yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Z czego powinno się składać wygodne mobilne stoisko targowe?

Mobilne stoisko targowe to system wystawienniczy, który posłuży ci na różnych imprezach targowych i umozliwia wygodne przenoszenie oraz transport. Jak przygotować stanowisko tego typu? Oto przewodnik, dzięki któremu wybór odpowiedniego stoiska mobilnego będzie znacznie łatwiejszy. Zapraszamy do lektury.

Udział w targach to świetna okazja, aby pozyskać nowe leady, pokazać się w środowisku czy zaznajomić z najnowszymi trendami. Aby osiągnąć zamierzone cele biznesowe, należy dobrze przygotować się do wydarzenia, a podstawą jest tu dobrze dostosowane stoisko na targi. Jeśli twoja firma staje przed takim wyzwaniem, zobacz, jakie przenośne konstrukcje będą dobrym wyborem oraz na co zwrócić uwagę, aby twoje mobilne stoisko było naprawdę wygodne.

Z lektury tego artykułu dowiesz się:

 • Czym są mobilne stoiska targowe?

 • Jaka zabudowa sprawdzi się najlepiej?

 • Jakie dodatkowe nośniki reklamy wybrać?

 • Jakie meble na modułowe stoiska targowe?

 • Jak zapewnić dostęp do zasilania?

Mobilne stoiska targowe, czyli jakie?

Jako mobilne stoisko wystawowe rozumiemy system wystawienniczy, który można sprawnie złożyć i rozłożyć oraz wygodnie przewozić. Rozwiązania tego typu pozwalają szybko przygotować się do udziału w targach. Dlatego poszukując rozwiązania na stoisko targowe, które spełni zadanie mobilności, zwróć uwagę na następujące aspekty:

 • łatwy montaż oraz demontaż systemu,

 • możliwość złożenia nośników reklamy do kompaktowych wymiarów,

 • tekstylne wydruki, które nie gniotą się i nie niszczą w transporcie w porównaniu np. do opdpowiedników z PCV.

 • Dodatkowe akcesoria, jak torby na kółkach będą sprzyjać mobilności systemu.

Jaką zabudowę targową wybrać?

Z reguły stoiska wystawowe są przygotowywane w oparciu o konktertny system zabudowy. Takie rozwiązanie sprawia, że można skutecznie wyeksponować markę oraz wytyczyć granice stoiska i odgrodzić się od sąsiednich miejsc wystawienniczych. Jeśli szukamy rozwiązania, które pomoże stowrzyć naprawdę mobine stoisko targowe, które spełni wyżej wymienione wymagania, polecamy dwa systemy z naszej oferty.

 

Stoiska targowe Multiframe

 

Multiframe

To system, który wyróżnia się szczególną mobilnością. Po rozłożeniu aluminiowych modułów chowa się je do poręcznych toreb. To pozwala na bardzo wygodne przenoszenie całości. Dodatkowo stoiska targowe tego typu można łatwo modyfikować poprzez dodawanie kolejnych ram lub zmianę ich konfiguracji. To świetna opcja, jeśli z czasem zmienisz pomysł na stoisko - jeden system umożliwi ci ustawienie różnych układów. Kolejną zaletą Multiframe jest szeroka dostępność dodatkowych akcesoriów. Możesz dobierać do stoiska dodatkowe półki, panele na zawieszki czy wieszaki na telewizor oraz lampki lub zabudować kantorek. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że system Multiframe nie posiada podświetlenia wewnętrznego.

 

Stoiska targowe SEGO

SEGO

Stoiska modułowe zbudowane na bazie tego systemu wyróżniają się przede wszystkim podświetleniem wydruków. Wewnątrz aluminiowej konstrukcji znajdują się diody LED, dzięki którym stoisko jest jeszcze lepiej widoczne, a przekaz reklamowy efektywniejszy. Ponadto ramy tego typu połączysz bez użycia narzędzi. System jest wyposażony w łączniki, które spełniają to zadanie. To szczególnie ważne, jeśli chcesz urządzić mobilne stoiska reklamowe, które dodatkowo wyróżnia duża funkcjonalność. Beznarzędziowy montaż oznacza, że nie musisz zabierać ze sobą na targi dodatkowego zasobnika z akcesoriami.

 

Przeczytaj również: Budowanie stoisk targowych - jak zaprojektować stoisko targowe i przygotować się do promocji?

Jakie dodatkowe nośniki reklamy zabrać?

Zakup stoiska targowego to dopiero połowa sukcesu. Aby miejsce promocji firmy na targach było naprawdę wygodne i praktyczne, warto w aranżacji uwzględnić dodatkowe elementy wyposażenia. Oto kilka elementów targowej układanki, które razem stworzą wygodne modułowe stoiska targowe.

 

Stoisko targowe z trybunką

Trybunki reklamowe

To rodzaj rozkładanych stolików lub lad targowych. Za ich pomocą wyeksponujesz produkty oraz zaaranżujesz miejsce do spotkań z klientami. Co ważne, na trybunkach możesz dodatkowo zaprezentować przekaz promocyjny, ponieważ na nośnikach tego typu również można umieścić personalizowane wydruki. Jakie trybunki z oferty adsystem polecamy na modułowe stoisko targowe?

 • Trybunka pop-up - to nowoczesne rozwiązanie, które rozkłada się w kilka sekund. Całość jest tak skonstruowana, aby możliwe było wzniesienie trybunki jednym płynnym ruchem. Zastosowanie tego produktu sprawi, że błyskawicznie przygotujesz miejsce do spotkań z klientami. Co ważne, przenoszenie systemu także jest wygodne, ponieważ składa się do kompaktowych rozmiarów i do zestawu dołożona jest torba na kółkach. Trybunka jest podświetlana i wyposażona w tekstylne wydruki.

 • Trybunka Quick LED - ciekawą alternatywą dla opisanej wyżej trybunki jest produkt, którego konstrukcja rozkłada się w oparciu o pneumatyczny system. Aby wznieść trybunkę, wystarczy unieść lekko jej blat ku górze. Resztę wykona za ciebie automatyczny układ, dzięki któremu produkt będzie gotowy do pracy w kilka sekund. Opisywany tu model również jest wyposażony w tekstylny wydruk i oświetlenie LED. Jednak ważną różnicą, która odróżnia model Quick LED od wariantu Pop-up, jest sposób przenoszenia. Trybunka składa się tak, że jej blat i podstawa tworzą kasetę, która mieści całość. To zapewnia bardzo wygodny transport.

 

kaseton na targowe stoisko

Kaseton podświetlany

Jeśli chcesz urządzić nowoczesne stoiska targowe, które będą zwracać uwagę odbiorców już z daleka, warto wyposażyć się dodatkowo w kaseton podświetlany. Aby utrzymać mobilność całego systemu, polecamy kaseton reklamowy adFrame Pop-up, czyli samorozkładającą się konstrukcję. Produkt tego typu nie tylko błyskawicznie rozłożysz, ale też łatwo zamontujesz tekstylny wydruk z grafikami. Co ważne, kaseton również jest wyposażony w oświetlenie LED.

 

Stoisko targowe ze strefa wypoczynku

Jakie meble targowe na mobilne stoisko?

Obok wymienionych wyżej elementów wystroju stoiska, warto uwzględnić również meble targowe. Do najpopularniejszych rozwiązań tego typu należą zdecydowanie stół i krzesła. Ich zastosowanie to sprawdzony sposób na dodatkowe ugoszczenie klientów i stworzenie miejsca np. w którym można swobodnie przedyskutować szczegóły umowy lub zaprezentować inspiracje i produkty.

Jeśli urządzasz duże stoisko i na całej powierzchni, jaką dysponujesz, jesteś w stanie wygospodarować miejsce na strefę odpoczynku, dobrym wyborem będą leżaki reklamowe oraz pufy w formie piankowych kostek. 

Dostęp do zasilania i oświetlenie

Jeszcze na etapie planowania projektu, bardzo ważnym czynnikiem jest zadbanie o doprowadzenie zasilania do stoiska, zwłaszcza jeśli postawisz na podświetlane systemy. O zasilanie, a także o ewentualne mocowania do systemów podwieszanych należy zadbać przy wykupowaniu miejsca na targi u organizatora wydarzenia.