yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Zimowe wydarzenia sportowe a skuteczna reklama

Niskie temperatury i opady śniegu sprzyjają organizacji imprez sportowych, na których licznie pojawiają się wystawcy, sponsorzy i reklamodawcy. Zawody zimowe w narciarstwie, snowboardzie czy skeletonie cieszą się coraz większym uznaniem publiczności. Jak skutecznie reklamować się na tego typu eventach? Jakich akcesoriów będziesz potrzebować reklamując się w outdoorze?

Targi sportowe zimą – reklama

Organizacja zawodów zimowych w plenerze wiąże się często z ryzykiem obfitych opadów śniegu lub śniegu z deszczem i niskich temperatur. Wystawcy, którzy planują pojawić się na takich wydarzeniach sportowych, muszą zaopatrzyć się w całą gamę solidnych akcesoriów outdoorowych. Duża zaletą produktów dmuchanych z oferty Adsystem jest to, że są one stałociśnieniowe. Oznacza to, że np. bramę startową wystarczy napełnić tylko raz, a jej kształt i właściwości utrzymują się przez cały czas użytkowania. Dzięki temu, nie musisz korzystać ze sprężarki, przewodów elektrycznych i żadnych przenośnych źródeł prądu, generować hałasu czy też narażać się na dodatkowe koszty.

Pamiętaj, że Twoje stoiska reklamowe na zimowych eventach powinny być tak zaprojektowane, aby rzucały się w oczy i przyciągały do siebie jak największą liczbę potencjalnych klientów. Wybierając np. namioty dmuchane masz pewność, że Twoja kolorowa grafika reklamowa z logo firmy i chwytliwym hasłem będzie wykonana solidnie i zwróci uwagę uczestników wydarzenia. Wszystkie namioty ekspresowe od Adsystem posiadają wymienne, wodoodporne wydruki.

Targi sportowe – zimowe namioty i słupki

Zimowe zawody sportowe przyciągają każdego roku tysiące miłośników zimowych dyscyplin, dlatego w tego typu eventach drzemie ogromny potencjał dla reklamodawców. Warto postawić na efektowne, ale jednocześnie praktyczne akcesoria odporne na deszcz, śnieg i podmuchy wiatru. Do takich produktów należy namiot reklamowy, który zapewni Ci komfort i zadaszenie podczas targów, a jednocześnie utrwalą w pamięci klientów pozytywny wizerunek Twojej marki. Jest elegancki i reprezentacyjny, a dodatkowo łatwy w użyciu. Ich montaż ogranicza się tak naprawdę tylko do jego napompowania (namiot jest wyposażony w system pneumatyczny). Demontaż również nie wymaga żadnych narzędzi i nie sprawi Ci żadnego problemu. Wewnątrz namiotu ustaw wygodne i pięknie wyglądające meble reklamowe. Oprócz tego, na tle konkurencji pomogą wyróżnić się Twojej marce reklamowe słupki pneumatyczne. Są one dostępne w trzech różnych rozmiarach, dzięki czemu dostosujesz je do każdego rodzaju targów zimowych. Nadruk na takiej kolumnie wykonasz w dowolnej kolorystyce na woodpodpornej tkaninie poliestrowej metodą sublimacji. Dużą zaletą jest także fakt, że jest to system wielokrotnego użytku. Oznacza to, że możesz wykonać wiele różnych nadruków do jednej konstrukcji. Klienci Adsystem wyjątkowo cenią sobie to rozwiązanie.

Jak reklamować się skutecznie zimą?

Jeżeli chcesz reklamować się na eventach, takich jak wydarzenia sportowe zimą – reklama, którą przygotujesz na tę okazję musi sprawić, że zapadniesz w pamięć jak największej liczbie uczestników imprezy.

  • Zwróć na siebie uwagę, stawiając w kluczowych miejscach imprezy kilka kolorowych flag reklamowych (winderów), które wskażą położenie Twojego stoiska.

  • Postaw też na użyteczne gadżety z nadrukiem reklamowym, dzięki którym będzie można się ogrzać np. koce i poncza. Możesz je wręczać jako wygraną w organizowanych przez Twoją firmę konkursach.

  • Do tego celu, ale i do wielu innych akcji promocyjnych, przydadzą Ci się także outdoorowe trybunki. Taka reklamowa lada ekspozycyjna należy do akcesoriów całorocznych, ponieważ idealnie sprawdzą się na plaży, jak i na zaśnieżonych stokach narciarskich. Jest bardzo trwała, łatwa w montażu i czyszczeniu (wystarczy tylko wilgotna ściereczka).

  • Dla osób, które będą chciały podejść do Twojego stoiska i zapoznać się bliżej z usługami czy produktami, które oferujesz, warto przygotować kilka reklamowych leżaków. Postaw na lekką konstrukcję i regulacją oparcia siedziska, aby zapewnić swoim potencjalnym klientom jeszcze większą wygodę. Na takim leżaku również możesz umieścić np. logo firmy (nadruk jest jednostronny, a materiał w pełni wodoodporny).

Wybrane systemy wystawiennicze Adsystem możesz wygodnie kupić online. Tutaj znajdziesz krótki przewodnik na temat składania zamówień przez internet. W razie pytań lub wątpliwości, pozostajemy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami.