się dobrze przygotować. Materiały i plakaty reklamowe to tylko część pracy – tam ważne jest, aby się wyróżnić. A będzie tak, jeśli włożymy serce w nasze stoisko na tragach.

Coś więcej niż zwykła ścianka, czyli jak sprawić, aby zobaczyli Cię już z daleka

Warto, aby stoisko na targach wyróżniało się na tle innych. Wśród tak wielu firm obecnych na tym wydarzeniu nasze oryginalne stanowisko będzie jednym z głównych powodów, dla których ludzie do nas podejdą, szczególnie jeśli jesteśmy jeszcze mało znaną marką. Pomyśl kreatywnie, a dzięki Adsystem szybko zrealizujesz swoje wizje i razem stworzymy stoisko, przy którym wciąż będzie stał tłum zainteresowanych. Postaw na otwartą przestrzeń, która sama w sobie zachęca do podejścia i nie rezygnuj z żywych kolorów, ponieważ za ich sprawą stoisko będzie widoczne już z daleka. Naszą propozycją są modułowe, mobilne zabudowy targowe, dzięki którym stworzysz spójną i funkcjonalną przestrzeń, a po dodaniu odpowiednich mebli czy dodatków firmowych Twoje stoisko na targach będzie wyróżniać się wśród innych. Dodatkowymi zaletami takiej zabudowy jest łatwy i szybki montaż oraz demontaż, dzięki czemu udział w targach z takim sprzętem nie powinien być nikomu straszny.

Spójna przestrzeń dzięki wyjątkowym dodatkom

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na mobilne zabudowy targowe bądź postanowisz pozostać przy ściance nie możesz zapomnieć o dodatkach, które dopełnią wystroju. Świetnym pomysłem są dopasowane kolorystycznie pufy piankowe – wygodne i łatwe w transporcie, a dzięki dużej ilości kształtów oraz rozmiarów można dostosować je do prawie każdej branży. A jeśli wolisz bardziej tradycyjne rozwiązania to postaw na zwykły, prosty stolik i designerskie krzesła – będzie to przestrzeń przeznaczona na rozmowę z klientami. Jedną z ważniejszych rzeczy na targach są materiały reklamowe – nie może ich u Ciebie zabraknąć. Lepiej mieć ich więcej niż mniej! Warto postawić je też w widocznym miejscu, najlepiej przed naszym stoiskiem – super sprawdzą się do tego oryginalne stojaki na ulotki i foldery, które pomieszczą dużą ilość materiałów, dzięki czemu nie będziesz musiał ciągle myśleć tylko o tym, żeby podejść i dołożyć więcej. Warto też zainwestować w stoiska lub trybunki, na których ustawimy gadżety firmowe jak długopisy, notatniki czy nawet cukierki z naszym logo. To małe rzeczy, a świetnie sprawdzają się jako dodatek podczas takich targów.