yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Wyróżnij się! Akcesoria reklamowe idealne dla restauracji i baru

W sezonie letnim lokale gastronomiczne pękają w szwach. Ogródki na świeżym powietrzu, relaks, zimne napoje i ulubione dania w towarzystwie najbliższych osób to właśnie to, czego najbardziej pragnie się w czasie wakacji. W tym okresie szczególnie powinno się zadbać o skuteczny marketing restauracji, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów. W jakie akcesoria reklamowe do baru warto zainwestować?

Jak wypromować restaurację z pomocą sprawdzonych akcesoriów?

Wyobraź sobie, że przechadzasz się długą, wąską uliczką pełną restauracji i rozstawionych ogródków. Jest piękna pogoda, a Ty masz urlop i najchętniej zjadłbyś teraz pyszny obiad i napił się ulubionego trunku. Która restauracja przyciągnie Twoją uwagę? Najprawdopodobniej ta, która złapie Twoje spojrzenie kolorowym potykaczem, flagą lub trybunką mobilną, którą będzie widać już z oddali. Z pewnością do odwiedzin danego lokalu zachęci Cię ciekawy napis na potykaczu wskazujący drogę do restauracji lub menu wraz z promocyjnymi cenami.

Właśnie dlatego jako manager czy też właściciel baru lub pizzerii powinieneś szczególnie zadbać o odpowiednie akcesoria reklamowe do restauracji. Sprawdzonym przepisem na wyróżnienie się z tłumu i dotarcie do dużego grona klientów jest niebanalna reklama restauracji. Przykład? Oryginalne meble reklamowe, które nie dość, że pomogą Ci w promowaniu biznesu, to jeszcze zapewnią dodatkowe, wygodne miejsca do siedzenia dla odwiedzających Cię gości.

Restauracja – reklama, która działa jak magnes

Co sprawia, że dana restauracja lub bar osiąga sukces? Doskonała kuchnia? A może przyjazna obsługa oraz miły klimat lokalu? Owszem, to wszystko jest bardzo ważne, jednak jeśli nie zainteresujesz się tym, jak promować swoją restaurację, to możliwe, że nikt nawet nie dowie się o jej istnieniu. A gdy nie dotrze do Ciebie żaden klient, to wyżej wymienione składowe czynniki sukcesu nie będą miały znaczenia. Dobra reklama baru czy restauracji będzie przyciągać do Ciebie nowe osoby niczym magnes. Postaw więc na przemyślane działania marketingowe, ale także postaraj się o akcesoria reklamowe, które będą Twoją profesjonalną wizytówką oraz prawdziwą atrakcją dla klientów!

W ofercie Adsystemu odnajdziesz m.in. meble reklamowe, które w kreatywny sposób przemycą do świadomości klienta Twój oryginalny przekaz sprzedażowy, a także logo restauracji i utrwalą mu w pamięci wizerunek Twojej marki. Trzeba podkreślić, że sofy, pufy i fotele reklamowe wykonane z pianki, to nie tylko niezwykle wygodne i uniwersalne meble, ale także genialne narzędzie reklamowe, z którym każdy gość restauracji czy baru może bez trudu wejść w interakcję. Szczególnie docenisz walory mebli reklamowych, jeśli masz możliwość w sezonie letnim rozstawienia ogródka przed Twoim lokalem. Piękne kolory mebli, wymyślne kształty i Twoje niebanalne pomysły na nadruk nie dość, że przyciągają uwagę gości, to jeszcze niejednokrotnie zachęcą ich, aby robić sobie przy nich zdjęcia! To absolutne must have, jeśli chodzi o akcesoria reklamowe do restauracji.

Meble reklamowe, których nie może zabraknąć w Twojej restauracji

Chcąc zadbać o skuteczny marketing restauracji i jego reklamę, ale także postawić na funkcjonalność i wygodę swoich gości, warto zainteresować się kilkoma sprawdzonymi akcesoriami reklamowymi do baru i innych lokali gastronomicznych. Na liście bestsellerów, ale i produktów, które wyróżniają się najwyższą jakością i skutecznością znajdują się u nas przede wszystkim:

  • Flagi reklamowe – zwane też winderami. Wykorzystywane głównie w outdoorze, ale także wewnątrz lokali gastronomicznych. Flaga reklamowa dla restauracji, świetnie sprawdzi się na zatłoczonych uliczkach czy miejskich rynkach. Dzięki niej wyróżnisz się na tle konkurencji i z daleka przyciągniesz wzrok przechodniów. Możesz wyeksponować na fladze logo baru lub też pokazać nazwę Twojej restauracji i zamieścić krótkie hasło reklamowe.

  • Potykacze to najbardziej klasyczna forma promocji barów i restauracji, której nie może u Ciebie zabraknąć. Dzięki potykaczowi zwrócisz uwagę przechodniów i zaprosisz ich do środka lub wyeksponujesz swoje menu lub danie specjalne. Dzięki prostemu rozwiązaniu “Otwórz-Włóż-Zamknij” wymiana grafiki nie zajmie Ci dużo czasu i sprawi żadnego problemu.

  • Mobilna trybunkastoisko reklamowe, które może spełnić rolę lady na zewnątrz lokalu. Przy trybunce z ciekawym nadrukiem możesz przyjmować zamówienia czy też wręczać gościom karty dań.

  • Leżaki reklamowe – dzięki nim zwiększysz liczbę miejsc przed swoim lokalem. Twoi klienci docenią to rozwiązanie szczególnie w letnie dni.

  • Fotele reklamowe – wykonane z przyjemnej, lekkiej pianki poliuretanowej. Możesz je swobodnie ze sobą połączyć i stworzyć większe lub mniejsze pufy. Są wyjątkowo wygodne i sprawdzą się podczas każdej letniej promocji, dzięki możliwości spersonalizowanego nadruku.

Nie zwlekaj i zacznij jak najszybciej korzystać z olbrzymiego potencjału akcesoriów reklamowych Adsystem dla restauracji i barów, zanim zrobi to Twoja konkurencja.