yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Blog

Zabudowy targowe
Jak przygotować stoiska reklamowe na duże wydarzenie? Case study — zabudowy targowe dla AmberExpo
Amerbexpo - Centrum Wystawienniczo-Kongresowe z Gdańska, jest jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce, które zajmuje się organizacją różnych wydarzeń, w tym targów branżowych. Specjalizują się w eventach nie tylko lokalnych, ale także o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym. Od 10 do 12 października, odbyła się tam również 22. edycja targów Baltexpo 2023, gdzie praktycznie wszystkie hale były wypełnione rozwiązaniami od adsystem.
Budżetowe rozwiązanie dla Twojego biznesu - modułowe stoisko reklamowe
Zaawansowane rozwiązania targowe to nie zawsze najlepsza opcja dla wszystkich firm, szczególnie jeśli Twój budżet ogranicza Cię do podstawowych pomysłów na reklamę. To nie oznacza, że musisz wybierać nudne i przewidywalne rozwiązania. Projektując własne stoisko targowe, musisz pamiętać przede wszystkim o tym, aby dotarła do Twoich klientów i nie pozwoliła o sobie zapomnieć na długo.
Przyszłość branży wystawienniczej oraz eventowej - modułowe stoisko targowe
Branża wystawiennicza stale odżywa i wkracza w swój czas rozwoju. Po długiej przerwie głodni wrażeń i spotkań przedsiębiorcy znów stają przed wyzwaniami, jakie otwiera przed nimi rynek targowy. Dla wielu firm eventy to jedna z najważniejszych okazji do zdobycia klientów i zwiększenia swojej sprzedaży. Zarówno w środowisku lokalnym, jak i międzynarodowym, sektor wystawienniczy wraca do życia, a wraz z nim nowości, innowacje i przyszłościowe rozwiązania, które ułatwią funkcjonowanie.
Kalendarium targów 2023 - gdzie warto pojawić się przed wakacjami?
Wiosenne targi trwają pełną parą, a wystawcy korzystają z możliwości prezentowania swoich produktów i usług na różnorodnych wydarzeniach. Za nami już między innymi RemaDays, Budma czy Motor Show, ale nadchodzące miesiące szykują jeszcze sporo atrakcji i możliwości. Przed firmami stoi wyzwanie, jakim jest budowa stoisk targowych, bardziej wyrazistych, przyciągających uwagę i przede wszystkim oryginalnych. Jakie wydarzenia czekają na Ciebie jeszcze przed wakacjami? Sprawdź gdzie udać się, zanim rozpocznie się sezon letni.
Euroshop — największe targi retail za nami
Od 26 lutego do 2 marca nasza ekipa wyruszyła na podbój Dusseldorfu, by wziąć udział w największych targach dla branży retail na świecie. Czy było warto? Oczywiście, że tak! Po raz kolejny EuroShop pokazał nam, jak dynamicznie rozwija się świat reklamy, marketingu, technologii oraz visual merchandisingu.
Najważniejsze targi tego roku - wydarzenie, którego nie możesz przegapić
Targi EuroShop to źródło informacji i inspiracji dla pionierów na rynku, jak i dopiero rozwijających się start-upów. W jednym miejscu spotkają się marki poszukujące nowych pomysłów, trendów oraz innowacji, pomocnych do rozwoju widoczności ich firmy.