home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Blog

Zabudowy targowe
Stoiska na targi - projektujemy, budujemy, szkolimy i serwisujemy
Udział w targach branżowych to duże wydarzenie. Projekt stoiska targowego, montaż na wydarzeniu, a następnie przechowywanie i magazynowanie systemu może przysporzyć niedoświadczonemu wystawcy nieco trudności. Na szczęście w adsystem możemy cię wyręczyć. Oferujemy kompleksowe usługi projektowania, budowy, przechowywania, serwisowania i szkoleń z zakresu stoisk targowych. Jak to działa w praktyce? Przekonasz się dzięki lekturze tego artykułu.
Jak przygotować stoisko na targi branżowe?
Planujesz udział w targach? Przekonaj się, jak przygotować stoisko na targi branżowe, aby zmaksymalizować swoje szanse na sukces. Ten artykuł dostarcza strategii na skuteczne nawiązywanie kontaktów biznesowych i prezentację Twoich produktów oraz usług. Dowiedz się, jakie praktyki pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji na każdym wydarzeniu branżowym.
Najczęstsze pytania o zabudowy targowe cz. 2
Jak zaplanować transport stoiska na targi? Jak przechowywać zabudowę po targach? Czy wybrany system wystawienniczy jest ekologiczny? W naszym najnowszym artykule prezentujemy drugą odsłonę najczęstszych pytań o zabudowy targowe.
Jak przygotować stoiska reklamowe na duże wydarzenie? Case study — zabudowy targowe dla AmberExpo
Amerbexpo - Centrum Wystawienniczo-Kongresowe z Gdańska, jest jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce, które zajmuje się organizacją różnych wydarzeń, w tym targów branżowych. Specjalizują się w eventach nie tylko lokalnych, ale także o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym. Od 10 do 12 października, odbyła się tam również 22. edycja targów Baltexpo 2023, gdzie praktycznie wszystkie hale były wypełnione rozwiązaniami od adsystem.
Budżetowe rozwiązanie dla Twojego biznesu - modułowe stoisko reklamowe
Zaawansowane rozwiązania targowe to nie zawsze najlepsza opcja dla wszystkich firm, szczególnie jeśli Twój budżet ogranicza Cię do podstawowych pomysłów na reklamę. To nie oznacza, że musisz wybierać nudne i przewidywalne rozwiązania. Projektując własne stoisko targowe, musisz pamiętać przede wszystkim o tym, aby dotarła do Twoich klientów i nie pozwoliła o sobie zapomnieć na długo.
Przyszłość branży wystawienniczej oraz eventowej - modułowe stoisko targowe
Branża wystawiennicza stale odżywa i wkracza w swój czas rozwoju. Po długiej przerwie głodni wrażeń i spotkań przedsiębiorcy znów stają przed wyzwaniami, jakie otwiera przed nimi rynek targowy. Dla wielu firm eventy to jedna z najważniejszych okazji do zdobycia klientów i zwiększenia swojej sprzedaży. Zarówno w środowisku lokalnym, jak i międzynarodowym, sektor wystawienniczy wraca do życia, a wraz z nim nowości, innowacje i przyszłościowe rozwiązania, które ułatwią funkcjonowanie.