home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Blog

Zabudowy targowe
Przyszłość branży wystawienniczej oraz eventowej - modułowe stoisko targowe
Branża wystawiennicza stale odżywa i wkracza w swój czas rozwoju. Po długiej przerwie głodni wrażeń i spotkań przedsiębiorcy znów stają przed wyzwaniami, jakie otwiera przed nimi rynek targowy. Dla wielu firm eventy to jedna z najważniejszych okazji do zdobycia klientów i zwiększenia swojej sprzedaży. Zarówno w środowisku lokalnym, jak i międzynarodowym, sektor wystawienniczy wraca do życia, a wraz z nim nowości, innowacje i przyszłościowe rozwiązania, które ułatwią funkcjonowanie.
Kalendarium targów 2023 - gdzie warto pojawić się przed wakacjami?
Wiosenne targi trwają pełną parą, a wystawcy korzystają z możliwości prezentowania swoich produktów i usług na różnorodnych wydarzeniach. Za nami już między innymi RemaDays, Budma czy Motor Show, ale nadchodzące miesiące szykują jeszcze sporo atrakcji i możliwości. Przed firmami stoi wyzwanie, jakim jest budowa stoisk targowych, bardziej wyrazistych, przyciągających uwagę i przede wszystkim oryginalnych. Jakie wydarzenia czekają na Ciebie jeszcze przed wakacjami? Sprawdź gdzie udać się, zanim rozpocznie się sezon letni.
Euroshop — największe targi retail za nami
Od 26 lutego do 2 marca nasza ekipa wyruszyła na podbój Dusseldorfu, by wziąć udział w największych targach dla branży retail na świecie. Czy było warto? Oczywiście, że tak! Po raz kolejny EuroShop pokazał nam, jak dynamicznie rozwija się świat reklamy, marketingu, technologii oraz visual merchandisingu.
Najważniejsze targi tego roku - wydarzenie, którego nie możesz przegapić
Targi EuroShop to źródło informacji i inspiracji dla pionierów na rynku, jak i dopiero rozwijających się start-upów. W jednym miejscu spotkają się marki poszukujące nowych pomysłów, trendów oraz innowacji, pomocnych do rozwoju widoczności ich firmy.
Zabudowa targowa tylko dla dużych firm? Obalamy mity o systemach reklamowych.
Przed każdym procesem zakupowym stoi szereg działań, które musisz przeanalizować. Jeśli prowadzisz własny biznes, wiesz, że znalezienie dostawcy to nie jest spontaniczna decyzja. Poszukiwanie źródeł, analiza własnych potrzeb, porównywanie konkurencyjnych ofert a ostatecznie wybór firmy. Nieważne czy zamawiasz nowe długopisy, czy biurowe krzesła, produkt musi spełnić wszystkie Twoje wymagania.
I kwartał sezonu targowego - 5 wydarzeń, na które warto pojechać
Nadchodzący rok przyniesie nam jeszcze więcej wydarzeń branżowych nie tylko polskich, ale również tych światowych. Targi to doskonała okazja dla firm lub osób prywatnych, które szukają sposobu na zwiększenie rozpoznawalności swojej marki, przedstawienia oferty produktowej czy pozyskania nowych kontrahentów. Zwiedzając halę oraz różne stoiska, mamy możliwość podglądnąć najnowsze technologie oraz nowoczesne rozwiązania dla naszej branży. Profesjonaliści dzielą się swoimi pomysłami, z których możemy czerpać wiedzę, a następnie wykorzystać je we własnym biznesie.