yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Zestawy nośników reklamy zewnętrznej - outdoorowe nowości w ofercie adsystem

Niższa cena, darmowa wysyłka i przede wszystkim: starannie wyselekcjonowane produkty, dzięki którym przygotujesz efektowne outdoorowe stoisko. To najważniejsze korzyści, jakie daje wybór naszych najświeższych nowości, czyli zestawów reklamy zewnętrznej. Zobacz, jakie produkty zgromadziliśmy w poszczególnych kompletach i przekonaj się, dlaczego warto na nie postawić.

 

Koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe, czy imprezy firmowe - każdy event na świeżym powietrzu rządzi się swoimi prawami. Trzeba zadbać nie tylko o odpowiednie oznakowanie wydarzenia, aby odbiorcy łatwo je odnaleźli w plenerze, ale też o skuteczną promocję marki. W tym wszystkim musisz jeszcze zadbać o zadaszenie stoiska, meble reklamowe i inne elementy. Rozwiązaniem tych wszystkich organizacyjnych zagwozdek są nasze zestawy nośników reklamy zewnętrznej, które właśnie pojawiły się w ofercie adsystem.

Dlaczego warto postawić na zestaw produktów reklamy outdoorowej?

Wybór jednego z przygotowanych przez nas kompletów niesie ze sobą wiele korzyści. Oto najważniejsze z nich:

 

 • Niższa cena i darmowa wysyłka - produkty zgromadzone w zestawie są tańsze, niż zamawiane osobno, a wysyłka kompletu jest darmowa. Dzięki temu efektywniej wykorzystasz swój budżet eventowy.

 

 • Łatwiejsze zakupy - zgromadzenie produktów w zestawie znacznie ułatwia zakupy. Ścieżka zakupowa prowadząca do zapełnienia koszyka jest znacznie krótsza, niż w przypadku przeklikiwania każdego z wyrobów osobno. W efekcie oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również czas.

 

 • Skuteczny przekaz reklamowy - w adsystem przykładamy szczególną uwagę, aby produkty opuszczające naszą linię produkcyjną wyróżniały się świetną jakością. Dlatego zanim wyroby ruszą w drogę do siedziby twojej firmy, poddajemy je pięcio stopniowemu procesowi kontroli jakości. W rezultacie mamy pewność, że trafi do ciebie produkt, który stanie się efektowną wizytówką twojej marki.

Co więcej, w naszej pracy opieramy się na zaawansowanych technikach drukarskich. Dzięki temu wydruki z personalizowanymi grafikami prezentują się bardzo dobrze - mają wysoką jakość i świetne nasycenie kolorów. To wszystko sprawia, że wyroby adsystem pokryte twoimi firmowymi grafikami staną się efektywnymi narzędziami reklamy, a przekaz promocyjny będzie skuteczny.

 

 • Wyraźne oznakowanie wydarzenia - namiot reklamowy, flagi czy leżaki z twoimi firmowymi grafikami sprawią, że wydarzenie będzie widoczne z daleka. Co więcej, za pomocą produktów zgromadzonych w zestawach reklamy zewnętrznej, możesz np. oznakować wejście na wydarzenie czy metę zawodów. To usprawni przepływ uczestników oraz ułatwi im nawigację w terenie.

 

 • Trwałe materiały - musisz wiedzieć, że dbamy także, aby nasze wyroby służyły ci w dobrym stanie przez długi czas. Wydruki umieszczamy na trwałej i impregnowanej tkaninie poliestrowej. Co ważne, jeśli materiał z czasem się zabrudzi, możesz go wyczyścić za pomocą wilgotnej ściereczki i delikatnego detergentu.

 

 • Intuicyjny montaż - podczas wydarzeń outdoorowych dzieje się sporo, więc w adsystem dbamy, aby przygotowanie twojego stoiska przebiegło sprawnie i szybko. W związku z tym montaż naszych wyrobów jest intuicyjny i nie sprawi ci kłopotu.

 

Jakie zestawy nośników reklamy zewnętrznej znajdziesz w ofercie adsytstem?

W naszej nowopowstałej kategorii produktów, zgromadziliśmy kilka zestawów produktów reklamy zewnętrznej. Poszczególne z nich różnią się wyrobami wchodzącymi w ich skład oraz przeznaczeniem. Zobacz, który z nich będzie odpowiednim rozwiązaniem dla twojego biznesu.

 

Zestaw nośników reklamy zewnętrznej

Premium Chill Zone

To zestaw nośników reklamy zewnętrznej, za pomocą którego zaaranżujesz komfortową i efektywną strefę odpoczynku na outdoorowym wydarzeniu. W skład zestawu wchodzą:

 

 • namiot reklamowy dmuchany adTent Air Premium 5x5m,

 • flaga reklamowa adFlag Standard Pro,

 • 4 leżaki adDeck,

 • dwie pufy reklamowe z nadrukiem adFoam Cube.

 

Namiot dmuchany zapewni w razie potrzeby skuteczną ochronę przed deszczem, słońcem czy wiatrem, flaga reklamowa przyciągnie odbiorców już z daleka, a leżaki i pufy stworzą idealne miejsce do spotkań z klientami lub relaksu.

 

reklama zewnętrzna

Economy Set

Jeśli szukasz skutecznych nośników reklamy zewnętrznej, ale jednocześnie chcesz postawić na ekonomiczne rozwiązanie, zwróć uwagę na komplet Economy Set. To wyroby, które pomogą ci stworzyć stoisko outdoorowe w podstawowym wymiarze, które będzie świetnym miejscem do wypoczynku lub spotkań z klientami. W skład zestawu wchodzą:

 

 • namiot ekspresowy adTent Express 3x3m,

 • 3 leżaki adDeck,

 • flaga reklamowa adFlag Standard XL + rotator + Plate 12kg.

 

Reklama zewnętrzna

Heavy-Duty Set

Jeśli z kolei potrzebujesz przygotować stoisko, które będzie regularnie użytkowane nawet w trudniejszych warunkach pogodowych, zwróć uwagę na Heavy-duty Set. Za jego pomocą przygotujesz solidne stoisko promocyjne, strefę odpoczynku czy miejsce spotkań z klientami. W skład zestawu wchodzą:

 

 • namiot reklamowy adTent Express Pro,

 • dwie flagi reklamowe,

 • cztery leżaki reklamowe,

 • dwie pufy reklamowe.

 

Komplet Heavy-Duty różni się od omówionego wyżej zestawu nie tylko liczbą produktów. Najważniejszą zmianą jest namiot adTentExpress Pro, który wyróżnia się wzmocnioną konstrukcją. Dzięki niej namiot sprawdzi się nawet przy porywistym wietrze i można go obciążyć ciężarem sięgającym nawet 100 kilogramów. W efekcie możesz na nim powiesić swoje wyroby lub inne elementy reklamy. Dopełnieniem całości są w tym przypadku flagi, które sprawią, że stoisko będzie widoczne z daleka, oraz pufy i leżaki.

 


Chill Zone

Komplet Chill Zone to zestaw nośników reklamy zewnętrznej, dzięki któremu zaaranżujesz efektowne i wygodne miejsce spotkań z klientami lub strefę wypoczynku. Zadbaliśmy, żeby produkty zebrane w tym komplecie zagwarantowały ci skuteczny przekaz reklamowy oraz dobre oznakowanie stoiska. W skład kompletu wchodzą:

 

 • namiot reklamowy adTent Air premium 4x4m (stelaż i dach),

 • kolumna reklamowa adColumn Air, ∅60x220 cm,

 • 3 pufy reklamowe adFoam Cube,

 • pompka Bravo.

 

Zestaw nośników reklamy zewnętrznej

Fan Zone

Zestaw produktów Fan Zone to komplet produktów reklamowych, który znajdzie zastosowanie podczas najróżniejszych eventów sportowych lub innych wydarzeń na świeżym powietrzu. Na produktach zgromadzonych w tym zestawie umieścimy twoje firmowe grafiki, dzięki czemu wyeksponujesz swoją markę, zwrócisz uwagę odbiorców i skutecznie oznakujesz wydarzenie. W skład kompletu wchodzą następujące produkty:

 

 • dmuchana brama reklamowa adGate Air Square,

 • 2 kolumny reklamowe adColumn 320 cm,

 • 10 leżaków reklamowych adDeck,

 • Pompka Bravo.

Najważniejszy element tego zestawu, czyli brama reklamowa, świetnie sprawdzi się do oznakowania mety na zawodach sportowych lub zaakcentowania wejścia na teren koncertu lub innego wydarzenia.

Jak widzisz każdy z zestawów daje szerokie możliwości promocyjne. Zapoznaj się bliżej z naszymi nowymi kompletami i wybierz wariant, który spełni twoje oczekiwania.